Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

ephemra

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yani her Sunucun Temeli Pvp - Pve Olduğundan Bu Sunucudada O Elbette Olacak Ama Rol Yapmalar Fln Vardı Bir Rehberde Gördüğüm Kadarıyla Ve Sizinde Dediğiniz Gibi 1500 İtem Fln Yani Bu İtemleri Geliştirme Fln Olacak Yetenekler Fln Olacak O Kadar Basit Bir Şey Değildir Çünkü Çoğu RPG oyununda Çok Farklı Sistemler Var Bunların En Önemli Ve En Zor Olanıda Yetenekler Ve Silahlar Eğer Gerçekten Kolay Bir Sistem İse Basitleştirilmiş Bir Sistem Olması Lazım ki Kolay Kavraya Bileyim
Rol Sistemine Uymak Fln Gerekli Değil Demişsiniz Ama Bir Rpg Sunucusunda Roller Önemli Değilmidir ?
Eğer Sadece Silah Ve Yetenek Varsa Değişik Olarak Kolay Öğrenilir ?
skype varsa dostum konuşabiliriz bende sana anlatırım

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yani her Sunucun Temeli Pvp - Pve Olduğundan Bu Sunucudada O Elbette Olacak Ama Rol Yapmalar Fln Vardı Bir Rehberde Gördüğüm Kadarıyla Ve Sizinde Dediğiniz Gibi 1500 İtem Fln Yani Bu İtemleri Geliştirme Fln Olacak Yetenekler Fln Olacak O Kadar Basit Bir Şey Değildir Çünkü Çoğu RPG oyununda Çok Farklı Sistemler Var Bunların En Önemli Ve En Zor Olanıda Yetenekler Ve Silahlar Eğer Gerçekten Kolay Bir Sistem İse Basitleştirilmiş Bir Sistem Olması Lazım ki Kolay Kavraya Bileyim
Rol Sistemine Uymak Fln Gerekli Değil Demişsiniz Ama Bir Rpg Sunucusunda Roller Önemli Değilmidir ?
Eğer Sadece Silah Ve Yetenek Varsa Değişik Olarak Kolay Öğrenilir ?
Dikkatini çekmek istediğim konu şu, server MMORPG yani bir knight online, world of warcraft gibi temel yapısı var. Bu serverlerin çakmasını yaptık gibi anlaşılmasın, mmorpg örneği için yazdım :)
Yetenekler karakterinize kaydoluyor, ama silah ile aktive ediliyor. İlk yetenekler leveliniz ile birlikte gelirken 45. seviye üstü yetenekleri ve geliştirmeleri görev ile yapıyorsunuz.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Dikkatini çekmek istediğim konu şu, server MMORPG yani bir knight online, world of warcraft gibi temel yapısı var. Bu serverlerin çakmasını yaptık gibi anlaşılmasın, mmorpg örneği için yazdım :)
Yetenekler karakterinize kaydoluyor, ama silah ile aktive ediliyor. İlk yetenekler leveliniz ile birlikte gelirken 45. seviye üstü yetenekleri ve geliştirmeleri görev ile yapıyorsunuz.
Yani Oradaki Gibi karmaşık Görevler Olmuyacak Mesela ' Zırhcı Amcayı Bul Tamirci Amcayla Konuş Sonra Canavarlardan Su İksiri Bul Şifacı Amcaya Götür Doğru İksirse Hasta Zırhcıyı İyileştir Zırhcı Amcadan Ödülünü Al ' Gibi Değilde Daha Çok 20 Zombi Öldür - 10 Elmas Topla - Elmas Zırh Domanımı Edin Edin Gibi Basit Görevler Olacak ?

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yani Oradaki Gibi karmaşık Görevler Olmuyacak Mesela ' Zırhcı Amcayı Bul Tamirci Amcayla Konuş Sonra Canavarlardan Su İksiri Bul Şifacı Amcaya Götür Doğru İksirse Hasta Zırhcıyı İyileştir Zırhcı Amcadan Ödülünü Al ' Gibi Değilde Daha Çok 20 Zombi Öldür - 10 Elmas Topla - Elmas Zırh Domanımı Edin Edin Gibi Basit Görevler Olacak ?
Görevler yavaş yavaş karmaşıklaşacak ancak dediğiniz gibi basit görevler öyle uzatarak saçmalamayacağız. birkaç stage yani aşamadan oluşacaklar hep. Olabildiğince basit tutup herkesin anlamasını hedefliyoruz

umut_

En iyi cevaplar
0
Görevler yavaş yavaş karmaşıklaşacak ancak dediğiniz gibi basit görevler öyle uzatarak saçmalamayacağız. birkaç stage yani aşamadan oluşacaklar hep. Olabildiğince basit tutup herkesin anlamasını hedefliyoruz
Sabırsızlıkla Bekliyorum Oyuncu Seçimlerini Sadece Başvuru İle Alırsanız Daha İyi Olur Öyle Her Önüne Gelen Oynarsa Sunucu Düzeni Bozulur Diye DÜşünüyorum
Bu Arada Premium - Crack Konusu Nasıl Olacak ?

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir yaratık örneği ekledim :)

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
@Ranork o formu doldurmam şart mı?
Çok üşeniyorum şu an açıkçası, yazacağım her şeyi biliyorsun zaten :D

umut_

En iyi cevaplar
0
Java yazılımcısıbu betaya almak riskli aslında ama bilemedim :D
Onlarında Bir MMO Projesi Var Ama Çalacağını Sanmam Sadece Sizden Esinlenip Fikirler Üretir Onlarıda Belirtir Zaten Öyle Yaparsın Demi @IRFN Reyiz :D

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Java yazılımcısıbu betaya almak riskli aslında ama bilemedim :D
Bi creepera bakıp çıkacaktım :D[DOUBLEPOST=1407702504,1407702395][/DOUBLEPOST]
Onlarında Bir MMO Projesi Var Ama Çalacağını Sanmam Sadece Sizden Esinlenip Fikirler Üretir Onlarıda Belirtir Zaten Öyle Yaparsın Demi @IRFN Reyiz :D
Yok, benim kafamdaki proje hazır zaten. Artık esinlenilecek bir şeyi kalmadı.
Ben Aion, Arch Age oyunlarının birleşimini olduğu gibi Minecraft'a geçireceğim.
6 ay kadar Aion oynadım ve oyunun sistemine, zindan yapısına falan hayranım. O oyunun lejyon sistemine benzer bir sistemi 1-2 hafta içerisinde aktif edeceğim zaten.

umut_

En iyi cevaplar
0
Bi creepera bakıp çıkacaktım :D[DOUBLEPOST=1407702504,1407702395][/DOUBLEPOST]
Yok, benim kafamdaki proje hazır zaten. Artık esinlenilecek bir şeyi kalmadı.
Ben Aion, Arch Age oyunlarının birleşimini olduğu gibi Minecraft'a geçireceğim.
6 ay kadar Aion oynadım ve oyunun sistemine, zindan yapısına falan hayranım. O oyunun lejyon sistemine benzer bir sistemi 1-2 hafta içerisinde aktif edeceğim zaten.
Şimdi İki Sunucu Arasında Kararsızlıklar Olacak Dost Sunucu Olun Bari :)

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
Başvuru formumu yolladım. Sunucu güzel. Aynı fikir 1 yıl önce bende vardı. Ama uğraşmak istemedim açıkcası. Emeğinize sağlık. En kısa sürede açılması dileğiyle.