Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

K

Klood07

Ziyaretçi
Gördüğüm en iyi Role Play server. Başarılarınızın devamını dilerim.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tebrik ederim başarılı olmuş.Başarılarınız devamını dilerim.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Birkaç resim koyaydınız güzel olurdu aslında, bekliyorum :)

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Şu Ana Kadar Minecraft Da Değişik Bir Sistem Olarak Sadece Enfeksiyon Sunucusu Oynamıştım hiçbir Rpg Sunucuda Oynamadım Buda Oyunu Vanilla Oynamayı Sevdiğimden Ötürüdür Ve hiçbir Rpg Sunucuya Girmeyide Düşünmedim Ama Bu Sunucuyu Açan Forum Ekibinin Eski Sunucusunda [ McCandy Sunucusunda ] En İyi Minecraft Çok Oyuncu Deneyimini Yaşadığım İçin Şahsen Bunada Girmeyi Düşünüyorum Ön Başvuru Olarak Başvurmadım Çünkü Bir Rpg Deneyimim Yok Eğer Benim Gibi Rpg Oynamamış Arkadaşlar İçin Basitinden Bir Rehber Hazırlarsanız Hem Rpg Öğrenmiş Hemde Sunucunuzu Daha İyi Öğrenip Daha Kolay Gelişme Sağlarız

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu Ana Kadar Minecraft Da Değişik Bir Sistem Olarak Sadece Enfeksiyon Sunucusu Oynamıştım hiçbir Rpg Sunucuda Oynamadım Buda Oyunu Vanilla Oynamayı Sevdiğimden Ötürüdür Ve hiçbir Rpg Sunucuya Girmeyide Düşünmedim Ama Bu Sunucuyu Açan Forum Ekibinin Eski Sunucusunda [ McCandy Sunucusunda ] En İyi Minecraft Çok Oyuncu Deneyimini Yaşadığım İçin Şahsen Bunada Girmeyi Düşünüyorum Ön Başvuru Olarak Başvurmadım Çünkü Bir Rpg Deneyimim Yok Eğer Benim Gibi Rpg Oynamamış Arkadaşlar İçin Basitinden Bir Rehber Hazırlarsanız Hem Rpg Öğrenmiş Hemde Sunucunuzu Daha İyi Öğrenip Daha Kolay Gelişme Sağlarız
Teşekkür ederim, RPG oynamış olmanıza çokta gerek yok, yaratık kesmeyi bilin yeter gerisi kendiliğinden gelecek sunucuda :)

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Ranork Sunucu için yapabileceğim bir şey var mı ?
Sabırsızca bekleyip yorumlarla destek olmaktan başka ^^

Son düzenleme:

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Did you mean:

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuya menü sisteminin tanıtımınıda ekledim. Arkadaşlar sunucuda okadar çok şey varki bi anda ekleyemiyorum hepsini kusura bakmayın :)

ephemra

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Güzel server olucak gibi başvuruma bakarmısınız

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim, RPG oynamış olmanıza çokta gerek yok, yaratık kesmeyi bilin yeter gerisi kendiliğinden gelecek sunucuda :)
Yani her Sunucun Temeli Pvp - Pve Olduğundan Bu Sunucudada O Elbette Olacak Ama Rol Yapmalar Fln Vardı Bir Rehberde Gördüğüm Kadarıyla Ve Sizinde Dediğiniz Gibi 1500 İtem Fln Yani Bu İtemleri Geliştirme Fln Olacak Yetenekler Fln Olacak O Kadar Basit Bir Şey Değildir Çünkü Çoğu RPG oyununda Çok Farklı Sistemler Var Bunların En Önemli Ve En Zor Olanıda Yetenekler Ve Silahlar Eğer Gerçekten Kolay Bir Sistem İse Basitleştirilmiş Bir Sistem Olması Lazım ki Kolay Kavraya Bileyim
Rol Sistemine Uymak Fln Gerekli Değil Demişsiniz Ama Bir Rpg Sunucusunda Roller Önemli Değilmidir ?
Eğer Sadece Silah Ve Yetenek Varsa Değişik Olarak Kolay Öğrenilir ?