Rise of Nords

Sunucumuzu Beğendinizmi?

• Çok Beğendim

Kullanılan: 44 57.1%
  • Beğendim

Kullanılan: 8 10.4%
  • Eh işte

Kullanılan: 4 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 1 1.3%
  • Rezalet

Kullanılan: 20 26.0%

• Kullanılan toplam oy
    77

Cece121

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Nereye başvurucaz admin yokmu teallam ya Eskiden wl de vardım tekrar ol dediler tekrar basvurucam basvurcak yer yok

Jhonnytesttr

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraft Hesap Adınız:jhonnytesttr

Minecraft Hesabınız Premiummu?:Tabiikide

Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) :Johnny_Richard

Karakter Hikayeniz:Johnny, acemi bir gemicidir.Birsürü tanıdığı adam vardır.Ama hepsini 2001 de yaşadığı kaza sonucu kaybetmiştir ve yüzerek bir ada bulmuş hayat mücadelesi verirken bu krallığı keşfetmiştir.

Karakterin Kişilik Analizi:Kahverengi saçları vardır.Mavi gözlüdür,19 yaşındadır.

Bu parçadaki /me ve /do emotelerini bulunuz:

/do Sokakta yürüyordum.Alaca karanlıkta yönümü bulmam zordu.
/me Sağ elimi cebime attım, biraz karıştırdıktan sonra sigara paketimi çıkardım.
/me Sağ elimin baş parmağıyla paketin kapağını açtım. Yüz ifadem bir anda üzgün bir ifade aldı.Neden mi? Çünkü paketimde tek dal sigara kalmıştı.

Batuhan UK

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hesabım premium değil
Karakter ismi : Ragnar Lothbrok Whitelist : Darkauron
Hikayesi : Ragnar Lothbrok , İskandinavya'da doğan bir Norddu.Küçükken okçuluk ve baltayla savaşma dersleri aldı.Mızrakta atabiliyordu.15 Yaşına geldi.At sürmeyi öğrendi 18 yaşına geldiğinde çok iyi bir savaşçı olmuştu.Ama bir hedefi vardı.Kont olmak..ve bunu başarıp başaramayacağını göreceğiz.
:/me Sokakta yürüyordum. /do Alacakaranlıkta yönümü bulmam zordu /me Sağ elimi cebime attım /me sigara paketimi çıkardım /me sağ elimin baş parmağıyla

destroyer1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
açık ama boşuna white list başvurusu yapma ilgilenilmiyor

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Halla halla yetkililerimiz şu sıralar hiç ilgilenmiyor whitelist ile ilgilenenen bir yetkili alacağım yakında kusura bakmayın millet.

HyberMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
adminlerin sunucuda işleri var yani bütün gün bakamıyorlar foruma çok üstlerine gitmeyin admin olmak çok zor iş

Raiden_Hartnell

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
siz böyle yaptıkca ilgilenmiyorum. istersem görevimdende alınayım bas bas bağırıyorum burdan alış yok! yeni sitenin panelini bana vermediler ben ne yapayim? sizin icin bütün gün ilgileniyorum ilginenmiyo sanıyorsunuz skypeden serverden bunu white ekleyin diyorum ekleyen yok ne yani suclu benmiyim şimdi? bundan sonra görevimden alınmazsam sadece siteye bakcam uyarmayacamda bağırın durun buradan o zaman ilgisizliği görürsünüz.

Raiden_Hartnell

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
en son 5 kişi başvurmuş o başvuranların hepsi: emoteleriniz yanlış bir diğer kullanıcıda ragnar lothbrok diye başvurmuş şu isimle başvurmayın artık cahil degiliz bizde. biliyoruz kim ne oldugunu

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Artık beni dikkatle dinleyin.Başvuru konusunda;
1-Ragnar ismi yasak.
2-Sitede sorun var başvurular atılmıyor.Bu yüzden başvurunuzu ya bana özelden atın yada skypetan(toli090)
3-Bir daha burdan başvuranı görürsem!

NrGsHnN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar :

Bazen Kurucular & Önemli Roller arasında kavgalar yaşandığı oluyor, Sunucu hemen hemen test aşamasında. Roller silinmeyecek belki ama :

Sizin için en kaliteli şekli alacağımız zamana kadar biraz sabırlı olunuz.

Rol bilgisi öğrenmek için @NrGsHnN & @Schaffer ile oyundayken (OOC) olarak iletişime geçebilirsiniz.

White-List başvurularına gelirsek : @GreenDark41 & @Schaffer arkadaşlarım da yoğunluktan ilgilenemeyebilir.
Lütfen biraz saygılı olun.
Başvurunuz : Cevaplanmadıysa %99 okunmamıştır. Unutmayın ki her gün 3-4 değil, 10-15 tane başvuru okuyoruz. Bunu da düşünürseniz seviniriz.

-Rise Of Nords Yönetim Ekibi-

NrGsHnN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Suikastçi olmak isteyen arkadaşlar

1-Çatılarda atlama zıplama yapamazlar.Çünkü çatılarda okçu dediğimiz muhafızlardan var.Vurulur ve ck olurlar.

2-Sokak ortasında adam öldüremezler.Sokaklardada muhafızlar var.

3-ICAT Edilmemiş silahlar kullanamazlar.Bkz : Hide blade,hook blade.

4-Suikastçi gibi giyinip kendilerini belli ettikleri anda ck olduklarını unutmamalıdırlar.

5-Sokak ortasında "Ben suikastçiyim,korkun benden !" diyemezler.

6-"./me agactan atlar,adama bıçağı saplar, kaçmaya başlar." gibi karsılık beklenmeyen & Gerçekçi olmayan roller yapamazlar.

=> Agactan Atladığınızda düşüp bacağınızı kırabilirsiniz / Sizi (Nadiren) insanlar farkedebilir.

7-CK izni almadan CK edemezsiniz.Yasaktir.Rol sıfırlanır,suikastçi rolünüz elinizden alınır.

8-Gerekli olmadıkça Koşmayınız. Koşar gibi rol yapın. Yakalandığınızda ise CK olmaktan korkarsanız Fear-RP yapmış olursunuz. Kaçtığınız anda uyarı alırsınız.

=>Rolsel olarak başarabilirseniz kaçın. Fakat her an kaçmaya meyillenmeyin. Gerçekteki bir suikastçi her şeyi göze alan cesur & ölümden kormayan insanlarıdr.
-Rise Of Nords Yönetimi- ( @Schaffer & @Hanret & @NrGsHnN )