Beğendinizmi ?

• Evet

Kullanılan: 49 73.1%
  • Hayır

Kullanılan: 18 26.9%

• Kullanılan toplam oy
    67

Efsanee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kaçırılmaması gereken bir rol sunucusu, Phul admine buradan saygılar her zamanki gibi gereğini yapmış :)

Son düzenleme:

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir de örse sağ tıklayıp demir dövme gibi bir şey de yapabilirsiniz daha mantıklı olur. Veya marangoz masasında tahtaya şekil verme gibi bir şeyler.

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir de örse sağ tıklayıp demir dövme gibi bir şey de yapabilirsiniz daha mantıklı olur. Veya marangoz masasında tahtaya şekil verme gibi bir şeyler.
Sunucuda söylediğiniz gibi bir sistem olacak zaten bunun ilgili konuda paylaşılacak ileride.

Son düzenleme:

MavimsiBeyaz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok güzel bir server olacağınıza inanıyorum umarım Türkiye de rpg yi savunan serverlardan olursunuz ama malesef benim başvurum kabul edilmedi :(

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok güzel bir server olacağınıza inanıyorum umarım Türkiye de rpg yi savunan serverlardan olursunuz ama malesef benim başvurum kabul edilmedi :(
Mutlaka neden kabul edilmediğiyle ilgili yanıt verilmiştir. Hatalı olan kısımları düzeltip tekrar gönderebilirsiniz ki bu fazla vaktinizi almayacaktır. :)

MavimsiBeyaz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hatalı olan kısımları nerden görebiliyoruz ve bunu nerden düzeltebiliyoruz?

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hatalı olan kısımları nerden görebiliyoruz ve bunu nerden düzeltebiliyoruz?
Başvurunuz kabul edilse de edilmese de özel mesaj yolu ile bilgilendirilir siniz eğer reddedildiyse mesajda yanlış olan yerler yazılmıştır. Bu yerleri düzelterek tekrar başvuru yapmanız gerek düzenleme yapamazsınız.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
servere girdim beyler mapa saldırı ollmuş galiba.?

oha oha öldüm Ban yedim Ck yedin lütfen başka bir karakterle yeniden başvuru yap dedi :D beyler sakın ölmeyin serverde

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
servere girdim beyler mapa saldırı ollmuş galiba.?

oha oha öldüm Ban yedim Ck yedin lütfen başka bir karakterle yeniden başvuru yap dedi :D beyler sakın ölmeyin serverde
Server haziran ayında açılacak siz yanlış sunucuya girmişsiniz :)