Beğendinizmi ?

• Evet

Kullanılan: 49 73.1%
  • Hayır

Kullanılan: 18 26.9%

• Kullanılan toplam oy
    67

ozan419

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ıhım ıhım bu arada konulardan haberiniz yok? yazdığım olay bu değil baştan anlatırsam hak vereceksiniz anlatıyım
Başta Whitelist Başvurumu Yaptım Kabul Edildi Karakter Başvurumu Yaptım Arkadaşımında Benden 9 Gün Sonra Whitelisti Kabul Edildi Oda Karakter Başvurusu Yaptı Anında Bakıldı Başvurusuna Onaylanıp Onaylanmadığını Tam Hatırlamıyorum Benim Karakter Başvurusu 11 Gün Oldu Hala Kontrol Edilmedi Bundan 5 Gün Önce Site Aktifliği diye Konu Açtım Cevabını Aldım Sayın Hiracles Tarafından Peki Saolun Dedim 11. Günde Konu Açtım Phul Arkadaşlara Baktın Bana Bakmadın Görevini İyi Yap Herkesi Kontrol Ediyosun beni Etmiyosun Bu Nasıl Saçmalık dedim konuları Baltalamadan ve Yöneticiyi Zorlamdan Ban Attı. 2. Hesap Açtım Oylama Başlattım Haksız ve Görevini Başarılı Yapmıyor Tarzında Kendisi Busefer Yorum Yapan ve Oylayan Herkesi Banladı Üstüne 2. Hesap Açmaktan Ban Attı bu Nasıl Bir Saçmalıktır Görevini Yapamıyor Sonra Geldi Yöneticiyi Zorluyorsunuz ? Saygılar - Turan :)
ıhm ıhm ben konuyu öyle açtıgını hatırlamıyorum ben daha çok küfür ettiğini hatırlıyorum ya da hakaret?

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Duyuru: Arkadaşlar elimizde olmayan sebeplerden dolayı sunucuyu ertelemiştik maddi sıkıntımız var ve bunu çözmeye çalışıyoruz, birazını halettik gibi işler yolunda giderse yakında açıyoruz.

PiremyumcuHüso

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ateş network sunucusunda builderdim sonradan sunucuyu hub yaptınız kitpvp yapacaktınız para gerekiyordu para ödedim sonrasında sunucuyu bensiz açmış tadını çıkarmış ve kapatmıştınız :D ah eski günler ah