[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

bulo1234

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kayıt Formu:
Role Play İsminiz (Japon): Nicolas Brown
Role Play Yaşınız: 21
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):
Benim Adım: Nicolas Brown Ben bir alacakarnlığım biz alacakaranlıklar,boynumuzdaki kkünyelerle tanınırız. ben bır serı
katilim. ''role play'' En büyük ve tanın bir Katil Olucam.
minecraft adım: limey98

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kayıt Formu:
Benim Adım: Nicolas Brown Ben bir alacakarnlığım biz alacakaranlıklar,boynumuzdaki kkünyelerle tanınırız. ben bır serı katilim. ''role play'' En büyük ve tanın bir Katil Olucam.
hikayenizi değiştirin.

bulo1234

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kayıt Formu:
ben Nicolas brown hayatım boyunca zulm gordum. ve bunun ıntıkamını almak ıcın en büyük ve en guclu asker olucağım[DOUBLEPOST=1441188125,1441188053][/DOUBLEPOST]valla buda olmuştur inş server ıp ne bu arada.

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl para kazanıyoruz balık kazandırmıyor nasıl meslek seçiceğimide bilmiyorum

erentyu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim başvurumu okudunmu ?
Kayıt Formu:
Role Play İsminiz (İngiliz): Sam Jackson
Role Play Yaşınız:26
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Sam, zengin bir Rus ailesinin tek çocuğudur.2 katlı evlerinde mutlu bir şekilde yaşarlar. Babası bilim adamıdır ve sibiryaya bir gün işi düşer. Sibirya sularının altında çok büyük bir fosilin olduğu iddiasının üzerine araştırmaya gitmiştir. Bir gün küresel ısınmadan dolayı çok büyük kar dağlarının parçaları erir ve suya düşer. Ortaya büyük dalgalar çıkar ve gemi batar. Kimseden haber alınamaz. Sam, babasının öldüğü yere gidip ağlamak için ilk uçakla sibiryaya gider. Birde ne görsün. Haritada tamamen su olarak gözüken yer kardan bir alan. Sonra aniden yer sarsılır, Sam karşısına baktığında çığ ona doğru geliyordu. Sam çığdan kurtulamaz. Ama ölmezde. Gözlerini açtığında kendini bir şehirde bulur ve bu şehirde kendisini nelerin beklediğini bilmiyordur

XxDarkLightxX

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz):Drago
Role Play Yaşınız:21
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):çocukluğundan beri sokak çeteleriyle dolanan büyüdüğündede suça devam eden bir genç

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler oynamamanızı tavsiye ederim.Gelen geçene adminlik veriyolar.Adminler gelene geçene item atıyo para atıyo zenginler.Böyle bi yere gelemez zaten server istediğine istediğini yapıyolar.Oynamanızı tavsiye etmem yani geleceği olmayan bi server yani İĞRENÇ BİR SERVER.

EliteIV

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
gençler bu serverden bir şey anlamadım herkes kafasına göre takılıyo haksızyere hapse atıyo ateş ediyo ben bu servere 12 den sıçmışlar tavsiye etmiyom

ErenKobal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
adamın teki durduk yerde beni öldürüyor 120 saniye bekliyorum ve 5 saniye sonra yine öldüyorum yarım saattir böyleyim ve adminler hiç yardım etmiyor başkaların gerçek ismi yazıyor benim minecraft ismim yazıyor :D

ZarqoF

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz): zarqof Mekryn
Role Play Yaşınız: 19
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Küçük yaşlarda annesini ve babasını kaybetmiş bu cocuk kendi yaşamını sürdürmek için hayatın zorluklarına katlanmak zorundadır . şuanlık yaşamını bir mutfakta aşcı olarak çalışmaktadır .

DarKShadow13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Roleplay İsminiz: STORMASTER(Eher isim kabul edilmezse Joseph_Dawson adlı ismi kullanıcagım)
Roleplay Yaşınız:20
IRK'ınız nedir?:Beyaz
Karakter Hikayeniz: Stormaster küçük yaşlarında bir trafik kazası geçirdi annnesini yolda ambulans götürürken kaybetti Babası kahrından ******* edip vefat etti stormaster yetim kalmıştı aradan 5 yıl geçince stormaster diye biri yoktu herkes ona STORM demeye başlamıştı Storm bu duruma alışıp adını storm olarak ilan etti bir gün evine bir avukat geldi ve Stormaster Sizmisinix dedi Storm O da kim dedi sonra Haa Benim
Diyerek avukat ile konuşmaya başladı Avukat ona annesinin annesinden miras kaldıgını ve annesi oldugu yuzunden bu mirası storm a devredilmişti storm orda yere düşerek bayılıp gözlerini açtıgında lüks bir evde bulur kendini ancak avukat hala yanındadır Storm'a derki Miras'ı kabul ediyormusunuz Storm Düşünür ve Evet der Storm Milyoner olmuşdur Ancak Hiç mutlu deyildir Sevgilisi Larissa ile ayrı oldugu için.

Roleplay Bilginiz(10 üzerinden): Roleplay Seviyem İyi 9 Diyelim.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucudan uzaklaştırılmışım ; Not olarak

ooc kfr/Hile diyor .. Ne anlama geliyor hile kullanıp küfür mü etmişim ben ? :rank: