[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
GAME NİCK:pledgemonkey
Rp nick: Rack Fury
Rp old : 34
Charecter Story:Rack babası bir savcıdır küçük yaşlardayken öldürülür babasını öldüren suçluları yakalamak için polis akademisine gitmiştir sınavlaır kazanmış mülakattan ne sonuç alıcak onu bekliyor.
hikayeyi uzat[DOUBLEPOST=1441714403,1441714326][/DOUBLEPOST]
Roleplay İsminiz: STORMASTER(Eher isim kabul edilmezse Joseph_Dawson adlı ismi kullanıcagım)
Roleplay Yaşınız:20
IRK'ınız nedir?:Beyaz
Karakter Hikayeniz: Stormaster küçük yaşlarında bir trafik kazası geçirdi annnesini yolda ambulans götürürken kaybetti Babası kahrından ******* edip vefat etti stormaster yetim kalmıştı aradan 5 yıl geçince stormaster diye biri yoktu herkes ona STORM demeye başlamıştı Storm bu duruma alışıp adını storm olarak ilan etti bir gün evine bir avukat geldi ve Stormaster Sizmisinix dedi Storm O da kim dedi sonra Haa Benim
Diyerek avukat ile konuşmaya başladı Avukat ona annesinin annesinden miras kaldıgını ve annesi oldugu yuzunden bu mirası storm a devredilmişti storm orda yere düşerek bayılıp gözlerini açtıgında lüks bir evde bulur kendini ancak avukat hala yanındadır Storm'a derki Miras'ı kabul ediyormusunuz Storm Düşünür ve Evet der Storm Milyoner olmuşdur Ancak Hiç mutlu deyildir Sevgilisi Larissa ile ayrı oldugu için.

Roleplay Bilginiz(10 üzerinden): Roleplay Seviyem İyi 9 Diyelim.
STORMASTER adı ile girebilirsiniz isminizi Joseph_Dawson yapacağım[DOUBLEPOST=1441714561][/DOUBLEPOST]
Biri bana geçen polislik vermiş çözemedim bir yetkiliye söyledim (serverin 4/2 si yetkili) aldı o ne durduk yere polis oldum :C
yetkilileri azaltacağım

altan12334

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hikayeyi uzat[DOUBLEPOST=1441714295,1441714258][/DOUBLEPOST]
hikayeyi uzat ve ismini değiş
Kayıt Formu: ( oyun nick im : Funker)
Role Play İsminiz (İngiliz): Ralph Brown
Role Play Yaşınız: 22
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Babasi bir okul muduru annesi ölmus bir gun ralph okulda iken babasinin odasina gider bir ögretmen ile bas basa yakalar ondan sonra kaçmaya karar verir ve kaçacagi yeri razercraft adasi olarak belirler biriktirdigi parasini alip yolculuga çikar adada bir otelde asci olarak geçimini sagliyor (yetermi ? )

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Babasi bir okul muduru annesi ölmus bir gun ralph okulda iken babasinin odasina gider bir ögretmen ile bas basa yakalar ondan sonra kaçmaya karar verir ve kaçacagi yeri razercraft adasi olarak belirler biriktirdigi parasini alip yolculuga çikar adada bir otelde asci olarak geçimini sagliyor (yetermi ? )
razercraft adası ne santos diye bir şehir miş (galiba)

IJustWatchI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Miraç beni spawna atar mısın mc çöküyor belirli alanda Nick = IDarkBlueI

TypeZero

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
hikayeyi uzat ve ismini değiş

Role Play İsminiz (İngiliz):NıghtMare
Role Play Yaşınız:18
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):normal sıradan bir insanken hayatını değiştirmeye kalkan biri hayatında biraz eğlence arayan biri fazla cesur olmasada hayatında küçükken yaşadığı olaylardan etkilenip bu yola çıkmaya karar vermiştir.fakat güçsüz çelimsiz bir insan olduğu içinde bir yandan vücunu geliştirmeye çalışmaktadır.Artık daha güçlü daha cesur olmayı başarmıştır fakat başına gelecek olaylardan haberi yoktur..!

altan12334

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz):NıghtMare
Role Play Yaşınız:18
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):normal sıradan bir insanken hayatını değiştirmeye kalkan biri hayatında biraz eğlence arayan biri fazla cesur olmasada hayatında küçükken yaşadığı olaylardan etkilenip bu yola çıkmaya karar vermiştir.fakat güçsüz çelimsiz bir insan olduğu içinde bir yandan vücunu geliştirmeye çalışmaktadır.Artık daha güçlü daha cesur olmayı başarmıştır fakat başına gelecek olaylardan haberi yoktur..!
gerçek hayat ismi yazacan kardesim

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başvuru formu için site eklendi.
Kurallara bakmak için site eklendi.[DOUBLEPOST=1441730182,1441726751][/DOUBLEPOST]
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Babasi bir okul muduru annesi ölmus bir gun ralph okulda iken babasinin odasina gider bir ögretmen ile bas basa yakalar ondan sonra kaçmaya karar verir ve kaçacagi yeri razercraft adasi olarak belirler biriktirdigi parasini alip yolculuga çikar adada bir otelde asci olarak geçimini sagliyor
Powergame ve revenge kill'i öğrenin.

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben mapde bir yere geldim oyun donuyor beni merkeze ışınlar mısınız?

altan12334

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya kardesim kurallara baktim drive seyi geldi e-posta gelicek dedi erisim izni için girdim hotmail ile gmail ime posta mosta yok sen anlatirmisin herseyi sabahtan beri bekliyorum:rank::rank::rank:

edit : forumun hepsini doldurdum

Son düzenleme: