[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

hakansasa

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Servere alındınmı knk
alınmadım knk[DOUBLEPOST=1440612988,1440608512][/DOUBLEPOST]Role Play İsminiz (İngiliz):jony veyn
Role Play Yaşınız:18
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):jony veyn pisliğin tekiydi annesi ve babası sürekli kavga eder jony veynide odasına yollarlardı en son jony sinirlenip evden kaçar ve sokakta yaşar

minecraft adım: JVGaming

yalnız acil alırsanız kuzenle oynicamda
[DOUBLEPOST=1440613419][/DOUBLEPOST]
alınmadım knk[DOUBLEPOST=1440612988,1440608512][/DOUBLEPOST]Role Play İsminiz (İngiliz):jony veyn
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):jony veyn pisliğin tekiydi annesi ve babası sürekli kavga eder jony veynide odasına yollarlardı en son jony sinirlenip evden kaçar ve sokakta yaşar

abi alırmısın 20 dk dır bekliyom hadi abi acil cvp[DOUBLEPOST=1440613477][/DOUBLEPOST]abi alındımmı cvp yazarmısın yarım saattir cvp bekliyom[DOUBLEPOST=1440613783][/DOUBLEPOST]
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):jony veyn pisliğin tekiydi annesi ve babası sürekli kavga eder jony veynide odasına yollarlardı en son jony sinirlenip evden kaçar ve sokakta yaşar . sokakta dolaşmayı suç işleyip polis oynatmayı seven bir adam olan jony bunu yanında elma yemeyide yemeyide sever

abi alırmısın 20 dk dır bekliyom hadi abi acil cvp[DOUBLEPOST=1440613477][/DOUBLEPOST]abi alındımmı cvp yazarmısın yarım saattir cvp bekliyom

abi aldınmı cvp yaz nolur bak bekliyom siteyi bile kapatmıyom

Son düzenleme:

TrRolLing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Alfred Gains
italya doğumlu - Bloodz Denen italya mafiasında eleman.

Öz Geçmiş: Küçükken Korku-kin-nefret içinde büyümüş bir çoçuk. yaklaşık 17-18 yaşlarında bir ingiliz çetesinde çalısmaya başlamıştır. aradan 1-2 yıl geçtikten sonra Uyuşturucu-Silah-Gasp Bu tür şeyleri ögrenip uygulamıştır. Polise Aynasız diyordu- çünki öyle ögrenmişti . Uyuşturucu gasp ve benzeri işlerden kazandıgı paralarda kendine bir silah alır. ingiliz çetesinden 24 yaşında çıkar. Tek başına gezer ve Ailesi Paramparça haldedir. pis işlere 2 yıl ara vererek Legal olarak çalısır . birgin evine giderden bindigi takside gaspa uğrar Bloodz üyeleri tarafından. patronlarının ayagına götürerek. bütün paralarını eşyalarını ister. herkes patrona saygılıdır. alfred bloodz üyelerini bulundukları mekanı ve saygılarını çok sevmisti . aniden bende sizin için çalısabilirim demişti. patronları kendısını kanıtlaması için . Taşımacılık işi-Nişan-birkaç soru sorup en düşük rütbeden başlamıştı bloodz'da çalısmaya. Küçükken ögrendini kin nefret gibi şeyleri Bloodz ailesinde hepsini unutmuş en doğruları öğrenmişti. artık Saygı çervesi içinde bir mafiada çalısıyordu ve ölene dek ayrılmak gibi niyeti yoktu.

YoutuberNoob

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz):joseph stalin
Role Play Yaşınız:19
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):annesi 7 yaşında ölen joseph ve abisi babası tarafından reddedilir.abisi ile beraber yaşayan joseph 14.yaş gününde abisinin ölüm haberini alır ve üzüntüden 1 hafta depresyonda kalır.daha sonra ölüm sebebini araştırırken abisinin arkadaşlarından abisinin bir serseri olduğunu ve 500 karatlık petra elmasını çaldığı için polis tarafından öldürüldüğünü öğrenir.

artık hayatını abisinin intikamına adamış olan joseph abisini öldüren polisi öldürüp 500 karatlık elması geri almaya andiçmiş bi şekilde tüm polisleri öldürüyor taa ki o polisi buluncaya dek

Biliyorum kader bir gün onu karşıma çıkaracak işte o gün her şey değişecek---Joseph stalin

bu arada mcdeki adım Deather

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

abi alırmısın 20 dk dır bekliyom hadi abi acil cvp[DOUBLEPOST=1440613477][/DOUBLEPOST]abi alındımmı cvp yazarmısın yarım saattir cvp bekliyom[DOUBLEPOST=1440613783][/DOUBLEPOST]

abi aldınmı cvp yaz nolur bak bekliyom siteyi bile kapatmıyom
Hikayeniz kısa.[DOUBLEPOST=1440648854][/DOUBLEPOST]
Role Play İsminiz (İngiliz):joseph stalin
Role Play Yaşınız:19
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):annesi 7 yaşında ölen joseph ve abisi babası tarafından reddedilir.abisi ile beraber yaşayan joseph 14.yaş gününde abisinin ölüm haberini alır ve üzüntüden 1 hafta depresyonda kalır.daha sonra ölüm sebebini araştırırken abisinin arkadaşlarından abisinin bir serseri olduğunu ve 500 karatlık petra elmasını çaldığı için polis tarafından öldürüldüğünü öğrenir.
artık hayatını abisinin intikamına adamış olan joseph abisini öldüren polisi öldürüp 500 karatlık elması geri almaya andiçmiş bi şekilde tüm polisleri öldürüyor taa ki o polisi buluncaya dek

Biliyorum kader bir gün onu karşıma çıkaracak işte o gün her şey değişecek---Joseph stalin

bu arada mcdeki adım Deather
Mc kullanıcı adınız?[DOUBLEPOST=1440648890][/DOUBLEPOST]
Alfred Gains
italya doğumlu - Bloodz Denen italya mafiasında eleman.

Öz Geçmiş: Küçükken Korku-kin-nefret içinde büyümüş bir ç**uk. yaklaşık 17-18 yaşlarında bir ingiliz çetesinde çalısmaya başlamıştır. aradan 1-2 yıl geçtikten sonra Uyuşturucu-Silah-Gasp Bu tür şeyleri ögrenip uygulamıştır. Polise Aynasız diyordu- çünki öyle ögrenmişti . Uyuşturucu gasp ve benzeri işlerden kazandıgı paralarda kendine bir silah alır. ingiliz çetesinden 24 yaşında çıkar. Tek başına gezer ve Ailesi Paramparça haldedir. pis işlere 2 yıl ara vererek Legal olarak çalısır . birgin evine giderden bindigi takside gaspa uğrar Bloodz üyeleri tarafından. patronlarının ayagına götürerek. bütün paralarını eşyalarını ister. herkes patrona saygılıdır. alfred bloodz üyelerini bulundukları mekanı ve saygılarını çok sevmisti . aniden bende sizin için çalısabilirim demişti. patronları kendısını kanıtlaması için . Taşımacılık işi-Nişan-birkaç soru sorup en düşük rütbeden başlamıştı bloodz'da çalısmaya. Küçükken ögrendini kin nefret gibi şeyleri Bloodz ailesinde hepsini unutmuş en doğruları öğrenmişti. artık Saygı çervesi içinde bir mafiada çalısıyordu ve ölene dek ayrılmak gibi niyeti yoktu.
Mc kullanıcı adınız?

IJustWatchI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Miraç Ben IJustWatchI Krakolda Giriş yasak diyor giremiyorum spwana atar mısın ?

TrRolLing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuda bug buldum tramboline binip zıpladıktan sonra geri çıkınca havaya atıyor ve düşüp öldüm

IJustWatchI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Sunucuda IJustWatchI - Paul Jhanson - serverda polisim server ilkl günler çok güzeldi ve hayla güzel ama bazı insanlar var ki RolePlay adabına uymuyor soruncada adminim diyor. 1-2 gün çok güzeldi taki BalgamCanavari admin olana kadar sizi oyundan soğutuyor polisim beni bile sıktılar oyun oynıyası gelmiyorlar Serverda oynanılır ama bu oyuncular varken oynanmaz o kadar sıkıldım ki bunlardan sırf onla için bunu yazıyorum .

Son düzenleme: