[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft Adım TheDarqWolfS(Premium)
Girebilir miyim ?

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hala Sunucu Whitelist Modunda Diyor :C :/
Giriş Yapamıyorum :C
Adımı Yanlış Yazmadığınızdan Emin Misiniz ? Tekrar Kontrol Etseniz :/
TheDarqWolfS[DOUBLEPOST=1440591971,1440591722][/DOUBLEPOST]
Kardeşim Şu İlgisizliğinizden Bıktım.Dünde Açık Görünüyordunuz Başkasına Cevap Verdiniz Bize Cevap Vermediniz Şimdide Destek İstiyoruz Taş Gibi Duruyorsunuz.Af Edersiniz Ama Siz Bizle Dalga mı Geçiyorsunuz ?

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hala Sunucu Whitelist Modunda Diyor :C :/
Giriş Yapamıyorum :C
Adımı Yanlış Yazmadığınızdan Emin Misiniz ? Tekrar Kontrol Etseniz :/
TheDarqWolfS[DOUBLEPOST=1440591971,1440591722][/DOUBLEPOST]
Kardeşim Şu İlgisizliğinizden Bıktım.Dünde Açık Görünüyordunuz Başkasına Cevap Verdiniz Bize Cevap Vermediniz Şimdide Destek İstiyoruz Taş Gibi Duruyorsunuz.Af Edersiniz Ama Siz Bizle Dalga mı Geçiyorsunuz ?
Üzgünüm şimdi deneyin girmeyi.

EfrasiyabTR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz):Leanorda_weancea
Role Play Yaşınız:25
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):o Her gün Hırsızlık yapar Bir gün hırsızlıgını degerlendirip dolandırır dolandırdıgı parayla karallar gibi yaşar

Son düzenleme:

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Role Play İsminiz (İngiliz):Talha_55
Role Play Yaşınız:25
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):o bir polismiş bir gün hırsız onu pıçaklamış kaçmış oda yeter artık diyip madenci olmus ve hayatına insan gibi devam etmiş
Hikayenizi değişin ve kendinze ingilizce isim seçin.

jsmh123t

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz): Elliot
Role Play Yaşınız: 27
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):
Elliot 6 yaşındayken babası tramvay raylarına düşerek ölmüştür. Annesiyle birlikte yaşamaya maruz kalan Elliot babasını kaybettikten sonra asosyalleşmiştir. Kendini bilgisayar ortamına bırakmıştır.
Sabah siber güvenlik uzmanı akşam ise bir hacker olmaktadır. Asosyal olduğu için sevgilisi yoktur. Ama bilgisayar ortamından bir süre uzaklaştı ve sevgilisi oldu. Elliot'ın başı derttedir çünkü büyük bir şirkete hack saldırısı düzenlemiştir ve peşinde şirketin adamları vardır..
Elliot bu şirketi bitirmeye and içti!
Minecraft Kullanıcı İsmi : Swadon

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Role Play İsminiz (İngiliz): Elliot
Role Play Yaşınız: 27
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):
Elliot 6 yaşındayken babası tramvay raylarına düşerek ölmüştür. Annesiyle birlikte yaşamaya maruz kalan Elliot babasını kaybettikten sonra asosyalleşmiştir. Kendini bilgisayar ortamına bırakmıştır.
Sabah siber güvenlik uzmanı akşam ise bir hacker olmaktadır. Asosyal olduğu için sevgilisi yoktur. Ama bilgisayar ortamından bir süre uzaklaştı ve sevgilisi oldu. Elliot'ın başı derttedir çünkü büyük bir şirkete hack saldırısı düzenlemiştir ve peşinde şirketin adamları vardır..
Elliot bu şirketi bitirmeye and içti!
Minecraft Kullanıcı İsmi : Swadon
Soy adınız?

nightmare321

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kayıt Formu
Role Play İsminiz (İngiliz):Kanata age
Role Play Yaşınız:21
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):kanata aslında çetecilikle uğraşmak için yanlış bir kişidir fazla iyimser ve merhametlidir ama küçük bir çetenin lideri olmayı kısa sürede başarmıştır ne yazıkki başarısıda kısa sürmüştür başarısının ardından unutulmayacak kadar kötü bir şansı olmuştur çünkü buna dayanamayan kanata şansını değiştirme umuduyla ordan gidebildiği kadar uzağa başka bir şehre gitmiştir

(kısa ama sürekli kapanan serverlerden bıktım boş yere uzun uzun yazınca)