Play.OyunAdam.Net // Geri Döndük // PVP 1.8.x //Builduhc//2 yılı aşkın süre//

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Burda boş yapmanın anlamı yok sorunun varsa skype gelirsin edit: skype oyunadam goktug

Ben satın aldığım aac varda demedim zaten böyle bir şey söylememde mantıksız zaten satın alamadığım (sistem dolayısıyla) bir plugini arkadaşımdan almamın nesi yanlış kardeşim ?
Ne oldu şeker konun kirlendiği için mi üzülüyorsun kıyamam sana ben. Oyuncuların nasıl aciz bir Kurucu olduğunu görsün istiyoruz fena mı? Oyuncu olarak gireyim dedim olan lagın haddi hesabı yok. Aradığınız kalite bu ise gurur duyulası bir özgüven var. AAC konusunu açmıyorum bile, külliyen kelime israfı çünkü.

Goktug_OA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ne oldu şeker konun kirlendiği için mi üzülüyorsun. Oyuncuların nasıl aciz bir Kurucu olduğunu görsün istiyoruz fena mı? Oyuncu olarak girerim dedim olan lagın haddi hesabı yok. Aradığınız kalite bu ise gurur duyulası bir özgüven var. AAC konusunu açmıyorum bile, külliyen kelime israfı çünkü.

Acizlikten kastın benim karışmadığım konuda birinin serverinize gelip anlamsızca reklamımı yapmasıysa haklısın seninde dediğin gibi kimseye tasma takamam. Ancak hiçbir yetkilime veya oyuncuma ve kendim git şu server de reklamımı yap demedim yapmadım da. ayrıca yukarıdada bahsettiğim gibi AAC konusunda elimden başka bir şey gelmiyor çünkü satın alma konusunda sorun yaşıyoruz (maddi anlamda değil).

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Acizlikten kastın benim karışmadığım konuda birinin serverinize gelip anlamsızca reklamımı yapmasıysa haklısın seninde dediğin gibi kimseye tasma takamam. Ancak hiçbir yetkilime veya oyuncuma ve kendim git şu server de reklamımı yap demedim yapmadım da. ayrıca yukarıdada bahsettiğim gibi AAC konusunda elimden başka bir şey gelmiyor çünkü satın alma konusunda sorun yaşıyoruz (maddi anlamda değil).
1 yılı aşkın süre boyunca bir şey yapamamanız çok üzücü bir şey. Vaat ettiğiniz şeyler gerçekleşmiyor sanırım. İyi forumlar

Goktug_OA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1 yılı aşkın süre boyunca bir şey yapamamanız çok üzücü bir şey. Vaat ettiğiniz şeyler gerçekleşmiyor sanırım. İyi forumlar

Bu kanıya nereden vardığınızı merak ediyorum doğrusu her halde 1.5 yıldır serverimizi takip ediyorsunuz ve verdiğimiz vaatleri listeliyorsunuz ama size kötü bir haberim var. İyi takip edememişsiniz ki böyle saçmalamaya başladınız amacınız başka serverlerin forumunu baltalamaktan ziyade yetkili olduğunuz serverdeki sorunları, yapılması gereken şeyleri yapmanız biz yeterince yol aldık ve yol almaya devam ediyoruz ilginiz ve takibiniz için teşekkürler. Eğer hala bir sorununuz veya bir fikriniz varsa Skype OyunAdam Goktug.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu kanıya nereden vardığınızı merak ediyorum doğrusu her halde 1.5 yıldır serverimizi takip ediyorsunuz ve verdiğimiz vaatleri listeliyorsunuz ama size kötü bir haberim var. İyi takip edememişsiniz ki böyle saçmalamaya başladınız amacınız başka serverlerin forumunu baltalamaktan ziyade yetkili olduğunuz serverdeki sorunları, yapılması gereken şeyleri yapmanız biz yeterince yol aldık ve yol almaya devam ediyoruz ilginiz ve takibiniz için teşekkürler. Eğer hala bir sorununuz veya bir fikriniz varsa Skype OyunAdam Goktug.
Eleştiri olduğu gibi gözlemlere de layık değil. xFall yaz araştır ben rakip olamayanları pek takip eden biri değilim. Yol aldığınız belli kaliteden bayağı uzak kalmışsınız çünkü. Uzatıp ikimizinde post kasmasına gerek yok konu kapansın. İyi forumlar

Goktug_OA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eleştiri olduğu gibi gözlemlere de layık değil. xFall yaz araştır ben rakip olamayanları pek takip eden biri değilim. Yol aldığınız belli kaliteden bayağı uzak kalmışsınız çünkü. Uzatıp ikimizinde post kasmasına gerek yok konu kapansın. İyi forumlar
Kendi olduğun serverle ilgilen sonra kaliteden bahsedersin kardeşim kolay gelsin. Bu arada kendi serverin ne ki bize artislik yapıyorsun ayağını yorganına göre uzat. He bu arada ilgini çekmişti olsa gerek ki lüzumsuz yere baltalamaya çalışıyorsun.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kendi olduğun serverle ilgilen sonra kaliteden bahsedersin kardeşim kolay gelsin. Bu arada kendi serverin ne ki bize artislik yapıyorsun ayağını yorganına göre uzat. He bu arada ilgini çekmişti olsa gerek ki lüzumsuz yere baltalamaya çalışıyorsun.
Hala konuyu gereksiz yere deşiyorsun. Kapanan konunun davası olmaz.

Goktug_OA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncel ++++

Dün Geceki Bakım Notu:
Slot Sayısı 82 ye çıkarıldı
Ram Artırıldı
Birçok Lag sorunu düzeltildi
Gereksiz Pluginler Silindi
Tab'daki tüm oyuncuların rengi sabitlendi
Tanıtıcı Eklendi (Server Bilgi Bölümünde duran ve serverin özelliklerini tanıtan bir npc.)

OyunAdam iyi oyunlar diler.

Server Bakımdan çıkarıldı.

Güncel ++++++++++

Güncel++++++

Lag Sorunları Düzeltildi
Güncel +++

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel ++++

Dün Geceki Bakım Notu:
Slot Sayısı 82 ye çıkarıldı
Ram Artırıldı
Birçok Lag sorunu düzeltildi
Gereksiz Pluginler Silindi
Tab'daki tüm oyuncuların rengi sabitlendi
Tanıtıcı Eklendi (Server Bilgi Bölümünde duran ve serverin özelliklerini tanıtan bir npc.)

OyunAdam iyi oyunlar diler.

Server Bakımdan çıkarıldı.

Güncel ++++++++++

Güncel++++++

Lag Sorunları Düzeltildi
Güncel +++

Sunucunuz hoş, güzel fakat türkçe'ye çok dikkat ettiğiniz söylenemez. çoğu yerde mesela iki tane ''l'' harfi kullanacağınıza bir tane kullanmışsınız. Sunucu bunun haricinde hoş ve güzel. İyi günler.

Sunucuya puanım: 7/10

Goktug_OA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz hoş, güzel fakat türkçe'ye çok dikkat ettiğiniz söylenemez. çoğu yerde mesela iki tane ''l'' harfi kullanacağınıza bir tane kullanmışsınız. Sunucu bunun haricinde hoş ve güzel. İyi günler.

Sunucuya puanım: 7/10
Teşekkürler Olabildiğince dikkat etmeye çalışıyoruz ama gözümüzden kaçabiliyor. İyi oyunlar.

2vs2 Eklendi.
Gereksiz Skriptler silindi.
Duel sistemindeki sorunlar düzeltildi.
Küçük hatalar düzeltildi.
Gereksiz Pluginler silindi.

Duel sistemi değişti
UhcMeetUp eklendi
OAP (Stats) sistemi değişti
Chat yeni oap ye göre düzenlendi
OAP ye göre rütbe eklendi

Goktug_OA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverimiz Tekrar Aktif
Sizleri de aramızda görmek isteriz.

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2 Sene önce arkadaşlarımla beraber sunucunuzda oynuyordum cidden kalitenizi eksiltmemişssiniz Tebrik Ederim. Ancak bu aralar pvp öldü malesef.
İyi forumlar

Goktug_OA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki tüm sistemler güncellendi +++