Play.OyunAdam.Net // Geri Döndük // PVP 1.8.x //Builduhc//2 yılı aşkın süre//

JastRekt__

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba,
Sunucunuz'da çeşitlilik olması gayet güzel, oyuncuların vakit geçirebileceği çeşitli kitler var.
Spawn ve haritalar'da gayet düzenli, ama Tablist ve Sohbet için aynı şeyi söyleyemem, gerçekten çok dağınık düzenlemelisiniz. Özellikle tablist'te kimin oyuncu kimin yetkili olduğu tam anlaşılmıyor.
Gelelim yetkililerinize, az önce 1vs1 atarken Sunucu'ya küfür eden birisini moderatörünüz küfürlü olarak banladı.
Bizim ailemize küfrediliyor ama saygımızı bozmadan "sunucu'ya küfür" diye banlıyoruz, sizin gibi küfrederek değil. Ziraa hiçbir oyuncu küfür eden yetkili istemez, en azından sunucu'da.
Moderatörlerinize ve tüm yetkililerinize saygılı olmayı öğretmelisiniz, o size küfür etti diye siz ona edemezsiniz ve akabinde
oyuncuların huzuru söz konusu. Küfür eden yetkili'ye hangi oyuncu güvenebilir ki?
Bu konuda hassasiyet göstermenizi bekliyorum, başarılar..
6/10
KÜFÜRÜ SS ALAMADIM.

GoktugOA

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba,
Sunucunuz'da çeşitlilik olması gayet güzel, oyuncuların vakit geçirebileceği çeşitli kitler var.
Spawn ve haritalar'da gayet düzenli, ama Tablist ve Sohbet için aynı şeyi söyleyemem, gerçekten çok dağınık düzenlemelisiniz. Özellikle tablist'te kimin oyuncu kimin yetkili olduğu tam anlaşılmıyor.
Gelelim yetkililerinize, az önce 1vs1 atarken Sunucu'ya küfür eden birisini moderatörünüz küfürlü olarak banladı.
Bizim ailemize küfrediliyor ama saygımızı bozmadan "sunucu'ya küfür" diye banlıyoruz, sizin gibi küfrederek değil. Ziraa hiçbir oyuncu küfür eden yetkili istemez, en azından sunucu'da.
Moderatörlerinize ve tüm yetkililerinize saygılı olmayı öğretmelisiniz, o size küfür etti diye siz ona edemezsiniz ve akabinde
oyuncuların huzuru söz konusu. Küfür eden yetkili'ye hangi oyuncu güvenebilir ki?
Bu konuda hassasiyet göstermenizi bekliyorum, başarılar..
6/10
KÜFÜRÜ SS ALAMADIM.
bilgi için teşekkürler küfür konusunda olabildiğince azımızı bozmamaya veya bozdurmama ya çalışıyoruz ancak sizinde dediğiniz gibi bu o kadarda kolay bir olay değil bazı yaşı küçük oyuncular daha serverin s sini veya bizim kim olduğumuzu ne olduğumuzu bilmeden ana avrat girmeleri bir yerden sonra dayanılamaz oluyor yinede daha dikkatli olmaya çalışırız tekrardan teşekkürler.

sunucu güzel 7/10
Teşekkürler sebebini de yazarsanız daha da geliştirmeye çalışırız.

Goktug_OA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server tanıtımı güncellendi iyi oyunlar
Güncel ++++

Güncel ++++

play.oyunadam.net

Güncel ++++ 4 biomlu solows mapi değiştirildi forum konusuna resim eklendi

Son düzenleme:

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu gerçekten başarılı fakat düzensiz,büyük bakımlar ile düzene sokarsanız daha iyi olucaktır.
Kolay gelsin!

Goktug_OA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu gerçekten başarılı fakat düzensiz,büyük bakımlar ile düzene sokarsanız daha iyi olucaktır.
Kolay gelsin!
Düzensiz derken neyi kastetmeye çalıştığınızı pek anlayamadım onun dışında yorumunuz için teşekkürler.

Fake Lobby Eklendi bot sorunu ve buna bağlı olarak oluşan donmalar giderildi iyi oyunalar......
Güncel +++++++

Güncel +++++

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Düzensiz derken neyi kastetmeye çalıştığınızı pek anlayamadım onun dışında yorumunuz için teşekkürler.

Fake Lobby Eklendi bot sorunu ve buna bağlı olarak oluşan donmalar giderildi iyi oyunalar......
Güncel +++++++

Güncel +++++
Yazım yanlışları,scoreboard görünümü vs. şeyler çok düzensiz,görünüşü bozuyor.

ProKiller123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Abi Ben Sv Giremiyorum Sv önceden girmişim şimdi olmuyor yardım adım ProKiller

Goktug_OA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Guzel Bir Sunucu Bsarılar
Teşekkürler

Abi Ben Sv Giremiyorum Sv önceden girmişim şimdi olmuyor yardım adım ProKiller
Skype OyunAdam goktug eklersen ilgilenebilirim

Yazım yanlışları,scoreboard görünümü vs. şeyler çok düzensiz,görünüşü bozuyor.
Skypeden yazım yanlışlarını yazabilirseniz çok iyi olur tekrar teşekkürler

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sahte AAC, tamamen skript üzerine yapılmış bir sunucu, ve Türkçe'de olmayan kelimeler. Kalite anlayışınız çok güzel.

Goktug_OA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eleştiriye bile layık değilsiniz o yüzden reklam SS'ini atıp izahat bekliyorum. Bu kadar acizlik bir ekipte olunca bayağı rahat olunuyor sanırım.
@GameKingTr59
@iFroZen
@ErenOzsahin

https://resim.hosting/ck8kAuc/image.png
Bu arada ayağınıza baksanız iyi olur kalite paçadan akıyor çünkü.
Bu Kişi bizim serverimiz de yetkili veya bizim tarafımızdan gönderilmiş biri değil bende yan çar açıp başka serverin reklamında kendi serverimde yapıp servere suç atabilirim bu şekilde hiçbir yere varamassınız. eğer o kişi tarafımızca oraya gönderilseydi haklıydınız. Ancak öyle bir durum yok bir şey bilmeden buraya gelip yorum yapmanızda üzücü.

Sahte AAC, tamamen skript üzerine yapılmış bir sunucu, ve Türkçe'de olmayan kelimeler. Kalite anlayışınız çok güzel.
Sahte bir aac derken ? şu anda spigot üzerinden alım satım yapamıyoruz o yüzden arkadaşlarımızdan temin ettiğimiz en son versiyonu kullanıyoruz sizin kalite anlayışınızda iki saniyde world edit ile yapılan mapler her halde ? aynı zamanda olabildiğince Türkçe olamasına dikkat ettiğimizi ancak skriptin ve pluginlerin Türkçe karakter desteğinin olmayışı üzerine yapabildiğimiz kadarını yaptığımızı fark etmiş olmalısınız Türkçe olmayan sözcükleri yazarsanız ellimizden geldiğince düzeltiriz

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bak kendin diyorsun "arkadaşlarımızdan aldığımız AAC"
İnkar etmenin bir lüzumu yok, biz neyin ne olduğunu biliyoruz.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu Kişi bizim serverimiz de yetkili veya bizim tarafımızdan gönderilmiş biri değil bende yan çar açıp başka serverin reklamında kendi serverimde yapıp servere suç atabilirim bu şekilde hiçbir yere varamassınız. eğer o kişi tarafımızca oraya gönderilseydi haklıydınız. Ancak öyle bir durum yok bir şey bilmeden buraya gelip yorum yapmanızda üzücü.

Sahte bir aac derken ? şu anda spigot üzerinden alım satım yapamıyoruz o yüzden arkadaşlarımızdan temin ettiğimiz en son versiyonu kullanıyoruz sizin kalite anlayışınızda iki saniyde world edit ile yapılan mapler her halde ? aynı zamanda olabildiğince Türkçe olamasına dikkat ettiğimizi ancak skriptin ve pluginlerin Türkçe karakter desteğinin olmayışı üzerine yapabildiğimiz kadarını yaptığımızı fark etmiş olmalısınız Türkçe olmayan sözcükleri yazarsanız ellimizden geldiğince düzeltiriz
Senin üzülmen pek umrumda değil. Adınıza reklam yapılmasını istemiyorsanız oyuncularınıza tasma takmanız gerekmiyor. Kurucular ne ki oyuncuları böyle olsun siz de haklısınız.

Not : Zirveden varabileceğim tek kısım yerin 7 kat üstü.

Goktug_OA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Senin üzülmen pek umrumda değil. Adınıza reklam yapılmasını istemiyorsanız oyuncularınıza tasma takmanız gerekmiyor. Kurucular ne ki oyuncuları böyle olsun siz de haklısınız.

Not : Zirveden varabileceğim tek kısım yerin 7 kat üstü.
Burda boş yapmanın anlamı yok sorunun varsa skype gelirsin edit: skype oyunadam goktug

Bak kendin diyorsun "arkadaşlarımızdan aldığımız AAC"
İnkar etmenin bir lüzumu yok, biz neyin ne olduğunu biliyoruz.
Ben satın aldığım aac varda demedim zaten böyle bir şey söylememde mantıksız zaten satın alamadığım (sistem dolayısıyla) bir plugini arkadaşımdan almamın nesi yanlış kardeşim ?