| plαy.мαхcrαғт.αт | WebSitesi | Görev Sistemi | Report Sistemi | Tabela Ench | Boss | 1.8 / 1.9 |

Server'i Beğendinizmi ?

• Kullanılan toplam oy
    66

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Senin Ne Hakkın Varkide Hakkını Helal Etmiyosun Yetkililerin Sölediği Doğru MaxCraft Serveri Attığı Banı Kaldırmaz!!! Sizinde Banınız Kalkmicak Size Yan Çar Açın Onunla Oynayın Dedik Eğer Biraz Daha Zorlarsanız O Çarınızda Ban Yicek

AntiMapDownloader Eklendi.

Güncel ++

KrallLapisci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
KArdeşim 1 Serverde Sadece Tek Bir Kurucu Var Skypeye Gelen Bir ***** Sana Kurucuyum Dediği Zaman BAlıklama Atladınmı Sen Kurucusun Diye ???
Bu Arada 1. Banı AntiHack Attı 2. Banı Adını Değiştirip Girmişsin Diye Ben Attım @KrallLapisci Farkettiysen Yapıların Çoğu Bize Ait. Yetkililerede Düzgünce Sölerseniz Size Yardımcı Olcaklardır
Mert Kardeşim Öncelikle Tamam Serveriniz Güzel Ancak Warp Lapis (Atıyorum) Adlı Warp'ı Yani Yapan Birisi Bir Serverden Görmüştür Ve Bak Aynısı Yapmıştır Demiyorum Farkettiysen.Onu Biraz Değiştirip Kendisi Yapmıştır Böyle Demeye Çalış

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Mert Kardeşim Öncelikle Tamam Serveriniz Güzel Ancak Warp Lapis (Atıyorum) Adlı Warp'ı Yani Yapan Birisi Bir Serverden Görmüştür Ve Bak Aynısı Yapmıştır Demiyorum Farkettiysen.Onu Biraz Değiştirip Kendisi Yapmıştır Böyle Demeye Çalış
İnternete Bakarsanız O Lapisin Bize Verildiğini Görürsünüz Herkeze Verildi herkes O Lapisi Alıp Ufak Detaylarını Değiştirp Kullanıyo Bi o Bide Spawn Hariç Nerdeyse Bütün Warp'lar Bizim Yapımımızdır.

KrallLapisci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet Bende Bunu Demeye Çalışıyorum Sadece Biraz Daha Hayal Gücü Ve Gusül :D Ancak Genelde MaxCraft Oynamaya Değecek Kadar Güzel Bir Server :)

Violis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
AntiBug ne Anlamadım ama
Bug Var :D
AntiWorddownloader ANlamadım ama
Mapların Çalınıyor Kardeş
Boşa Yazmışsın :D

Servere Girdim :D
Ve Direk Ban Yedm :qweqweqweqwe

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
AntiBug ne Anlamadım ama
Bug Var :D
AntiWorddownloader ANlamadım ama
Mapların Çalınıyor Kardeş
Boşa Yazmışsın :D

Servere Girdim :D
Ve Direk Ban Yedm :qweqweqweqwe
AntiMapDownloander Sonradan Sorun Çıkardı Yazıyı Silmeyi Unuttum :D AntiBug Denilen Komut Engelleme Özelliği :D Vede Neden Banlandığını Yazarsan Sorunu Çözebiliriz

Violis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
AntiMapDownloander Sonradan Sorun Çıkardı Yazıyı Silmeyi Unuttum :D AntiBug Denilen Komut Engelleme Özelliği :D Vede Neden Banlandığını Yazarsan Sorunu Çözebiliriz
Yok Servere Girdim ve Banned Anlamadım :/
Oysaki Bakmaya Geldim ende UltiFaction kurucusuym

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Yok Servere Girdim ve Banned Anlamadım :/
Oysaki Bakmaya Geldim ende UltiFaction kurucusuym
Nickiniz ??

Güncel++

KitPvP eklenmiştir

KitPvP Güncellendi.

SkyBlock Eklendi

Güncel++

Yeni Güncelleme 25.09.2015
Kafa Düşürme Eklendi
SkyBlock + KitPvP Kaldırıldı

Güncel++

Up++

Güncel++

Güncel

Son Güncelleme Server 1.8+ Oldu!

LoudCloin

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tek O Gibi Komutlar Değil Belli Başlı Komutlarda Var Ve NoCheatPlus Yerine Skript Kullanmayı Tercih Ediyorum Daha Güzel Görünüyo.
Size kalmış tabikide o NoCheatPlus kullansan daha iyi olabilir, gereksiz yere SKRİPT kodlamak zorunda kalmazsın.Zaman israfi.