| plαy.мαхcrαғт.αт | WebSitesi | Görev Sistemi | Report Sistemi | Tabela Ench | Boss | 1.8 / 1.9 |

Server'i Beğendinizmi ?

• Kullanılan toplam oy
    66

iFakeGlobal

#TerörüLanetliyoruz...
En iyi cevaplar
0
Sürekli Açılıp Kapanıyor Hub Oluyor Faction Oluyor. Skyblock Kapandı ? Factionda Kapanmışdı Emeklermiz Gitti.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınız İçin Teşekkürler.

Sürekli Açılıp Kapanıyor Hub Oluyor Faction Oluyor. Skyblock Kapandı ? Factionda Kapanmışdı Emeklermiz Gitti.
Siz Oyunu Düzgünce Oynasanızda Arka Planda Çok Fazla Saldırı Oluyor O Sebebten Ötürü Bir Kaç Aksaklık Oldu Ama Daha Olmicanı Ümit Ediyoruz İyi Oyunlar.

Hop Güncel Yazmayı Unutmuşum :D

guncel

güncel

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani sunucu gelişmiş ama yine klasik bir türk sunucusu. Konu tasarımı standart sayılabilir. Yapılar da standartın bir tık üzeri. 5/10

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Yani sunucu gelişmiş ama yine klasik bir türk sunucusu. Konu tasarımı standart sayılabilir. Yapılar da standartın bir tık üzeri. 5/10
Yorumunuz İçin Teşşekkürler <3
Forum Konusu'na Pek Bişi Diyemem Doğru :)
Sunucu'nun Build'leri İse Buildim Kötü Olduğundan.
İyi Oyunlar.

güncel++

Güncel++

Sunucu Güncellendi!
Artık 1.8 Versionundayız!
Yeni Vip Özellikleri Geldi!
Belli Pluginler Güncellendi!
Parçacık Plugini Güncellendi! Arıtk Melek Kanatları Alabiliceksiniz! (Vip Özelliği)
Kafanıza Banner Alabiliceksiniz (Vip Özelliği)

Güncel

OyunDunyasiTr

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Servere çok kötü yetkili yok servere ilgi 0 Bossunuz schematic igrenc !

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
OtoLapis Ac / Otolapis Kapat verebilirmisin rica olmassa.
Forumda Mevcut
Servere çok kötü yetkili yok servere ilgi 0 Bossunuz schematic igrenc !
Az Araştırırsanız Sevinirim Ben Bir Nitrado Kullanıcısıyım Ve Bu Boss Schematic'ini Nitrado Adlı GameServer Kullanalım Diye Veriyor.
Yetkililer İlgisiz Sebeb: Sınavlar Başladı Her Gün Sınavımız Var 1 - 2 Hafta Böle Olcak Mecbur Sonra İlgilenmeye Başlicaz.

Güncel++

JastRekt__

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
O değilde yıllardır aradığım Faction serverini MaxCraftı bugün buldum. Tam istediğim gibi BOSS,TABELALI ENCH,OTO LAPİS SATMA olmasını isterdim kimi serverde bulamazdım başka server arardım ama gerçekten maxcraft mimari olarak ve yaratıcılık olarak bir numara bir server çıkmam artık bu serverden ben cok ciddiyim.
her şey hesaplanarak yapılmış en ufak ayrıntıyı bile es geçmemişsiniz sizleri canı gönülden tebrik ediyorum 4 yıllık mc hayatımda gördüğüm en iyi server FACTİON olarak..Oynaması çok keyif veriyor herkese tavsiyem, daha anlatacak çok şey var ama kelimeler yetmiyor hiç abartmıyorum kısaca HAYALİMDEKİ SERVER MaxCraft! başarılarınızın devamını dilerim...

haa bu arada çok adaletli ve dürüst birisini arıyorsanız mod rehber admin farketmez, plugin skript bilgim de var ulaşabilirsin Mert kardeşimm.. skypem:
facebook:emirastes

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
O değilde yıllardır aradığım Faction serverini MaxCraftı bugün buldum. Tam istediğim gibi BOSS,TABELALI ENCH,OTO LAPİS SATMA olmasını isterdim kimi serverde bulamazdım başka server arardım ama gerçekten maxcraft mimari olarak ve yaratıcılık olarak bir numara bir server çıkmam artık bu serverden ben cok ciddiyim.
her şey hesaplanarak yapılmış en ufak ayrıntıyı bile es geçmemişsiniz sizleri canı gönülden tebrik ediyorum 4 yıllık mc hayatımda gördüğüm en iyi server FACTİON olarak..Oynaması çok keyif veriyor herkese tavsiyem, daha anlatacak çok şey var ama kelimeler yetmiyor hiç abartmıyorum kısaca HAYALİMDEKİ SERVER MaxCraft! başarılarınızın devamını dilerim...

haa bu arada çok adaletli ve dürüst birisini arıyorsanız mod rehber admin farketmez, plugin skript bilgim de var ulaşabilirsin Mert kardeşimm.. skypem:
facebook:emirastes
Yorumun İçin Teşekkürler Ama Herhangi Bir Yetkili Alımımız Bulunmuyor.

Güncel++

Helloğğ Güncel :)

Güncel!

Güncel++