Play.HeroCrafTR.com - YENİLENDİK, TEKRARDAN AKTIFIZ! | 1.7-1.8 | DUYURU: ILK GUN PVP KAPALI!

rizelimico

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucuda oynamamama rağmen ilgimi çeken birşeyden ötürü bu mesajı atıyorum. Türkiye'nin en zor survival sunucusu demişsiniz, normal survivaldan farkınız yok. Asıl survival sunucularda market, ipeksi kazma wb. modlar bulunmazken sizde hepsi var ve en zor sunucu diyorsunuz, yazık.
Serverimizde Kazma İle Spawner Kazabilirsiniz.
Serverimizde Sanal Market Mevcuttur.
Serverimizde Acık Arttırma Mevcuttur.
Serverimizde Sanal Sandık Mevcuttur.
Serverde Timber Mod Yüklüdür Daha Rahat Ağac Kırabilirsiniz.
Çok yanlılıyorsun o zaman server açmanın bir anlamı kalmaz sanal market ipeksi spawner acık artırma olmasa sunucuda nasıl tıcaret olacak money bır anlamı nasıl olacak lütfen online server mantığını kavra öyle gel.

SilverLight

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok yanlılıyorsun o zaman server açmanın bir anlamı kalmaz sanal market ipeksi spawner acık artırma olmasa sunucuda nasıl tıcaret olacak money bır anlamı nasıl olacak lütfen online server mantığını kavra öyle gel.
Diyorum ki en zor survival diyorsun, yanılıyorsun. Başlık yanlış. Ayrıca dediklerimde bir problemin olmadığı sürece anlasilmayacak bir şey yok

anhora

Play.HerocrafTR.com Turkmen Bashi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar spawnımımız güncellemiştir.

Arkadaşlar birçok güncelleme yaptık.iyi oyunlar dileriz

Paranoyak015374

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server iyi güzel ama viplere verilen enchantlı elma sayısı cok fazla viplere karsı hiçbir sansımız kalmaz

Paranoyak015374

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hocam enchli elmaları kaldırdık 1 hafta önce.Hakkını helal et vip bilgiyi güncellememişiz.
bende orda öle yazınca sasırdım o kadar enchli elma verilir mi survival serverinde diye neyse hakkım helal olsun server güzel ama kill aura koruması falan yok galiba ismini hatırlamıyorum biri acmıstı da oyundan falan atmamıstı

anhora

En iyi cevaplar
0
bende orda öle yazınca sasırdım o kadar enchli elma verilir mi survival serverinde diye neyse hakkım helal olsun server güzel ama kill aura koruması falan yok galiba ismini hatırlamıyorum biri acmıstı da oyundan falan atmamıstı
Düzeltmeye açlışıyoruz ama 1.7 sonuçta hocam.

arkadaşalr yakında internet sitemizi açıyoruz

anhora

En iyi cevaplar
0
arkadaşlar sunucumuza rütbe plugini yakında eklenicektir

anhora

En iyi cevaplar
0
sunucumuzun aktiftir.

serverımız günceldir arkadaşlar