Play.HeroCrafTR.com - YENİLENDİK, TEKRARDAN AKTIFIZ! | 1.7-1.8 | DUYURU: ILK GUN PVP KAPALI!

anhora

Play.HerocrafTR.com Turkmen Bashi
En iyi cevaplar
0
biraz daha emek vermenizi beklerdim. üzgünümki olmamış. en azından iyi niyetlisiniz, bu yüzden başarılar.
Hocam eleştiriniz için çok teşekkür ederim .bir kaç sorum olacaktı. emekten kasıtınız nedir ?. Serverdaki tüm yapılar ve her şey tarafımızca yapılmıştır. Pluginleri resmi sitesinden indirip biz türkçeye çevirdik. Baya üzerinde çalıştık. Ne yönden olmamış açıklarsanız? çok sevinirim.

anhora

En iyi cevaplar
0
Öbür Survival Serverlerden Farkı ?
Merhaba hocam.Biz çok büyük emek verdik. İnanın bana gerçekten çok çalıştık. Bizim amacımız başkalarına göre daha iyi olduğumu kanıtlamak değil. Biz güvenilir ve zevkli ve zor bir sunucu oluşturmayı amaçladık.

xSoulFlyRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba hocam.Biz çok büyük emek verdik. İnanın bana gerçekten çok çalıştık. Bizim amacımız başkalarına göre daha iyi olduğumu kanıtlamak değil. Biz güvenilir ve zevkli ve zor bir sunucu oluşturmayı amaçladık.
Hmm.Amaciniz Çok Güzel Serveriniz Bence 1.Sırada Olma.Bide Birsey İsticem İnternette Bukkit ve spigotmc de plugin Arastir Serverin kimsenin kullanmadigi pluginler kullanabilirsin.

Hmm.Amaciniz Çok Güzel Serveriniz Bence 1.Sırada Olmalı.Bide Birsey İsticem İnternette Bukkit ve spigotmc de plugin Arastir Serverin kimsenin kullanmadigi pluginler kullanabilirsin.

InkaX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Başarısız. Hem Aynı Tablo. Eğer İyi Bir Sunucu Kazanmak İstiyorsanız Daha Değişik Projelerle İnsanların Karşısına Çıkmalısınız. Aynı Tas Aynı Hamam Bu İş Yürümez. Size Tavsiyem Kendinize Özgü Yenilikçi Şeyler Yapın. Eminim Daha Başarılı Olursunuz.

rizelimico

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu Başarısız. Hem Aynı Tablo. Eğer İyi Bir Sunucu Kazanmak İstiyorsanız Daha Değişik Projelerle İnsanların Karşısına Çıkmalısınız. Aynı Tas Aynı Hamam Bu İş Yürümez. Size Tavsiyem Kendinize Özgü Yenilikçi Şeyler Yapın. Eminim Daha Başarılı Olursunuz.
Tavsiyeniz için teşekkürler, ama değişik bir şey derken yeni neyi kastettiğinizi anlayamadım hiç kimse direk büyük biri olamaz değil mi. Yavaş yavaş büyüyor ve gelişiyoruz bazı kendini bilmez insanlar yüzünden çoğu kez hüsrana uğradık ama pes etmedik büyümeye devam etik ve sunucunun ilk ayını 250 tl vip satarak kapatık bu da demek oluyor ki başarılı bir sunucuyuz, he birde şunu diyenler var vip için açmışınız sunucuyu sunucuya 120 tl veriyoruz ve 250 tl nın 1 tl sini bile kendimiz için kulan madık sunucu için son kuruşuna kadar harcadık. :şapka:

anhora

En iyi cevaplar
0
Sunucuda bu akşam küçük kopmalar yaşanmıştır. Bizden kaynaklı değildir.Anlayış bekliyoruz.

SurviPRO

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Denedim başarılı ama bu kadar iddialı olmanıza gerek yok.

C2105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anhora

En iyi cevaplar
0
Denedim başarılı ama bu kadar iddialı olmanıza gerek yok.

C2105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam bizim iddiamız başka serverlara değil. biz çok çalıştık ve elimizden gelenin en iyisini yaptık. Ama yorum için teşekkürler

sunucu günceldir arkadaşlar.

sunucuda bugün event var arkadaşalr

Vico

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
--------------------- YORUMSUZ

Son düzenleme:

SilverLight

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda oynamamama rağmen ilgimi çeken birşeyden ötürü bu mesajı atıyorum. Türkiye'nin en zor survival sunucusu demişsiniz, normal survivaldan farkınız yok. Asıl survival sunucularda market, ipeksi kazma wb. modlar bulunmazken sizde hepsi var ve en zor sunucu diyorsunuz, yazık.
Serverimizde Kazma İle Spawner Kazabilirsiniz.
Serverimizde Sanal Market Mevcuttur.
Serverimizde Acık Arttırma Mevcuttur.
Serverimizde Sanal Sandık Mevcuttur.
Serverde Timber Mod Yüklüdür Daha Rahat Ağac Kırabilirsiniz.