Pirate Island - Skyblock Severlere ve Sevmeyenlere - Dünyada İLK!

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fujia forum yöneticisi,az önce kendinde yazim hatasi ve spam yaptım,haklinin yanındayım.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Artık @Glpoy (acaip bir ismin var) ve @schaffer ne yazarsanız yazın karşılık vermicem. İşim gücüm yok sabahtan bile size msh yazıyoeum.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok başarılı ve farklı projelere imza arıyorsun SnKaan seni tebrik ediyorum umarım enfeksiyon gibi bitmez sonu Başarılar sana.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Açıkça söylemek gerekirse enfeksiyon başaralı görmüyordum kapatma sebebimde oydu zaten :) Sunucuya girmek bile istemiyordum artık o derece sıkmaya başlamıstı beni :) Bu sunucuyuda büyük bir hevesle açmadım, sunucunun herşeyini otomatik yaptıktan sonra, r
Acaba bilgisayar ekranı yerine koyduğun kafanın skini değişince ne yapacaksın :)
Kendi Skinimi bilgisayar yaparım, Haritadaki tüm kafalarıda skript ile yeni şekle sokarım :)

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açıkça söylemek gerekirse enfeksiyon başaralı görmüyordum kapatma sebebimde oydu zaten :) Sunucuya girmek bile istemiyordum artık o derece sıkmaya başlamıstı beni :) Bu sunucuyuda büyük bir hevesle açmadım, sunucunun herşeyini otomatik yaptıktan sonra, r

Kendi Skinimi bilgisayar yaparım, Haritadaki tüm kafalarıda skript ile yeni şekle sokarım :)
Sunucu gerçekten çok başarılı ama parkurda tam bitirmişken elimin yanlışlıkla klavyeye çarpmasıyla bilgisayara kafa attım yazık oldu + Sunucuya girdiğimde @Alps i yakaladım onun sayesinde aradığım telefonu buldum vs.
:D

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0

@SnKaan Bana Enfeksiyonu Satarmısın? mapıyla Beraber?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Çok başarılı ve farklı projelere imza arıyorsun SnKaan seni tebrik ediyorum umarım enfeksiyon gibi bitmez sonu Başarılar sana.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Bu Sunucu Açılmadan 1 Ay Önce Fln Enfeksiyon Açacaktı Daha Sonra Çok Farklı Skyblock Tarzı Şeyler Denedi O Bundan Daha İyi Bir Fikirdi Ama Çok Zorluyordu :p Belki 2-3 Projede Bulundu Sonra Bunu Açtı :)

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bu Sunucu Açılmadan 1 Ay Önce Fln Enfeksiyon Açacaktı Daha Sonra Çok Farklı Skyblock Tarzı Şeyler Denedi O Bundan Daha İyi Bir Fikirdi Ama Çok Zorluyordu Belki 2-3 Projede Bulundu Sonra Bunu Açtı :)
Enfeksiyonu ben satın aldım cnm. :p
1 Kasımda Tekrar Online Olacak.