Pirate Island - Skyblock Severlere ve Sevmeyenlere - Dünyada İLK!

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda kural ihlalinde bulunan arkadaşları bildirmek istedim;

1. Arkadaş SixBorther, kendisi adama gelip yağmaladı fakat şikayetçi değilim eşyaları sonra geri verdi.

2. Arkadaş Secret_Wither, kendisi adama gelip tavuklarımı öldürdü ve seedlerimi çaldı elimde kanıtlayacak yeterli resim olmasa bile konuşmayı loglardan okuyabilirsiniz. Sadece eşya çalmakla kalmadı spam ve küfür içerikli mesajlar yazdı.

3. Arkadaş TRHercules, kendisi Secret_Wither'a karşılık olarak şu yazıları spamlı yazdı kendisinin pek suçlu olduğunu düşünmüyorum.

4. Arkadaşın yaptığı cidden sinirlerime çok dokundu Puma99 isimli arkadaş speed hack açıp TNT Runda mükemmel bir hız yaptı. Resimde isim geçmiyor gibi görünebilir lakin ilk resimdeki karakterin adı zoom yapılınca anlaşılıyor ve nerden bilelim hız açtığını diyorsanız 1. resimden 2. resime giderken arkada hiçbir iz bırakmaması dikkatinizi çekebilir. 3. resimde kimin yaptığını kanıtlamaya yetiyor.

5. Bir arkadaşın değil bir arkadaşın spam denemesi.

Yönetim ekibine saygılar dilerim umarım ilgilenirsiniz, iyi günler.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ender ile siege'ı açmadan önce konuşmuştuk böyle bir sunucu fikri. Güzel olmuş.

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tüm playerleri sadece version yüzünden kaybediyorsunuz hack se hack 1.7.9 a da hack var zaten durduramayız lakin hesap günü her şey ortaya çıkacak
Sunucuyu 1.7.2 ye almaya calısıcam lakin şöyle bir sorun olmuştu, ilk spigot olarak kurcaktım yani 1.7.9 ve 1.7.2 girebilecekti ama spigotda bazı hatalar cıktı.1.7.2 içinde denicem sunucuyu olmazsa 1.7.2'ye geçeriz :)[DOUBLEPOST=1414337959,1414337903][/DOUBLEPOST]
Ender ile siege'ı açmadan önce konuşmuştuk böyle bir sunucu fikri. Güzel olmuş.
Evet ama o zamana kadar sunucu zaten hazırdı sadece projeyi iptal etmistim tekrar gündeme geçirdim :)

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
.........
..........

Teşekkür ederim kesinlikle ilgilenicem[DOUBLEPOST=1414338117,1414338058][/DOUBLEPOST]
Çok başarılı bir sunucu
Teşekkür ederim, fikirlerinizi, olmasını istediğiniz şeyleride yazarsanız umarım hepbirlikte dahada iyi yerlere getireceğiz[DOUBLEPOST=1414338222][/DOUBLEPOST]Not: Photoshopdan anlayan arkadaş arıyorum, iyi banner yapabilecek varsa iletişime geçerse sevinirim.
Skype: gularslankaan (Forum reklamı için banner yapılacak)

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkür ederim kesinlikle ilgilenicem[DOUBLEPOST=1414338117,1414338058][/DOUBLEPOST]
Teşekkür ederim, fikirlerinizi, olmasını istediğiniz şeyleride yazarsanız umarım hepbirlikte dahada iyi yerlere getireceğiz[DOUBLEPOST=1414338222][/DOUBLEPOST]Not: Photoshopdan anlayan arkadaş arıyorum, iyi banner yapabilecek varsa iletişime geçerse sevinirim.
Skype: gularslankaan (Forum reklamı için banner yapılacak)
@JusticeWhips

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sunucuyu 1.7.2'ye alamıyoruz..Harita dosyası hata veriyor oyuncuların eşyası siliniyor o yüzden 1.7.9 olarak devam edicez.
Not: Suan Sunucu 10 dakikalık bakıma alınmıstır..Bakım bitiş zamanı 27.10.2014 - 00:17

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Çok başarılı ve farklı projelere imza arıyorsun SnKaan seni tebrik ediyorum umarım enfeksiyon gibi bitmez sonu Başarılar sana.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0

1. Arkadaş SixBorther, kendisi adama gelip yağmaladı fakat şikayetçi değilim eşyaları sonra geri verdi.

2. Arkadaş Secret_Wither, kendisi adama gelip tavuklarımı öldürdü ve seedlerimi çaldı elimde kanıtlayacak yeterli resim olmasa bile konuşmayı loglardan okuyabilirsiniz. Sadece eşya çalmakla kalmadı spam ve küfür içerikli mesajlar yazdı.

3. Arkadaş TRHercules, kendisi Secret_Wither'a karşılık olarak şu yazıları spamlı yazdı kendisinin pek suçlu olduğunu düşünmüyorum.

4. Arkadaşın yaptığı cidden sinirlerime çok dokundu Puma99 isimli arkadaş speed hack açıp TNT Runda mükemmel bir hız yaptı. Resimde isim geçmiyor gibi görünebilir lakin ilk resimdeki karakterin adı zoom yapılınca anlaşılıyor ve nerden bilelim hız açtığını diyorsanız 1. resimden 2. resime giderken arkada hiçbir iz bırakmaması dikkatinizi çekebilir. 3. resimde kimin yaptığını kanıtlamaya yetiyor.

5. Bir arkadaşın değil bir arkadaşın spam denemesi.

Herkesi Eleştiriceğine Önce Kendi Hatalarını Düzelsen İyi Olur :)

Arkadaş Galiba Hıamina bird lafını küfür deyip yanlış anlamış (Arkadaşımız biraz cahildir. Ona göre bunlar normal şeyledir)

Son düzenleme:

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0

Schaffer Küfür Ederken:
Küfüre hasta oldum şu anda gülüyorum, bu yorumu yazdığına göre yorumumu okumuş, gerektiğince alınmış ve dersini almışsın :)[DOUBLEPOST=1414437273,1414436908][/DOUBLEPOST]
Arkadaş Galiba Hıamina bird lafını küfür deyip yanlış anlamış (Arkadaşımız biraz cahildir. Ona göre bunlar normal şeyledir)
Onu geçte Spam yapmak çok güzel bir şeymiş gibi anlattın be arkadaşım.

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Küfüre hasta oldum şu anda gülüyorum, bu yorumu yazdığına göre yorumumu okumuş, gerektiğince alınmış ve dersini almışsın :)[DOUBLEPOST=1414437273,1414436908][/DOUBLEPOST]
Onu geçte Spam yapmak çok güzel bir şeymiş gibi anlattın be arkadaşım.
Sadece benmi spam yaptım?
bu arada spam yaptım diye abartıyorsun bence.
Kenini bir halt sanıp herkesin şeysini yazıyorsun.