Paranormal/İlginç/Garip Hikayeler Veya Olaylar Hepsi Burada!

Laizen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cehennem dediğin nedir ki hayatın kendisi bir cehennem zaten.
Bak bu lafını havalı sanıyorsun fakat çok aptalca bir laf oldu çünkü belli ki sen cehennemin nasıl bir yer olduğunu bilmiyorsun :lol: o yüzden böyle saçma bir şey yazdın ayrıca bu hayat cehennem diyorsun ya işte asıl cehennemin yanında senin bu cehennem gibi hayat dediğin haya cennet gibi kalır be :D

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
İşte sen de cehennemden yazıyosun.
Sen de öyle cehennemden yazıyorsun.
İyi güzel de burada ki gibi olaylar ve yaşam bu hayatta asla olmayacağı için fena koyuyor adama ve psikolojiyi çok pis bozuyor ama :(
Psikolojimin ırzına geçilirkene...

[DOUBLEPOST=1407093038,1407092965][/DOUBLEPOST]
Bak bu lafını havalı sanıyorsun fakat çok aptalca bir laf oldu çünkü belli ki sen cehennemin nasıl bir yer olduğunu bilmiyorsun :lol: o yüzden böyle saçma bir şey yazdın ayrıca bu hayat cehennem diyorsun ya işte asıl cehennemin yanında senin bu cehennem gibi hayat dediğin haya cennet gibi kalır be :D
İyi tamam peki ondan.

Laizen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen de öyle cehennemden yazıyorsun.

Psikolojimin ırzına geçilirkene...

Olum yeter ya siz böyle cahil abilerseniz lütfen benimle muhabbeti kesin ya acınacak haldesniz lütfen depar atıp gidiniz.
Bıktım sizin bu cahilce salakça şeylerinizden arkanıza bakmadan gidin kardeşim istemiyorum sizin gibi abileri!

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Olum yeter ya siz böyle cahil abilerseniz lütfen benimle muhabbeti kesin ya acınacak haldesniz lütfen depar atıp gidiniz.
Bıktım sizin bu cahilce salakça şeylerinizden arkanıza bakmadan gidin kardeşim istemiyorum sizin gibi abileri!

Nerden buldum bunu oha <-<

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Shanti Deva- Geçmiş Yaşamını Hatırlıyor

1930 yılında Hindistan’ın Delphi şehrinde yaşayan 4 yaşındaki Shanti Deva, anne ve babasına daha önce Hindistan’ın Mathura şehrinde yaşadığını söyledi. Daha önceki yaşamında 3 çocuk annesi olduğunu ve adının da Ludgi olduğunu söyleyip durunca küçük Shanti’nin ailesi bu olayı araştırmaya karar verdi. Kızın ailesi Muttra diye bir köye gitti ve orada daha önce Ludgi adında bir kadının yaşadığını öğrendi. Bunun üzerine ailesi küçük Shantiyi bu köye götürmeye karar verdi. 4 yaşındaki küçük kız köye gidince bir anda o köyün lehçesinde konuşmaya başladı ve çocuklarını ve kocasını hatırladığını söyledi. Eski yaşamı ile ilgili tam 24 kanıt sunarak eski yaşamını hatırladığını da bu şekilde ailesine kanıtlamış oldu.

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Olum bakın şöyle yapmayın ciddi söylüyorum burada bir kaçınıza ana avrat kayıp aklbini kırıcağım Ulan sen ne biliyorsun ki çıkıp karşım da şunu bunu yap geçer diyorsun ha? Ulan sen kimsin be? Hocamısın Evliyamı? Karşılaştığım şeyin tipinden veya neye benzediği hakkın da en ufak bir bilgin bile yok sadece sabit fikrinle bana öneri veriyorsun ve ypatığın şeyin çok doğru olduğunu sanıyorsun!
sadece tavsiye veriyordum :S bu arada üslubuna takın!

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
ya tartışmanızı özelden yapabilirmisiniz?[DOUBLEPOST=1407100195,1407100126][/DOUBLEPOST]
Shanti Deva- Geçmiş Yaşamını Hatırlıyor

1930 yılında Hindistan’ın Delphi şehrinde yaşayan 4 yaşındaki Shanti Deva, anne ve babasına daha önce Hindistan’ın Mathura şehrinde yaşadığını söyledi. Daha önceki yaşamında 3 çocuk annesi olduğunu ve adının da Ludgi olduğunu söyleyip durunca küçük Shanti’nin ailesi bu olayı araştırmaya karar verdi. Kızın ailesi Muttra diye bir köye gitti ve orada daha önce Ludgi adında bir kadının yaşadığını öğrendi. Bunun üzerine ailesi küçük Shantiyi bu köye götürmeye karar verdi. 4 yaşındaki küçük kız köye gidince bir anda o köyün lehçesinde konuşmaya başladı ve çocuklarını ve kocasını hatırladığını söyledi. Eski yaşamı ile ilgili tam 24 kanıt sunarak eski yaşamını hatırladığını da bu şekilde ailesine kanıtlamış oldu.
ekliyorum

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu mesajı 10 kişiye yollamazsan annenin kellesini yatağının baş ucunda bulursunuz..

Bu gelen mesajlara benzemiş.. :D

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
hikayeni özele yazarmısın paylaşaacağım.