Paranormal/İlginç/Garip Hikayeler Veya Olaylar Hepsi Burada!

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
dabbe gerçektir ve kurandada geçmektedir.

Örneğin kur'an okursan şeytan korkar bunlar seni koruyucu şeylerdir.Ayrıca felak süresi bu tür şeylerden korunmak için var.
Korkutuyor beni yav Allah'ım ya korkunçlu karı kapıda diyor ya...[DOUBLEPOST=1407091624,1407091586][/DOUBLEPOST]
Olum bakın şöyle yapmayın ciddi söylüyorum burada bir kaçınıza ana avrat kayıp aklbini kırıcağım Ulan sen ne biliyorsun ki çıkıp karşım da şunu bunu yap geçer diyorsun ha? Ulan sen kimsin be? Hocamısın Evliyamı? Karşılaştığım şeyin tipinden veya neye benzediği hakkın da en ufak bir bilgin bile yok sadece sabit fikrinle bana öneri veriyorsun ve ypatığın şeyin çok doğru olduğunu sanıyorsun!
Bkz. ne çarpmışsa seni iyi çarpmış güzel Yunus'um. Fena değişmişsin.

Laizen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
dabbe gerçektir ve kurandada geçmektedir.

Örneğin kur'an okursan şeytan korkar bunlar seni koruyucu şeylerdir.Ayrıca felak süresi bu tür şeylerden korunmak için var.
Namaz falan dinlemiyor derken namaz kılınca geliyor demedim sadece bekliyordu ve zayıf bir an da hücum ediyordu. Neyse boşverin siz bunu sizin kafanızı aşırı derece de karıştırdıma yrıca bu şey ne şeytan ne de iblis ne de cin daha ne olduğunu bile bilmiyorum sadece teorilerim var ve teoriler asla gerçek değildir sadece ortaya atılmış fikirlerdir.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Namaz falan dinlemiyor derken namaz kılınca geliyor demedim sadece bekliyordu ve zayıf bir an da hücum ediyordu. Neyse boşverin siz bunu sizin kafanızı aşırı derece de karıştırdıma yrıca bu şey ne şeytan ne de iblis ne de cin daha ne olduğunu bile bilmiyorum sadece teorilerim var ve teoriler asla gerçek değildir sadece ortaya atılmış fikirlerdir.
Belki de birileri seni çağırıyor... *hadi ama*

Laizen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Korkutuyor beni yav Allah'ım ya korkunçlu karı kapıda diyor ya...[DOUBLEPOST=1407091624,1407091586][/DOUBLEPOST]
Bkz. ne çarpmışsa seni iyi çarpmış güzel Yunus'um. Fena değişmişsin.
Gözlerimi bitiştiremiyorum olum sol gözüm burnuma doğru bitişiyor fakat sağ gözüm sabit kalıyor :D

Laizen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali

Kaşınma bence sen bu kafayla dışarıda çok pis dayak yersin çünkü anlattığım şey hakkında en ufak bir fikrin bile yok ve çok bilmiş gibi boş boş konuşup duruyorsun.[DOUBLEPOST=1407091821,1407091774][/DOUBLEPOST]

Çizgiyi aşma istersen ha? Ne dersin?
Anti - Espiri[DOUBLEPOST=1407092033][/DOUBLEPOST]Adamdan kanın resmini istiyorum çok değişik insanım ben X)

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
İnanamıyorum kulaklığı çıkardım hoparlörü açtım korkum azalıyor...[DOUBLEPOST=1407092697,1407092459][/DOUBLEPOST]Oha öldünüz mü lao?

Laizen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnanamıyorum kulaklığı çıkardım hoparlörü açtım korkum azalıyor...[DOUBLEPOST=1407092697,1407092459][/DOUBLEPOST]Oha öldünüz mü lao?
1 - Burası Muhabbet yeri değil.
2 - Post kastığın her halinden belli.
Not = Burası muhabbet yeri değil derken böyle bir konuda muhabbet etmek tehlikelidir.

Thanatos71

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 - Burası Muhabbet yeri değil.
2 - Post kastığın her halinden belli.
Not = Burası muhabbet yeri değil derken böyle bir konuda muhabbet etmek tehlikelidir.
En azından birimiz yeni bir sohbet konusu açabilir. Hem böylece konunun arşive gitme riski kalmaz ^_^