Para Ve Meslek Plugini Bir Arada Calısmıyor Yardim

Alpha2033

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaslar sadece ve öz.Cok denedim fakat olmadi.Suan plugnin listemde ikisinide sildim.
Mesela meslek seciyorum madenci kaziyorum kaziyorum sadece xp kazaniyorum seviye atliyorum param sabit kaliyor.İkisi bir arada calisabilecegi pluginler biliyorsaniz lütfen yollayin tesekürler.Umarim sorunu dile getirebilmisimdir.

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bunu Gerekli Kişileri Bildirmeni Tavsiye Ederim.

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
sen mcjobs kullaniosundur oyuzden olmaz sen normal jobs (meslek) pluginini indir : Al Kendim uploadladim hic bise elleme düzelttim ben sadece: meslekler turkçe ! - Link - http://depositfiles.com/files/9yn26xhpd İcinde anlatim var ama yine anlatayim sadece plugins klasorune at jobs.jar ve jobs klasorune :)

Meht0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Meht0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oldu ama cok az para geliyor nasil arttirabilirim "essentials" kullaniyorum tesekkurler :)

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
attirmana gerek yok kardes para iyi 3 tane meslek siniri var 3 meslege katil :D

Meht0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
size bi sorum olcak:

1)arkadaslar bana oldukten sonra veya oyuna ilk(yeni basladiktan) girdikten sonra direk yaptigim kuleme spawn olsun istiyorum onu nasil yapabilirim??
2) Bir de "/warp" yaratmak istiyorum, mesela; ormana gittim ve orada oldugum yere "/warp orman" yapmak istiyorum, nasi yapabilirim ?

server kurmakta yeniyim, tesekkurler.

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.Soruya Cevap : istedigin yere gel ve /setspawn yaz yazinca senin durdun yer spawn olur herkes orda başlar :)
2.Soruya Cevap : istedigin yere gel orman isitiosun mesala bi orman bul oraya güzel bir kulube yap :D sonra kulubenin icine gir /setwarp orman yaz :D orman yerine oduncubaba gibi hersey olur ama ayrik olmicak . ve spawn veya warpi kaydederken sen nasil durmussan herkes ole baslicak :D

Meht0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tesekkurler cok yardimci oldunuz

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
/setwarp <Warpİsmi> Böyle Yaparsan Oraya Kaydolacaktır .
2- /warp olarak hangi warplar war kayıtlı onları görebilirsin.
3- /warp <warpismi> yazarak sadece kaydettigin veya kaydedildigi yere ışınlanabilirsin :)

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
mert1995 kusura bakma biraz karışık anlatmışsın benim gibi anlatsaydın olmazdı. hatta konu çözüldü niye hale setwarp falan filan yazıyosun. :@