Oyuna İlk Başladığınızda Yaptığınız Çömezlikler :D

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
craftingleri bilmediğimden hep sallıodum fakat çalışma masasının ne olduğunu bilmediğimden herşeyi elimle yapıodum :S
sonra yanlışlıkla bir tane çalışma masası yaptım fakat ben bunu 'dayanıklı tahta' sandığımdan bi keresinde evimi bundan yapmıştım :D

billrizer750

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bide yünden devbi heyhel yapıp 3 kare yanına lav koydum ve hazin son :D
mca (3).png
SamsonHD.png

billrizer750

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
craftingleri bilmediğimden hep sallıodum fakat çalışma masasının ne olduğunu bilmediğimden herşeyi elimle yapıodum :S
sonra yanlışlıkla bir tane çalışma masası yaptım fakat ben bunu 'dayanıklı tahta' sandığımdan bi keresinde evimi bundan yapmıştım :D

ama guzel yanıda var crafttable yanmaz:)

edwardedward

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende taşları elimle kırıyodum niye düşmüyor diyerek etkisiz bir şey sanıyodum taşları çakıl sanıyordum ocak olmuyor diye bozuk olduğunu düşündüm :D :D

democncn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben oyuna basladığımda item yapmayı felan biliyordum (arkadas kağida yapılşını felan çizmişti) aksam oldugunda iskeleti gördüm arkadasim iskeletten hiç bassetmemişti dostumuz sanıp yanina gittim felan bi süre bana baktı bende ona baktım sonrasında olan oldu :(

Storm

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Tavuk öldürdüm, tüyü bıçak sandım, zombiye daldım ve sonra X_X

UlsBsrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraftı indirmeden sitesinden oynarıdım baktım hiç gece olmuyor indirp oyanayayım dedim villages mapında köylülerin evinde takılıyordum sonra bi çıkim dedim gece olmuştu Endermanlar zombieleri görmedim creeperi gördüm ana yaralanmış arkadaşımız dedim yanında gittim şişko olduğunu gördüm sonra korktum olamaz mutasyon geçiriyo derken villageslerin evide kalmadı ve mağaralarda takıldım ineklerle konuştum ağaç tepelerinde canavarlardan saklandım ve kendime tntden ev yapmıştım çünkü internetten oynarken tnt patlamıyordu kızıltaşda ışık olsun diye koydum ve :(

TurkEnderMan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
eskiden altının elmasdan daha ıyı oldunu sanıp elması atıyodum bıyere bırakıyodum oyle xD aklıma geldımı 10 katman asağı kazıyorum her seferınde :mad::D

flood icin özür ama ıcımde kaldı yazıyım dedim :D Storm bende o tüyü satır gibi bıçak sanıyodum iskelete dalınca tabi :bruised:
oyunuda hiç bilmiyodum ozaman anca blok kurmayı flan biliyodum :roflmao:

CmJustice

I started a joke...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
TurkEnderMan mesajlarini birlestirdim.

Benimde yaptigim ilk sey 3 blok asagiya kazip ustumu dirt ile kapatmamdi :) Ne gunlerdi... (Alpha surumuydu o zamanlar.)

billrizer750

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraftı indirmeden sitesinden oynarıdım baktım hiç gece olmuyor indirp oyanayayım dedim villages mapında köylülerin evinde takılıyordum sonra bi çıkim dedim gece olmuştu Endermanlar zombieleri görmedim creeperi gördüm ana yaralanmış arkadaşımız dedim yanında gittim şişko olduğunu gördüm sonra korktum olamaz mutasyon geçiriyo derken villageslerin evide kalmadı ve mağaralarda takıldım ineklerle konuştum ağaç tepelerinde canavarlardan saklandım ve kendime tntden ev yapmıştım çünkü internetten oynarken tnt patlamıyordu kızıltaşda ışık olsun diye koydum ve :(

adam aynştayn :D

BerkeAliKartal

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hİç bir şey Bilmiyodum Altıma Kazdım Kazdım kazdım lava Düştüm Geberdim :D

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun seni herhangi bir yerde spwanlıyor sen de oraya göre yaşıyorsun :)