Oyuna İlk Başladığınızda Yaptığınız Çömezlikler :D

alper3006

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oyunu ilk indirdiğimde kendime bir mağaranın içinde bir ev yapmıştım sonra aklıma geldi bir kule yapiyim dedim kuleyi yaptım ama nasıl ineceğimi düşünmemiştim :D aşşada deniz vardı oraya atliyim derken yere çakıldım :D

denigonen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oyuna başlıyınca odun topladım birsürü tahta yaptım ama blok nası koyuluyo bilmiyodum gece olunca canavarlar çıktı canavarlara tahtalarımı attım:)

m60

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
creeperi dostumuz sandım herkezin tipi bi garip olunca oda dost dedim sssss diye ses cikti sesleniyo sandım sonra şişmnladı kaçarken piyuuuv :D

saylon1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Odun dan evime şömine yapmıştım ve ağaç toplamaa gittim dondügümde evim yoktu :D

godofkiller

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
odun kaazmayla demir kazmaya çalışıyodum maden gelmeyince oyun bozuk sandım sildim bida yükledim :D

emreuzun2001

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sol tuşu sürekli tıklıyordum.Gece dışarıda dolanıyordum ve Creeperlara yem oluyordum :D

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk başladığımda yanımda domuz vardı.Bende domuzu inceliyordum.Sonra yanıma enderman ışınlandı.Aha bu ne lan.Dedim içimden.Ama çok geçti.Artık gözlerine bakmıştım.Ağzını açtı geliyodu.İki üç kere vurdu bende anladım canavar olduğunu.Sen deliysen bende deliyim lan diyerek endermana daldım.Ve öldüm.Tekrar aynı yerde doğdum zaten.Tam yanına geldiğinde ışınlandı.Oyuna öyle başlamıştım şahsen.

Emre Can KESKİN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
oyuna ilk basladiğimda ev yapamiyodum çünkü ağaca tek tek vuruyodum mağarada yatiyodum yani kaliyodum sonra bir mağaraya girdim ve maden ocaği buldum ne olduysa orda oldu önümde koca bir creeper sürüsü vardi ne bunlar*** diye daldim sonra booom
:bruised:

SpawN

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk kez minecraft'ı minecon videosunda görmüştüm sonra oynıyanları gördüm işte sonra indirdim oyunu açtım normal gezindim videolarda ağaçtan ev yapiyolardi bende hiç bilmeden ağacı yumrukladım işte sonra craftladım ev yaptım yarım kaldı bu ara hava karardı ben sanıyorum benden başka kimse yok :D O zaman öyle dışarda ağaç keserken arkamdan bi ok sesi geldi baktım Skeleton tabi o zaman bilmiyorum korsan felan diye kafamda salladım sonra salak gibi Biz fikirtepe çocuğuz olum diyerek yumrukladım öldüm sonra tekrar doğdum korktum eve kaçtım toprakla kapadım vs. sonra kapadım oynamadım baya :D

AreS.

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oyunu ilk olarak videoyun channelinde escapecraft mapını oynarken görmüştüm sonra hep videolarını izlemeye başladım sonra dedimki ben niye hep izliyorum dedim sonra indirdim oyunu oyunu ilk creative oynadım hiç rehber falan izlemeden böyle ev gibi şeyler falan yapıyodum sonra dedim bu sıkıcı olmaya başladı diğer modları deneyim dedim survival kurdum ama ne yapacağımı bilmiyodum odunlara tek tek vuruyodum elime gelmiyodu falan sonra odunların falan nasıl kırılacağını buldum bi rehber izledim ev yaptım falan filan öyle işte ama peaceful de oynuyodum rehber videolarında canavar falan çıkıyodu dedim bende niye çıkmıyo benim oyunmu bozuk ki dedim sonra ayarları karıştırdım zorluk peaceful gözüküyodu onu easy yaptım sonra tahta ile takılıyodum bu arada herşeyim tahtaydı birsürü taşım vardı ama tahta ile oynuyordum :D daha sonra evimin yanında küçük bir göl vardı ama göl lavla doluydu :D bi ara bunnyhop ile koşarken lava düştüm ve o zaman chest yapımınıda bilmiyodum rehberde anlatmamıştı ve lava düştüm tüm eşyalarım gitti ve bende oyunu bıraktım sonra yeni bir save açtım ve craftlerin hepsini nerdeyse ezberledim diamond falan buldum öyle iyi bi oyuncu oldum.

her0brine

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir köyün yanında doğdum ağaç keseceğimi anladım ama balta gerektiğini sanıyordum tüm köylülerl balta için öldürdüm balta düşmediğinde ilk gün videosunu izledim ve kendime geri zekalı dedim

Minecraft Style Man

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk başta ne kadar zor olabilirki dedim.Hard a açtım.Yaratıklar peşime takıldı bende kaçarken creeper i yararlı sandım arkasına gittim.Neyim varsa
gitti.