Oyuna İlk Başladığınızda Yaptığınız Çömezlikler :D

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ben demiri wooden pickaxe ile kırmaya çalışıyordum düşmüyordu tabii ki bende ana bacı saydırıyordum

Nate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyundaki tek canavar zombi sanıyordum ve bir zombi gördüm dışarı çıktım sonrasını tahmim edin.... :gülmek:

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
  1. büssürü odun bulup tahta yaptım ama nasıl block koycamı bilmodum biraz kurcaladım konrtolleri buton 2 falan ne demek ti bilmiodum o yüzden silip tekrar yükledim sağ tık yapmam yeterliymiş oysaki
  2. videolar izleyip oyuna başlamıştım adamlar daha büyük crafting yapıyodu bende ilk envantere baktığımda dedimki halla halla videodaki adamlar daha büyük crafting table yapıyo ben niye yapamıyom dedim sonra dedimki tüm karelere tahta koysam nolur acaba dedim sonra baktımki çalışma masası çıktı aldım yere koydum baktımki aaa adamlar bunla yapıyomuş
  3. ilk enderman görüşümde onları şeytan sanıyodum
  4. ilk enderman öldürüşümde ender incisi çıktı bende dedimki acaba ne işe yarıyodur ? diyip sağ tık attım oraya ışınlandım tabi karakterimin canı acıdı korktum herobrine dedikleri şey karşımamı çıktı diye tekrar attım ve baktımki ışınlanma yarıyomul
  5. ben bikeresinde altıma doğru kazdım hani lavlı madenler var ya oraya düştüm orayı nether sandım dedimki heralde nethere hem portalsız hem portallı gidiliyo peacufulum iyiki yoksa ghast yada blaze bana saldırırıdı dedim lavlı diye
  6. peacufulda açıkmayı bekliyodum
  7. kızıltaş şalter ve kızıltaş lambası edinince öyle koydum ucuna lamba getirdim çektim şalteri aaa demekki kızıltaş buna yarıyomuş kablo görevini görüyomuş

x-şafak-x

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
demiri elimle kazmaya çalışıyordum
icat yapmasını bilmiyordum
yaratılara elimle dalıp öldürüyordum

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
creeperlardan korktuğum için 2 buçuk hafta barışçılda oynamıştım :D

deguj

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben bir hafta craftting bilmiyordum ilk bir kar ormanında doğdum yakında bir ada vardı adaya elimle tünel açtım gece oldu tünelle karşı tarafa geçecekken zombi spawn oldu.neredeyse ölüyordum.sonra kar ormanının içlerine doğru gittim ağaçların yapraklarının arasına dirtten yollar kurdum.Başka bir ağacın üstüne yine dirtten ev yaptım ve 2 gün o ağaçtan o ağaca tarzan gibi atladım ve hayvanları bitirince zombi yedim:zombi:=:kbiftek:.
neyse sonra tarım öğrendim donmuş nehirde tarım yapmaya çalıştım.sonra bunun olmadığını görünce göç ettim ve bir jungleda ağacın tepesine ev yaptım sonra tren nether kale yeraltı üssü vb. 2 ay önce başladığım yere gittim.1.2.5 te başlamıştım[DOUBLEPOST=1383054294,1383053960][/DOUBLEPOST]
  1. ilk enderman öldürüşümde ender incisi çıktı bende dedimki acaba ne işe yarıyodur ? diyip sağ tık attım oraya ışınlandım tabi karakterimin canı acıdı korktum herobrine dedikleri şey karşımamı çıktı diye tekrar attım ve baktımki ışınlanma yarıyomul
sesli sesli güldüm

ömerkagan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben yatağı çok kuvvetli sanıyodum (creativedeydim)zombi yürüyünce korktum vurdum peşimden birazcık geldi korktum kaçtım.sonra endermana 1 kez vurdum yokolup geri gelince ödüm patladı bilgisayarın fişini çektim:creeper:.1-2 ay oynamadım sonra oyunu türkçe yapabildiğimi anlayınca çözdüm oyunu:lav: