Oyuna İlk Başladığınızda Yaptığınız Çömezlikler :D

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben oyuna başladıgımda slime ne bilmezdim sonra öldürünce bu bölündü kesin anne dedim :D

oğuzhan145145

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
obsidyeni tahta kazmayla kırmaya çalıştım yaklaşık 10 dakikam gitti

ahmet5406

Marangoz
En iyi cevaplar
0
oyuna ilk basladimda bir dünya yaratmak istedim ayrlarini deistirdim oyuna girdigimde create idi 2 kere spaceye basınca uctumyere inemiordum dünyayi silip bidaha yarattim yine create oldu bundada aynisin oldu sinirden 2 kere spaceye basinca indi ozmn anladim nasil indigini slimeleri dost saniorordum elime tnt alik biyeri ta dibine kadar tnt ile doldurdum
nasıl çalisacagini bilmiordum ev yaptim e ye bastim gezinirken çakmak tasi çikti elime aldim ve birden düsündüm bu tntyi yakabilirmi açaba evimin yanina tnt dösedim ve üstüne tıklayinca ss sss diye ses çikti ben yukariya gittim eve döndügümde avimin yarisi yoktu survival oynmaya basladim korkupordum baslangıc videosunu isledim ve öle devam ettim :)

Flandre

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ilk oynamaya başladığımda blokların nasıl kırılcağını bilmiyordum tık tık basıyodum fareye :D
bi de lav kovasını nasıl kullanacağımı bilmiyodum sağ tuşa basınca evim yanmıştım o dünyayı silmiştim :D

Mini-craft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bedrock muydu hani katman kayası var ya kırılmayan oyunun en aşağısında olan ... Bir saat boyunca onu kırmaya çalıştım :D Aldım elmas kazmamı , sonra kırmak için basılı tutmaya çalıştım ve bir saat bilgisayarın dibine gömüldüm acaba taşda değişiklik oluyormu kırılıyormu diye . O taşı kırınca başka bi dünyaya gidiceğimi sanıyordum .

Nether i ilk duyduğumda çok heycanlanmıştım . Nethere gittim . Yanımda abim vardı . Aa ne kadar ilginç her tarafta lav var diyip duruyodum :D

taş kazmayla kızıltaş kırıyordum sonrada niye bir şey düşmüyo diye oyunum bozuk sanıyordum .

Koyun bulmak için uzaklara gidip kayboluyordum . orada geçiriyordum geceyi . Evi bulamıyordum . Orda yeni hayata başlıyordum .

Bu kadar :)

GTRProto

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk kez oynadığımda arkadaşımla Hamachi üzerinden oynuyorduk.(1.1.0) Arkadaşım 'Git yemek bul' demişti. Domuz gördüm,bana vurur mu? diye sordum. O da bana başından sonuna kadar oyunu anlattı.(Classic 0.30' dan itibaren :D)

ForeverLove

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Valla ben ilk oynadığımda enderman görmüştüm korkudan dağın içine 2x2lik bi oyuk açıp içine girmiştim meşalem yoktu karanlıkta kaldım dışarıda çıkamamıştım :D Tepemi delip bakıyordum gündüz mü gece mi diye sonra bi an örümcek geldiğini gördüm sabaha kadar bekledim tepemde geziyordu hep sonra sabah olunca dışarı attım kendimi suya girdim ahtapotu ilk görünce çok korkmuştum ondan da kaçmıştım 3-4 saat farklı oyunlara yöneldim sonra internetten iyice araştırıp crafting table yapmayı öğrenince rahatladım :D

LarcousSourceTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben ilk oynadığımda kiziltaş mesalesinden evi aydinlatiyordum (Meşaleyi bilmiyordum :D ) bi ara artık itemlerden tnt yaptım zeminde kiziltaş mesalesi vardı..Tntyi kiziltaş mesalesnin içine koydum ve fail! herşeiym gitti :S

Bekotik

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben oyuna ilk başladığımda ''Q''ye basınca elimizdeki eşyaların yere atıldığını öğrenince şöyle bir şey denedim. Mobların yanına gidiyordum, sonra iyice yaklaşınca tahtaları,çubukları, aletleri kafasına fırlatarak daha fazla hasar verebileceğimi sanıyordum :).

Alper01001

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben ilk başlaığımda karlı bölgede başlamıştım odun kırmıştım 4 kutucuk yer vardı videoda 9 kutucuk var dı bende hep bızıkladım nerde 9 kutucuk diye sonra örümcek gördüm bana saldırmıyodu dost hayvan sandım hep yanında dolaştım beni korur diye sonra gece olunca karakterime tecavüz etti korktum oyunu kapadım birkaç video izledim sonra oyunu çözdüm