Oyun sektörü batıyor mu ?

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayır batmıyor gayette güzel ilerliyor. İki tane oyuna sıkışıp başka oyunların yüzüne bakmadığınız için ne olduğunu anlamıyorsunuz.

Really nigga ? Ayrica sildiğim oyunlarda var fallout 4 gibi iğrençti... Eski half-life oyunlari falan bi 50tane falan vardir burda silinen oyun.

bannerlord'u bekliyorum asıl oyun o olucak
Steam'de görünür durumda şu an

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Taaa rus serverindeyken oynamiştim B&S'yi. Yorumlamam gerekirse fan service (ayipli içerikler, cicikli kızlar) ve P2W olarak adlandirabilirim. Eğer NCSOFT oyunu oynicaksaniz bolca para yatirmaya hazir olun derim.

Ayrica amacin B&S oynamak değilde MMORPG oynamaksa The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited.'i öneririm. Piyasada bulabileceğiniz yaş kitlesi en yüksek oyunlardan birisi.

Videodan pek bir şey anlicağini sanmam oynayarak görmen lazim :/.

Son zamanlarda movieler artış gösterdi. Kimi no na wa efasaneydi. Hepsini geçtim ghibili studio bile yeni movie çıkariyo hemde hayao miyazakinin oğlu yapiyo nasil olcak acaba.
O oyunun kendi loresi var çok uzun girsen çıkamıyosun. .d

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaş listemize göre buna karar veremeyiz.
Bende hangi saat olursa olsun en az 70-80 çevrimiçi var :C

Ayrıca insanlar ölene kadar aynı oyunu oynayamaz. Oyuncu düşüşleri normaldır.
Oyunu bırakmaları normal. Örneğin ben o saydığın tüm oyunları bıraktım.

Ve yeni çıkan oyunların neyi kalitesiz :(
Grafiklerden bahsetmiyorsundur sanırım. Oynanışdan falan bahsediyorsan, haklısın.
Düzgün içerikli oyun fazla çıkmıyor. Ama bunlarla idare edeceğiz
yakın olmayanlari siliyorum genelde :/

Bu ne lan internet kafe oyun klasörleri gibi.
çok fazla oyun bitirdim bunu söylemeye çalışıyorum :D iki tane oyuna sıkışıp kalmadim yani.

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bu aralar eski oyunları oynuyorum daha zevkli. :D Mod kurulabilenlere mod kuruyorum öyle. .d

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
yakın olmayanlari siliyorum genelde :/

çok fazla oyun bitirdim bunu söylemeye çalışıyorum :D iki tane oyuna sıkışıp kalmadim yani.
Muhteşem 360* noscope arkadaş olma yeteneklerim sayesinde, daha önce hiç konuşmadığım birini 1-2dk içinde samimi yapıp birlikte oyun oynayabiliyorum.
Yetenek işi bunlar.. :sinsi1:
Benim işim seç beğen al oluyor xd

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Civilization VI, BF1, Mafia3, Dishonored 2, Watch Dogs 2, Shadow Wairrior 2, Ghost Recon Wildland.
Bunlar daha çıkıcak güzel oyunlar. LOL,CS:GO,Minecraft gibi oyunların communitysinin ölmesinden ve klasikleşmelerinden dolayı çok oynayan veya tercih edilen oyunlar olmuyorlar (CS:GO için ekstra bir durum daha var tabi updateleri çoğu insanı kanser etti)

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
GTA serisi,Call Of Duty,Battlefield ve diğer efsane oyun serileri gibi oyunlar yok artık piyasada.Herkes oyun geliştirmeye çalışıyor,codlama dillerini öğreniyor.Ortaya çok gereksiz yapımlar çıkıyor.10 Yıl öncesinde böylemiydi?
Battlefield 1 daha geçenlerde çıktı. GTA V 2013'te çıktı ki GTA IV ile GTA V arasında 6 yıl vardı sanırsam. Yani her iki yılda oyun beklenmez Rockstar Games'ten -Daha dün olacak Red Dead Redemption 2'yi duyurdular, daha ne olsun?- Call Of Duty her sene çıkmıyor muydu?

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun sektörü batmıyor. Sen ve çevren büyüyor. Büyüdükçe oyunlara karşı ilgin azalıyor. Olay bundan ibaret. Daha oyunlara yeni yeni başlamış birçok arkadaşımız forum içerisinde bile mevcut. Onlar için oyunlar hala dipdiri..

Her sene görüyoruz. Bazı kullanıcılar oyunlardan artık eskisi kadar keyif alamadığı için diğer kullanıcılarında
aynı şeyleri yaşadığını düşünüyorlar. Çünkü o zamana kadar birlikte oynadığı çoğu arkadaşı da kendisi gibi
sıkılıyor ve oyunları bırakıyor...

Şahsen bende yapacak hiçbir şey bulamıyorum.
Bilgisayarı açtığım ilk on dakika ne yapsam acaba diye düşünmekle geçiyor.
Ama kimi zamanda bir oyun çıkıyor başına kitliyor bizleri bir iki hafta..

ES44

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
GTA serisi,Call Of Duty,Battlefield ve diğer efsane oyun serileri gibi oyunlar yok artık piyasada.Herkes oyun geliştirmeye çalışıyor,codlama dillerini öğreniyor.Ortaya çok gereksiz yapımlar çıkıyor.10 Yıl öncesinde böylemiydi?
Yaptığın şey çok yanlış. 10 sene önce hiç kimse bilmezdi, şimdi biliyor. İği kide biliyor. Sen GTA yapımcılarının direk böyle başarılı bir oyun yaptığını mı sanıyorsun? Her şey deneye deneye olur.

Oyuncuların gitme sebebi, sektör çok gelişti. Eskiden 100-200 tane oyun varken şimdi, en az 100.000 (kitlesi olanlar)
Çoğu kişi de sanaldan uzaklaşmıştır. Çünkü misal sunucu kurucuları, her gün 9 yaşındaki bücürlerde uğraşmaktan. Bot saldırısı yemekten sıkılmıştır belki. Aslında bunun çözümleri var, mesela Minecraft sunucusu sağlayan firmalar ücreti yükseltecek. Zaten kaliteli bir sunucu ise dayanır.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun sektörü batmıyor. Sen ve çevren büyüyor. Büyüdükçe oyunlara karşı ilgin azalıyor. Olay bundan ibaret. Daha oyunlara yeni yeni başlamış birçok arkadaşımız forum içerisinde bile mevcut. Onlar için oyunlar hala dipdiri..

Her sene görüyoruz. Bazı kullanıcılar oyunlardan artık eskisi kadar keyif alamadığı için diğer kullanıcılarında
aynı şeyleri yaşadığını düşünüyorlar. Çünkü o zamana kadar birlikte oynadığı çoğu arkadaşı da kendisi gibi
sıkılıyor ve oyunları bırakıyor...

Şahsen bende yapacak hiçbir şey bulamıyorum.
Bilgisayarı açtığım ilk on dakika ne yapsam acaba diye düşünmekle geçiyor.
Ama kimi zamanda bir oyun çıkıyor başına kitliyor bizleri bir iki hafta..
Açıkcası benim gördüğüm bundan ziyade oyunlarda ciddiyet azaldi. Eskiden söverlerdi ciddiye alirlardi vallaha sövülmeyi özledim. Şimdi millet zaman öldürmeye oynuyo ciddiyet yok çoğu oyunda :/