Oyun sektörü batıyor mu ?

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başlıktada dediğim gibi, sanirim oyun sektörü batıyor. Yeni çıkan oyunlarin çoğu kalitesiz. Lol, csgo, minecraft ve birçok oyun oyuncu kaybediyor. Son zamanlarda arkadaş listelerimde çoğu kişi çevrimdışı. Noluyoh yaw. Anime ve film olmasa heralde bilgisayarin yüzüne bakmicaz.

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence school yüzünden

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mc de biraz düşüş yaşandı doğru cs goyu bilemem ama lol de ben tatilde sabah gireyim akşam gireyim oyun bulma max süresi 10 du.
Lol girelim mi ? 1 tane bile çevrimiçi yok canım sıkılıyo :/

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Arkadaş listemize göre buna karar veremeyiz.
Bende hangi saat olursa olsun en az 70-80 çevrimiçi var :C

Ayrıca insanlar ölene kadar aynı oyunu oynayamaz. Oyuncu düşüşleri normaldır.
Oyunu bırakmaları normal. Örneğin ben o saydığın tüm oyunları bıraktım.

Ve yeni çıkan oyunların neyi kalitesiz :(
Grafiklerden bahsetmiyorsundur sanırım. Oynanışdan falan bahsediyorsan, haklısın.
Düzgün içerikli oyun fazla çıkmıyor. Ama bunlarla idare edeceğiz

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
GTA serisi,Call Of Duty,Battlefield ve diğer efsane oyun serileri gibi oyunlar yok artık piyasada.Herkes oyun geliştirmeye çalışıyor,codlama dillerini öğreniyor.Ortaya çok gereksiz yapımlar çıkıyor.10 Yıl öncesinde böylemiydi?

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaw işte Wolfteam a olanların aynısı oluyor herkes bıkmaya başlıyor ve çocuklar oyuna girdiği için çok sinir bozuyolar önüne gelene küfür ediyolar vs. çok sinir bozucu oluyor.Oyun sektörü ile ilgili bi sorun yok sadece popüler olan oyunlar batmaya başlıyor.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yabancı forumda en iyi hatta 2017 'dinin şimdiden en güzel oyunu olmaya aday gösterilmiş;

Best Free to Play MMORPG 2017
It’s not 2017 yet so this list is just a teaser for now.

Blade & Soul (Bende şimdi indiriyorum)

Probably the most obvious choice for this top MMORPG list, Blade & Soul’s North American/European debut made a big splash and it is currently one of the most talked-about MMO games. A martial arts fantasy game from Korea, Blade & Soul has awesome graphics, robust PvP content, and lots of cool classes such as Blade Dancer, Force Master, Destroyer, etc.

Also of special note is its excellent action combat system that has gotten rave reviews. In fact, most players play this game purely for the combat which is better than what we have seen from any other MMORPG to date, with its targeting, block, counterattack, and combo mechanics. If combat is important to you then give Blade & Soul a try.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Hayır batmıyor gayette güzel ilerliyor. İki tane oyuna sıkışıp başka oyunların yüzüne bakmadığınız için ne olduğunu anlamıyorsunuz.

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir süredir bende oyunlardan uzaklaştım daha çok animelere odaklandım hoş şeyler buldum kendimi geliştirmeye çalıştım oyunlardan uzaklaşmamın nedeni yalnız başıma girdiğimde sıkılıp 3 dakika içinde oyunu kapatmamdır herhalde...

Fakat oldukça hoş;

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yabancı forumda en iyi hatta 2017 'dinin şimdiden en güzel oyunu olmaya aday gösterilmiş;

Best Free to Play MMORPG 2017
It’s not 2017 yet so this list is just a teaser for now.

Blade & Soul (Bende şimdi indiriyorum)

Probably the most obvious choice for this top MMORPG list, Blade & Soul’s North American/European debut made a big splash and it is currently one of the most talked-about MMO games. A martial arts fantasy game from Korea, Blade & Soul has awesome graphics, robust PvP content, and lots of cool classes such as Blade Dancer, Force Master, Destroyer, etc.

Also of special note is its excellent action combat system that has gotten rave reviews. In fact, most players play this game purely for the combat which is better than what we have seen from any other MMORPG to date, with its targeting, block, counterattack, and combo mechanics. If combat is important to you then give Blade & Soul a try.
Taaa rus serverindeyken oynamiştim B&S'yi. Yorumlamam gerekirse fan service (ayipli içerikler, cicikli kızlar) ve P2W olarak adlandirabilirim. Eğer NCSOFT oyunu oynicaksaniz bolca para yatirmaya hazir olun derim.

Ayrica amacin B&S oynamak değilde MMORPG oynamaksa The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited.'i öneririm. Piyasada bulabileceğiniz yaş kitlesi en yüksek oyunlardan birisi.

Videodan pek bir şey anlicağini sanmam oynayarak görmen lazim :/.

Bir süredir bende oyunlardan uzaklaştım daha çok animelere odaklandım hoş şeyler buldum kendimi geliştirmeye çalıştım oyunlardan uzaklaşmamın nedeni yalnız başıma girdiğimde sıkılıp 3 dakika içinde oyunu kapatmamdır herhalde...

Fakat oldukça hoş;
Son zamanlarda movieler artış gösterdi. Kimi no na wa efasaneydi. Hepsini geçtim ghibili studio bile yeni movie çıkariyo hemde hayao miyazakinin oğlu yapiyo nasil olcak acaba.

Son düzenleme: