[+] Oyna.MineTurkNW.net [+] Rütbe | Boss Adası | Silah | Efsun | Tılsım | Banka | Kredi | Kasa |+130

UstaAhmetCengiz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz Nitrado dan batihosta geçtiği için chestlerde sorun çıktı bize ulaşın değişirelim

Fırtakeyn

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
her şey çok güzel ama yetkililer özelikle rehberler oyuncularla ilgilenmiyor rehber kabrosu acilen değiştirilmeli

ErtanD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
her şey çok güzel ama yetkililer özelikle rehberler oyuncularla ilgilenmiyor rehber kabrosu acilen değiştirilmeli
Eleştirin için teşekkürler öncelikle, gereği yapılmıştır. Rehber temizliği yapılmıştır. Web sitemizden alımlar olucaktır.
Sunucumuz aktif.!

DenizNoble

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
IP Adresi değiştiği için bazı oyuncular gelemedi.Umarım onlar da bir an önce gelir.

Güncel...

OliveCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hocam servere giremiyorum ve ayrıca modları acilen degistirmeniz gerek adam oyuncularla ilgilenmek yerine klan evi yapıyor

DenizNoble

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hocam servere giremiyorum ve ayrıca modları acilen degistirmeniz gerek adam oyuncularla ilgilenmek yerine klan evi yapıyor
Nickiniz nedir?
Ayrıca mod dediğiniz kişi Sanırsam UstaDoganBaril, Admin ile ts3de konuşuyoruz troll felan yapıyoruz. Sorununuz varsa ticket atın veya ts3 gelin.

ErtanD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Servere bağlanamıyor iseniz "Can't resolve host name" hatası alıyorsanız. Lütfen bu ip adreslerini deneyiniz. Mutalaka kücük harfle yazmaya özen gösterin.
mc.mineturknw.net
oyna.mineturknw.net
play.mineturknw.net

Servere bağlanamıyor iseniz "Can't resolve host name" hatası alıyorsanız. Lütfen bu ip adreslerini deneyiniz. Mutalaka kücük harfle yazmaya özen gösterin.
mc.mineturknw.net
oyna.mineturknw.net
play.mineturknw.net

Artık VIP satışları site üzerinden yapılmaktadır!

www.mineturknw.net