[+] Oyna.MineTurkNW.net [+] Rütbe | Boss Adası | Silah | Efsun | Tılsım | Banka | Kredi | Kasa |+130

DenizNoble

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu çok güzel.VIP olduğum için demiyorum.Bir de hileciler olmasa çok daha iyi olur :D

DarkPeoplecraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumda ki Avci Alanınımı Çalmışsınız Derhal Kaldırmanızı Talep Ediyorum TurkeyMC Yönetim

Grafit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
13-14 yaş kitlesine sahip oyuncular küfür ederek banlayan yetkililer :D size minik oyuncularınızla başarılar

UstaAhmetCengiz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bayram boyunca alinan VIP'ler 1 ay ek süre hediyeli !

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucumda ki Avci Alanınımı Çalmışsınız Derhal Kaldırmanızı Talep Ediyorum TurkeyMC Yönetim
Göstermiş olduğun avcı alanı 1.5 senelik bir tasarımdır, mineturk için yapılmış olunup hâlâ da mineturk'de kullanılan bir build tasarımıdır. 6 Onlineyle buradan çaldığın avcı alanın fotoğrafını çekip buraya "Avci Alanınımı Çalmışsınız Derhal Kaldırmanızı Talep Ediyorum" demen tuhaf doğrusu.

DarkPeoplecraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Göstermiş olduğun avcı alanı 1.5 senelik bir tasarımdır, mineturk için yapılmış olunup hâlâ da mineturk'de kullanılan bir build tasarımıdır. 6 Onlineyle buradan çaldığın avcı alanın fotoğrafını çekip buraya "Avci Alanınımı Çalmışsınız Derhal Kaldırmanızı Talep Ediyorum" demen tuhaf doğrusu.
Ben Burayı Bizzat Kendim Yaptım Hiçbiryerden Alıntı Değildir Kenarla .//br sphere grass 5 //smooth ve ortası kendi buildimle yapıldı Tekrar Söylüyorum 6 Online Dediğiniz Sunucu Sizin Sunucuzu Geçecek Düzeydedir Kaldırmanızı Talep Ediyorum !!!!

RehberKralıDede

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
+130 mu Sw 50 Kişyiyi Geçmiyor Adminler Vİp Alıcak Varmı Diyip Çıkıyor Hilelere Ban Yok Vİplerin Bİrine Ban Attınız MVP+ Aldı Die Geri AÇıldı Sonra Tekrar Banladınız Nerede Mantık

EnesCanBozdağ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server açıldığından beri varım eskiler her zaman daha güzeldir. Ama birşeyleri yenilemekte güzeldir. Çok şey eklemişsiniz ama server çok güzel. Ama her zaman olduğu gibi "Eskiler her zaman daha güzeldir."

Sunucuda yetkililerden birisi /warp arenada ve /warp ormanda TP tuzaklarını kapatmış.
sanırım ilk TP tuzağı engelli türk faction sunucusu.
Abartma kardeşim. ilk server değil maalesef :(

DenizNoble

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
+130 mu Sw 50 Kişyiyi Geçmiyor Adminler Vİp Alıcak Varmı Diyip Çıkıyor Hilelere Ban Yok Vİplerin Bİrine Ban Attınız MVP+ Aldı Die Geri AÇıldı Sonra Tekrar Banladınız Nerede Mantık
O Bahsettiğin kişi benim galiba nickim SoloTURK.Sorunun varsa yüzüme söyle admine değil.Ayrıca olay ile alakan yok neden boş laf yapıyorsun ki?

Edit: Ayrıca serverde 2 mvp+ vardı senin dediğin zaman. Birisi Serious,Biriside ben.Yani kurduğunu sandığın cümlede mantık yok kardeşim.

RehberKralıDede

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O Bahsettiğin kişi benim galiba nickim SoloTURK.Sorunun varsa yüzüme söyle admine değil.Ayrıca olay ile alakan yok neden boş laf yapıyorsun ki?

Edit: Ayrıca serverde 2 mvp+ vardı senin dediğin zaman. Birisi Serious,Biriside ben.Yani kurduğunu sandığın cümlede mantık yok kardeşim.
Sen Üzerine Alınma Deniz TheHackerPros İçin Demiştim

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni ip güzel olmuş, suunucu harika ellerine sağlık :)