<<< Old School-Craft / MMORPG / Fantasy World / Yeni Bir MMORPG Server / Beta v.1 >>

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hmm...Şöyle bir bakarsak sistemlerin bir kaçı sizi, ana sistem sizin değil (Yetenek, sınıf, xp) sanırsam Heroes.Sana önerim Heroes kullanma sunucun daha betere döner :/

Bunun dışında başarılı bir proje

fthb14

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hmm...Şöyle bir bakarsak sistemlerin bir kaçı sizi, ana sistem sizin değil (Yetenek, sınıf, xp) sanırsam Heroes.Sana önerim Heroes kullanma sunucun daha betere döner :/

Kendi sunucusuda var ondan havalı havalı :ASD

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali

Bu proje iptal oldu. (Belki tekrardan devam edebiliriz ama hiç sanmıyorum.)
Yeni proje var.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Yeni ismiyle WraithCraft olmuştur.Konusuna RPG Sunucular>>WraithCraft'dan gidebilirsiniz.

Plunex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Sunucun Role Play Adamgibi Olursa Biz Arma 3 ChaosTürk den Arkadaşlarımızı Da Getiririz Rol Yapmak icin Sen Yeterki Rol Yapmalarını Sağla Gerisi Kolay
Rol Yapmak Herkeze Göre Değildir Whiltelist Olsaydı iyi olurdu belli başlı kişiler gelirdi

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
Kardeşim Sunucun Role Play Adamgibi Olursa Biz Arma 3 ChaosTürk den Arkadaşlarımızı Da Getiririz Rol Yapmak icin Sen Yeterki Rol Yapmalarını Sağla Gerisi Kolay
Rol Yapmak Herkeze Göre Değildir Whiltelist Olsaydı iyi olurdu belli başlı kişiler gelirdi
MMORPG

TheTaylanPro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucudan Resimleri Sabırsızlıkla Bekliyorum Bakalım Nasıl Bir Sunucu Olacak :)
Demek ki sen RPG oynamamışsın. Tamam doğru Türkler iyi rol yapmıyor ve sıkı sık Non-RP veya Power-RP yapıyorlar fakat bizde rol yapıyoruz iyice araştır öyle gel. Ve evet bir sürü admin olmadan da rol yapılan sunucu gördüm[DOUBLEPOST=1431577559,1431577460][/DOUBLEPOST]
Üzdün. MMORPG'de de rol yapılıyor normalde. Ancak biz yapmıyoruz. MMORPG'nin anlamı yine rol yapmak fakat farklı türlerde. İşte ne bileyim NPC'li eşya kasmalı. Fakat MMORPG'de de rol yapılır. Bilin istedim.

Celebrex

Goḓ of̖͎ ͉s̹̻k̟͍r̳̭̻̝̺̩i͚̞͉̦͇̲̖pt̻̞͔̩͖̺̜
En iyi cevaplar
0
Manner Point i görür görmez Aklıma ko geldi (zaten isimi bir ko private serverden alıntı :))

Knudarr

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Katılabiliyormuyuz? Bilgi verin lütfen