<<< Old School-Craft / MMORPG / Fantasy World / Yeni Bir MMORPG Server / Beta v.1 >>

Network

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açılınca servere mutlaka gelicem world of warcraft temalı demişsin nası bir rol ortamı olucak acaba çok merak ediyorum umarım bahsettiğin kadar güzel olur başarılar fakat çok faction servera benziycek me do pluginlerini krallıkları vs ayarlarsan güzel olabilir ama faction pvp dm server olucak bundan eminim[DOUBLEPOST=1420986678,1420986448][/DOUBLEPOST]
Hangi Rpg Sunucusunda Herkesin Rol Yaparak Oynadığını Gördün Admin Çıktığında Direk Bırakırlar Rol Yapmayı Sunucu ROL Üzerine Sunucu Olsada Hiç Sanmıyorum Giren 10 Kişiden Birinin ROL Yapacağını.
Kardeşim eskiden belli başlı 1-2 sunucu vardı şimdi 1 hafta açılıyo sunucular 1 haftaya kapanıyor çünkü projeyi belirleyemiyolar hikayeyi kuramıyolar + olarak 3 yıl samp rp oynamış adamım rolün ne olduğunu çok iyi bilirim kardeşim

sergen5s2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar daha ilk açılış konusu bu.Sunucu daha tam değil.Eksikler Haber ve Yenilikler bölümünden her gün düzenli olarak ayarlanıyor ve yayımlanıyor.

fodlin

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kardeş server tahmini ne zaman açılır?

korkugunu

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir sunucu beğendim açıldığında geliceğim.

sergen5s2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Usta mart sonu gibi açabilriim çok çalışmam gerek kusura bakma :( Ama her gün düzenli çalışıyoruz bundan emin olabilirsin.

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Texture Pack Olsa Dahda Manyak Olur-
MMORPG ye Minecraftin Texturesı Uymuyor..

sergen5s2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Texture pack leri en son halledeceğiz merak etmeyin mutlaka oda olucak .)