Okuldaki İlk Haftanız Nasıldı?

İlk Haftanız Nasıldı

• İyi

Kullanılan: 5 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 2 8.7%
  • Muhteşem

Kullanılan: 3 13.0%
  • İğrenç

Kullanılan: 3 13.0%
  • Uykulu

Kullanılan: 9 39.1%
  • Hasta

Kullanılan: 1 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    23

Storm

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Fen lisesinde birine yumruk atsan okuldan atılırsın büyük ihtimal :S
Zaten atmam :D
Ve asla beklemediğim bir olay yaşadım. Hadi fen lisesi hiç kötü şey yok değildir burada demişim yanılmışım. Pansiyonun arkasından geçiyordum ve 3 tane 12. sınıf sigara içiyorlardı. Yanlarından geçerken "Hiçbir şey görmedin, eğer birine anlatırsan seni gebertirim." dediler bana. Ve ben de öyle böyle yaparak "Yok yaaav niye söyleyeyim meraklanmayın" dedim. O gündür bana bir şeyler yapacaklar diye korkuyorum da birine demedim ki yav agfjhksajfglhjjahlf

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten atmam :D
Ve asla beklemediğim bir olay yaşadım. Hadi fen lisesi hiç kötü şey yok değildir burada demişim yanılmışım. Pansiyonun arkasından geçiyordum ve 3 tane 12. sınıf sigara içiyorlardı. Yanlarından geçerken "Hiçbir şey görmedin, eğer birine anlatırsan seni gebertirim." dediler bana. Ve ben de öyle böyle yaparak "Yok yaaav niye söyleyeyim meraklanmayın" dedim. O gündür bana bir şeyler yapacaklar diye korkuyorum da birine demedim ki yav agfjhksajfglhjjahlf
Aslında onlardan biri aramızdaymış.Parçalanma yaşarım asdgdshnjkalsğdoaşdsasd

ForumDoktoru

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dur Bi Doktor Çağıram
@ForumDoktoru

Evet, foruma fazla uğrayamıyorum, yaz bitti ve doktor işleri tavan yaptı tabi... Neyse elimden geldiğince siz değerli forumzedelere yardımcı olmaya çalışıcam ve elimi atıyorum..

Bu cümleyi sarf eden pis insan, bir kız olmalı. Çünkü dikkat ederseniz "kalçalarıma elledi" yazmış.. Sorunu belli, lise 1'e geçmiş ve ergenlik tavan yapmış.. Neyseki çaresi bende..

1. Duş başlığını daya.
2. Koltuğa sürt.
3. İzle
4. Erkeklere sormaya çekinme ne de olsa lise 1 onlarda...
5. Güzelsen benide arayabilirsin.
6. Bişeyler bul üstünde hop.. :D
Bir ergenin hayal gücü sınırsız, sakın onu kullanmaktan çekinme..

Geçmiş olsun.. Olucakta.. Muhahaha..!

Son düzenleme:

Hetanekoq

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Okula girdigim gibi sevgilimi gordum sarildi falan iste oyle basladi sonra 2000 lilerle dalga gectik :D

Son teknoloji Note III ' den gönderiyom looo.

MrBerkantTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
iPhone 3-4 sene önce nexus un yaptıklarını yapıyor (seneyi salladım)
İphone 6'nın Özellikleri:

Gelişmiş Projeksiyon(yani adamlar bişe yapmış google klavyeyi parmağınla aşşa ittirirsen projeksiyon ile aşşada beliriyo. ve dokunarak klavye gibi kullanabiliyorsun.)

Projeksiyon ile telefondaki görüntüyü başka yerde belirtebiliyorsun(Nasıl diyeceğimi bulamadım :D )

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Güzel konu, şuraya şunu bırakayım ve okuldaki ilk günümü söyleyeyim;
Güzeldi, hocalar benim derste başarılı olacağımı söyledi(Resim hocası)[DOUBLEPOST=1411410630,1411402909][/DOUBLEPOST]Az önce giriş yaptım ve ne göreyim ? 7 tane bildirim, faremi oraya götürdüm sonra karşıma 1 tane bildirim çıktı *-*

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ohoh gençler ne güzel muhabbetiniz var. :D

Şaka bir yana forumdaki yaş ortalamasını ben ciddi ciddi 16 sanarken kardeşimin bile konudaki çoğu üyenin abisi yaşında olduğunu öğrenince biraz şaşırdım. :D

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ohoh gençler ne güzel muhabbetiniz var. :D

Şaka bir yana forumdaki yaş ortalamasını ben ciddi ciddi 16 sanarken kardeşimin bile konudaki çoğu üyenin abisi yaşında olduğunu öğrenince biraz şaşırdım. :D
Wut ?

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Yeni başlıyan liseliler bize karşı: