Okuldaki İlk Haftanız Nasıldı?

İlk Haftanız Nasıldı

• İyi

Kullanılan: 5 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 2 8.7%
  • Muhteşem

Kullanılan: 3 13.0%
  • İğrenç

Kullanılan: 3 13.0%
  • Uykulu

Kullanılan: 9 39.1%
  • Hasta

Kullanılan: 1 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    23

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kafa arkadaşlar olunca çok güzel geçiyor. Benimki de gayet güzel geçti. Yorgunluk ve ders yoğunluğu dışında çok OP bir giriş oldu. (11. sınıf) B)

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1411154697,1411154667][/DOUBLEPOST]
bkz : dikkatçekmekiçinsaçmalamak
31 begeni? :D:D

Ben Sınıfa bi girdim ses hiç yoktu bildigimiz 1. sınıf çocukları gibi ben konusturdum hepsini 1.gün sonra 3.gün bi bakmısım 1 2 tanesi pencereden atlıodu :o

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gece gece güldürdün :D
Ya bırak kızlarla uğraşmayı onlar kendileri tıpış tıpış gelirler. Bir havan olacak, sınıf içinde konuşulan her şeyi en çok sen bileceksin (pc ise pc nin içine gireceksin,sporsa tüm sporcuları içten içe bileceksin.), kızlar ile hiç uğraşmayacaksın (gerektiğinde güzel bir atış yapmayı unutma hany yardıma ihtiyaç duyduklarında git yardım et :D ) Belirli kişiler ile takıl. Hatta bu takıldığın belirli kişiler sınıfın havalıları olmasın ki kendi tarzın olduğu fark edilsin...

Şahsen ben bunları yapıyorum, tamamı ile kendi stilim ve bana çıkma teklif edenler var ben bile uğraşmıyorum kısaca :D

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya bırak kızlarla uğraşmayı onlar kendileri tıpış tıpış gelirler. Bir havan olacak, sınıf içinde konuşulan her şeyi en çok sen bileceksin (pc ise pc nin içine gireceksin,sporsa tüm sporcuları içten içe bileceksin.), kızlar ile hiç uğraşmayacaksın (gerektiğinde güzel bir atış yapmayı unutma hany yardıma ihtiyaç duyduklarında git yardım et :D ) Belirli kişiler ile takıl. Hatta bu takıldığın belirli kişiler sınıfın havalıları olmasın ki kendi tarzın olduğu fark edilsin...

Şahsen ben bunları yapıyorum, tamamı ile kendi stilim ve bana çıkma teklif edenler var ben bile uğraşmıyorum kısaca :D
Tip sorunu var işte :(
(Aslında o kadarda kötü değilim)

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biz çok mu yakışıklıyız ? @KırmızıIsBack den biraz daha yakışıklı bir baby face tipindenim :D
Gülünce yüzüm kayıyor ve sınıftakilerin hepsi kezban :D Ayrıca sınııfın havalıları sürekli benle dalga geçiyorlar :(

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her zamanki okul haftası yine gıcık kendini havalı sanan tiplerle geçti okul haftam.

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya neden forumdaki çoğu kişi okulda eziliyor ? bende onlara dahilim .

Storm

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
2000'li olmanın verdiği acı ve arkasından gelen "acaba bir şey olur mu yiğa" korkusu ile okuluma gittim. Hiçbir halt olmadı. Olmadı yav. Bildiğin gittim sınıfa ders yaptık. Buhadar. *gerçi fen lisesinde kavga olayı falan olmasını beklememeliyim asjdkgafjkaljşf*

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
2000'li olmanın verdiği acı ve arkasından gelen "acaba bir şey olur mu yiğa" korkusu ile okuluma gittim. Hiçbir halt olmadı. Olmadı yav. Bildiğin gittim sınıfa ders yaptık. Buhadar. *gerçi fen lisesinde kavga olayı falan olmasını beklememeliyim asjdkgafjkaljşf*
Fen lisesinde birine yumruk atsan okuldan atılırsın büyük ihtimal :S