Okadar Düşündüm Başlık Bulamadım Takılma Içeri Gir

Devam Edeyimi?

• Devam et

Kullanılan: 31 88.6%
  • Devam etme

Kullanılan: 4 11.4%

• Kullanılan toplam oy
    35

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bölüm-4 Mei Kaçırılıyor

Brine tam tutunacakken eli kayar. Steve hemen Brineyi tutup çeker ama ikiside yukarı çıktıklarında karanlıktan bir ses gelmektedir. Ses SSSSSSS derken bu sesin Creepere ait ollduğunu hatırlarlar ve hemen son hızda kaçmaya çalışırlar. Stevenin ayağı takılır ve düşer ama Brine onu hemen kaldırayım derken Creeper BOM! diye patlar. Steve ile Brine 5 - 10 metre fırlarlar. Steve:
-Bu Dünya bilgisayardakinden fazla zor.
+Evet öyle ama hemen çıkalım buradan.
Steve ve Brine çıkış ararlarken bir geçit (boyut falan değil normal mağarının bir bölümü gibi bir şey :sırıtmak:) görürler. Hemen oraya girerler ve orda birkaç çeşit maden görürler.
İlk olarak kömürden başlarlar sonra Iron ve sonrada kızıltaş. En sonunda maden arayım diye gezerken bir ışık görürler. Hemen ışığa doğru giderken çıkışı bulurlar ve köye doğru giderler. Brine Köye girdiğinde herkes telaşlıdır. Brine bir köylüye ne olduğunu sorar ve Köyün Muhtarının kızı Mei'nin kaçırıldığını söyler.
Brine: Peki Mei'yi nasıl kurtarabiliriz?
Köylü: 100 (abartmış olabilirim :p) Diamond karşılığında.
Steve: Yenge kurtulamaz ruhuna El Fatiha.
Brine: Gerekirse o Diaların hepsini toplarım ama bu çok uzun sürer.
Köylü: Köyün Bilgesine sor o herşeyi bilir.
Köyün Bilgesinin evine girerler.
Brine: Bilge en çok diamond hangi mağarada bulunur?
Bilge: Bu dünyanın dev bir dağı var dağın içinde dünyanın en büyük çukuru var. Oraya inmek çok tehlikeli aşağıya düşerseniz paramparça olursunuz ama dikkatlice inerseniz karşınızda 2 yol olucak birisi lavların olduğu yere, Endermanların, Creeperlerin, Zombilerin, İskeletlerin, Örümceklerin Kısaca her yaratığın olduğu mağara.
Steve: Diğeri?
Bilge: Diğer yolda ise Altınlar elmaslar demirler... bütün madenlerden bolca var.
Brine: Peki hangisine girmeliyiz?
Bilge: Bunu ben dahi hiç kimse bilmiyor çünkü oraya giripte çıkan olmadı.
Brine: Teşekkürler.
Brine ile steve dev dağa doğru ilerlemişler. Az gitmişler uz gitmişler dere tepe düz gitmişler ve dağı bulmuşlar. Dağa tırmandıktan sonra aşağı bakmışlar.
Steve: burası çok yüksek inersek nasıl çıkıcaz?
Brine: Nasıl inersek öyle çıkıcaz.

Not: Dağın içindeki çukur resimdeki gibi

2013-06-10_17.47.06.png

aytacsos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
DEVAMMM SÜPER GİDİYODUU YA :gül:

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
DEVAMMM SÜPER GİDİYODUU YA :gül:

Teşekkürler ^^[DOUBLEPOST=1370964645,1370955193][/DOUBLEPOST]Bölüm-5 Çukura iniyoruz.

Brine İnecek yerler arıyordu. Ve birden bir şey farketti.Sağ tarafta uzun aralıklı merdiven sol tarafta ise kısa aralıklı merdiven vardı.
Brine: Steve bak sağ tarafta uzun aralıklı merdiven sol tarafta ise kısa aralıklı merdiven var gel sol taraftan inelim.
Steve: Bence sağ taraftan inelim çünkü inen geri çıkamadığana göre herkes kolay yolu yani sol tarafı deniyor.
Brine: Haklısın Aynştayn hadi gidelim.
Sağ tarafa doğru yönelmişler zıplayabilecekleri yerler ama Brine biraz endişeliydi. İnmeye başladılar ilk olarak Steve zıpladı. 2. olarak ise Brine Derken 5 - 10 blok indiler. Brine tam zıpladı derken aşağıdaki taş kırıldı. Brine aşağıya düşmeye başladı. Steve "KARDEŞİM!" diye bağırdı. Brineden iz kalmamıştı. Steve tam vazgeçiyorum derken Brineyi farketti. Bir Taşın üstünde yatıyordu. Steve hemen aşağıya doğru zıpladı zıpladı ve Brine'nin yanına geldi. Orada bir çukur vardı ve çukurun içinden SSSSSSS diye ses geliyordu. Yoksa yanlış tarafamı girdiler? steve etrafına bakıyordu ama Bilgenin söyleyişine göre aynı hizada duran 2 yol vardı burada ise sadece 1 yol vardı. Steve bunları düşünürken birazcık aşağıda duran mağadaki creeper ortaya çıktı ve BOM! patladı. Steve ile Brine yukarıya doğru uçtular. Brine Gözlerini açtığında yukarıdaydı. Brine su içip tekrar aşağıya inmeye başladı. bu sefer daha dikkatli olmalıydılar. Biraz daha indikten sonra Çukurun dibini görmeyi başardılar ve hızlıca inmeye devam ettiler. Çukurun en aşağısına indikten sonra aniden garip renkli bir sis başladı ve Steve kendini kaybetti. Brine Steveyi göremiyordu Steve! Steve! diye bağırırken steveyi buldu ama birden Brinede kendinden geçti. Steve uyandığında her şey çok garip gözüküyordu. Birden Hayalindeki ve kafasından çıkmayan dostu Sora'yı gördü. Sora elindeki bıçak ile Steveye doğru koşuyordu. Steve Soranın neden böyle davrandığını bilmediği için ona zarar vermek istemedi. Ve birden bir şey farketti. Soranın gözleri bembeyaz olduğunu gördü Bunun bir ilüzyon olduğunu farketti. Steve Kılıcını çekti ve soranın karnına soktu. O anda Sora Yok oldu. İlüzyon bitmişti ve Steve uyanmıştı. Hemen Brinenin yanına gidip onu uyandırdı. Şimdi Sağ ve sol çukurdan birisini seçmek zorundalardı.

Not: Çok fazla kısa oldu bu aklıma bişe gelmedi :/

onatcan3

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konseptlerimiz benziyor. Eski forumda ben de vakti zamanında böyle bir hikaye yazıyordum. Şimdi tekrar başladım. Devam edersen, sürükleyici bir senaryo olabilir.

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konseptlerimiz benziyor. Eski forumda ben de vakti zamanında böyle bir hikaye yazıyordum. Şimdi tekrar başladım. Devam edersen, sürükleyici bir senaryo olabilir.

Teşekkürler devam edeceğim ama bileğim burkuk hareket etmiyor 1 kaç gün yazamayabilirim

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bölüm 20 nerede kaldı? :p Devam et mükemmel gidiyorsun.

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Keşke gerçek hayatdada Öğretmene kaçan öğrenciyi arıyorum deyip kurtulabilsem.

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hadi ya yeni bölüm istiyoruz!

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bölüm-6 Son
Herkes Zangow tarafından öldürüldü.
Böyle bir son istemiyorsan devam ettir. :D

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Canım sıkıldı lo yazıyorum :p

Bölüm-6 Nereye Geldik?

Steve ve Brine burada çok önemli bir karar vermelilerdi. Yanlış Mağaraya girerlerse geri dönemezler bu yüzden doğru seçimi yapmaları gerekiyor. Steve ve Brine karar verip sağ çukura doğru girdiler ve bir portala girdiler bu nether portalıydı.

devam ettiricektim içeriye girdiklerinde meiyi bulucaklar falan ama shikamaru moduna girdim :p

Zangow pnp öldür gitsin :p