Okadar Düşündüm Başlık Bulamadım Takılma Içeri Gir

Devam Edeyimi?

• Devam et

Kullanılan: 31 88.6%
  • Devam etme

Kullanılan: 4 11.4%

• Kullanılan toplam oy
    35

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Düşündümde,hikaye güzel gidiyordu.Boş zamanlarımda ben devam ettirmeye çalışacağım.

W

WitherMan

Ziyaretçi
Güzel olmuş ellerine sağlık.[DOUBLEPOST=1377806092,1377806027][/DOUBLEPOST]Aslında bunu seri yapmalısın bende hikaye yazıyorum ilerki zamanlarda filme dönüştüreceğim istersen beraber yazabiliriz hayır kalsın diyorsan sen bilirsin ben açığım.[DOUBLEPOST=1377806175][/DOUBLEPOST]
Bölüm 11 Herobrine ve Heromei

Steve Sora Ve misa Dışarıya çıktıklarında bir köy buldular ve gözlerine inanamadılar! Bütün köylüler çalışıyordu. Hatta aralarında eskiden veda bile edemeden taşınan ve aralarından ayrılan arkadaşları Teru bile vardı! Steve koşarak Teru'nun yanına gitti ve ne olduğunu sordu.
Steve: Teru burada neler oluyor?
Teru: Kral Herobrine yani HB ve Kraliçe Heromei yani HM burayı ele geçirdiler ve bizi köleleri yaptılar.
Sora: Şimdi anlıyorum neden her yerde heykel olduğunu, HB ve HM yazdığını.
Misa: Bu çok Zalimce bunları yapanların organlarını patlatmayı istiyorum! (başka bişe bulamadım :sırıtmak: )
Steve: bunların başındaki ev nerde?
Teru: gelin götüreyim.
Steve, Sora, Misa ve Teru Kral ve Kraliçe'nin odasına girdiler. O anda Steve kılıcını çekti ve o anda 2 muhafız köylü Steve'yi yakaladı. Sora dayanamadı ve yayını çıkarıp Herobrine'nin tacını vurdu. Misa hemen duman iksiri atıp ortalıktan kaçtılar ama tam kapıdan çıkmışlardıki dev bir İSKELET ordusu karşılarındaydı.

Anime Fiilleri gibi düşünün bunu kısa olsun :p

ne ara 11.bölüme geldik ya ben 4.bölümü ararken bu çıktı :p

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bölüm 12 İskelet Savaşı (k. bakmayın bölümün kaç olduğunu hatırlamıyorum .s

Teru korkmuştu. Kimse farketmeden geri çekildi ve gizlice arkasına bakmadan kaçtı.

Steve: Teru sen korkm....
Misa: Teru gitmiş
Sora: Kaçmış korkak kedi
Steve bunlara karşı bir plan yapmamız gerekiyor iskeletlerin kemikleri kolay kolay kesilmez ama kırılabilir bu yüzden Sora biz örümceğe binen iskeletleri düşürdüğümüzde sende oklar ile örümcekleri öldür.
Misa: Sora al bu örümcek zehirlerini lazım olur
Sora: Teşekkür ederim elimden geleni yapıcam.
Steve ve Misa birden iskeletlere koşmaya başladı. Steve kendi kılıcını ve zombi domuz adamdan aldığı kılıcı çekip iki iskeletin kafasını kopardı. Misa Zehirlerin işe yaramayacağını bildiği için patlayıcı iksirleri (bomba olarak düşünün .s) iskeletlere fırlatmaya başladı. Bir patlayıcı iksir 5 adet iskeletin farklı kemiklerini koparabiliyordu. (örnek: bir iskeletin kafası koparken diğerinin kolu kopması) Patlayıcı iksirler çok zor yapılıyordu. bu yüzden Misada sadece 30 tane p.i vardı. Steve kollarını açıp hızlı bir şekilde dönüyordu ve bu sayede etrafındaki iskeletlerin kemiklerini koparabiliyordu. Steve ve Misa savaşırken örümceğe binen kılıçlı okçu iskeletler saldırıyordu. Sora birden çatıdan zehir iksirlerini örümceklere atmaya başladı. Örümcekler zehir ile ölmeye başlayınca steve örümceksiz kalan iskeletlerin kemiklerini koparıyordu. Misa en büyük evin çatısına çıkıp işaret gönderdiğinde Steve son gücü ile oradan uzaklaştı. Misa iskelet ordusunun üzerine zıplayıp Misa Master Kombo! diye bağırıp elindeki bütün patlayıcı iksirleri yere fırlattı. Steve hızlı gelmek için at arıyordu. (domuz dicektim ama 1.6da atlar geldiği için at oldu .s) 3 adet at bulup savaş alanına dönünce birisini soraya verdi iki at ile birlikte alevlerin üzerine düşen Misayı kurtarmak için son hızda geliyordu. Misa düşerken Steve yetişip Misayı yakaladı ve Misa atın üzerine geçti. Sora elinde kalan son örümcek zehirlerini kalan örümceklere fırlattı. hızla kaçarken Teru Tuzak şalterini indirdi ve birden önlerinde büyük bir çukur açıldı ve atlar düşmemek için aniden durduğu için Misa Sora ve Steve çukura düştüler. Çukurda 2 adet yol vardı. Hangisine geçmeliyiz derken bir taraftan su bir taraftan ise lav geliyordu.

Devamını Zangow pnp getirebilirsin bak .s

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bölüm 13-Tuzak
Lava giden yolda bir şalter vardı.Steve bunu çekmeleri gerekeceğini düşünürken Sora ve Misa çekmemeleri gerektiğini düşünüyorlardı.Bir karar vermek zorundaydılar.Sora ve Misa çekselerde çekmeselerde bir şey olacaklarını düşünerek kolu çektiler.Kolu çektiklerinde efsanevi ateşten ve lavdan koruyan Fire-Proof eşyaları buldular.Bunun üzerine lav olan yoldan gitme kararı aldılar.Bu yolun sonunda bir portal vardı.Bu portala hiç düşünmeden girdiler.Girdiklerinde çok şaşırmışlardı çünkü : Devamı bir sonraki bölümde yarın.

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çünkü Susky mangada çekirge gibi savaşa girip hokage olucam dedi .s

HikayeYazarı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Naruto'nun yayınlandığı herhangi bir kanal var mı ? (TV TOKYO demeyin) :tapma:

HikayeYazarı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
orada izliyorumda yeni bölümler mi onlar eğer eskiyse başka bir yereden bulmaya çalışacağım

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Turkanimeden izle animez hep eski bölümleri veriyor
ama kanal değil animezden başka kanal yok

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir sonraki bölüm yarın benim tarafımdan yazılacaktır.

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beklediğinize değecek.Emin olun.