NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi

erkan4578

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
abii çok iyi ya müthiş server ama giriş yapamıyom 32 kişi full yükseltin lütfen.

Drexell Arthur

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yalnız server çok güzel fakat dün servere bot attılar bunun için birşeyler yapın serverinizi çökertmeye çalışıyorlar.

Yiqit Bahadır

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arikaix Bn bir şey Sordum Cevap Ver[DOUBLEPOST=1389893201,1389892854][/DOUBLEPOST]Admin Heyy Bnim Banımı Kaldırırmısın Bn Sövmedim Bana Ban Attın Bana Sövene Ban Atmadın

A

Arikaix

Ziyaretçi
yarın bi bakarım ss vardı ağır bi küfür etmişsen açmam, bügün işim var.

Yiqit Bahadır

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Admin Lütfen Aç Yaa Başka Oynayabileceğim bir şey Yok Hdi[DOUBLEPOST=1389894281,1389894243][/DOUBLEPOST]Hmde Bana O ''Çık Lan O.ç Dedi''

Yiqit Bahadır

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Uff Admin Yaa Bn Şimdi Napacam[DOUBLEPOST=1389895721,1389894717][/DOUBLEPOST]Ltfn Şimdi Bak Yada Şimdi Açta Banı Oyuna Giriyim Yarın Bakarsın Sövmüşsen Ona Göre Ban Atarsın Hdi Admin Yaaa

Rahat

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
arikaix uzun bir süre server'a bağalanamayacağım!!! claim alanim kalırsa sevinirim sana ve birikin'e bıraktım gelebilirim! çok güzel vakit geçirdim allah razı olsun...

A

Arikaix

Ziyaretçi
claim alanlarina dokunmam zaten, rehberiğinide almıyorum dursun, girersen devam edersin, aklı başında adamlara kapım her zaman açık.

Yiqit Bahadır

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Admin Baksana Şimdi SS Ye Hdi Oyuna Girmek İstiyorum Bu Sw Çok Güzel Başka Sw Yok Oynayacağım Ltfn