NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi

BurakBazinga

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ben oyunu torrenten indirdim 1.7.4 oynuyorum ama şifrem felan yok servere giremiyorum ???

A

Arikaix

Ziyaretçi
himm sende o zaman sorun, herkes giriyor patır patır.[DOUBLEPOST=1390037767,1390037647][/DOUBLEPOST]gecen biri dada diyordu biraz gerilere gidip okursan sorunu nasıl çözdügünü, yazıyor.

berk999

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
abi serverinize girmek istiyorum ama giremiyorum bu hatayı alıyorum..İNTERNAL EXCEPTİON: İO NETTY HANDLER.CODEC.DECODER EXCEPTİON:JAVA İO IOEXCEPTİON:BAD PACKED İD 84 Yardım edin survival en sevdiğim bölüm ilk kez multi oynuyacağım.

ArGeolog

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
admin oyunda evime girip eşyalarımı çalıyorlar güvenlik çok iyiymiş saol. bu yüzden oyun içinde sana küfrederken de ban yedim

A

Arikaix

Ziyaretçi
evine ekledigin biri çalmışdır yada sen bi hata yapmıştırsın başka turlu imkanı yok, 200 den fazla oyuncu var kimseden böyle bi şikayet gelmedi gelemezde zaten.

öyle bile olsa bu küfür etmeni gerektirmez, başka bi server dene sen en iyisi.

ArGeolog

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
pvp kapalı alanda öldürüldüm be . selcuk1 denen kız tarafından (erkek olamaz) sen ayarı iyi yapamadım de sonra gel bana laf at. yegenim de oynuyo bu oyunu nick eren . evine yigit diye biri ne yaptı gör kapıyada tabela koymuş hata bizdemi admin yoksa senin ayarlarda mı insan olsan ilgilenir loglara bakarsın ama git başka yerde oyna diyorsun bu kadar adamsın işte

A

Arikaix

Ziyaretçi
küfür etmek yerine insan gibi söyleseydin elbette bakılırdı ve hala hakaret ediyosun.

ArGeolog

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
empati yap arikaix empati!!! bize güven verdin sonra arkasında durmadın. ben küfür ettiğim için yardım etmiyorsun tabi öyledir :D diğerleri sana güvenmeye devam etsinler.