Nitrado mu BatıHost mu ?

İstediğim özelliklere göre Nitrado mu , Batıhost mu ?

• Nitrado

Kullanılan: 48 50.0%
  • BatıHost

Kullanılan: 48 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    96
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JusticeWhip_

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle BatıHost derim.. Bi kere panelden cok daha kolay bi sistem var. Uzak Masaüstü baglantisi. Senin kurdugun bukkit sunucu gibidir. Ama korumalıdır. Fiyatları uygundur. Plugın paketi + map veriyorlar. Paketi istedigin gibi düzenle sana kalmis bir şey.

Daha ayrıntılı için bi konusuna bak derim.

Mert_Kurt

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben 4kisilik nitrado serverine 30kisi alan sunucular gördum essantialsden yapiolar kapasitesi. Sinirisz oluyor.Ve lag yoktu ben nitrado derim biraz pahali ama en azindan dier firmalar gibi Tc no sormuyolar

Mert_Kurt

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nitrado sunuculari Cpulari cok guclu vs kullanimi kolay -yönü pahali

Son düzenleme:

Mert_Kurt

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet Çöktü Video SS Aldım Gönderdim Nitrado Türkiye Ve Nitrado Alman a Dava Açılacak Dendi 4 Aydır Sonucu Bekliyorum Cevap Gelmedi :)
Sana şunu söyleyim.Bilişim suçları hukukta herzaman en geri plandadir.<Buna ulaslararasi suçlar,ajanlar veri sızdırilması ,büyük hacker saldirilari vs buyuk maddi kayip verecek suçlar girmiyor> Yani sana diyecegim su sen dava açtın tamam kazandi diyelim en fazla ne yapabilirsin sana soruyorum.Böyle durumlarda herzaman sirketler hakli cikiyor.Ben yerinde olsam davayla ugrasmazdim.Zaten kararin aciklanmasi uzun suruyor ve git gel saçma isler bunlar.Sana haksizlik yapildiysa bidaha o bilisimle ugrasmazsin orad biter.Olan sana olur boş yere debelenip durursun.Ha kazandim diyelim kazanirsanda nemi olacak en kötüsüden cüzzi bir miktar tazminat koparirsin olay burda biter.Bu islerle ugrasmaya degmez.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
ben öğrenmek istediğim öğrendim batıhosttan açıcam.Lütfen konuya başka mesaj yazmayın

CrazyKiller07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bilgisayara Format Attıktan Sonra Silindi
Sana Zorla İnan Diyen Yok Kardeşim.

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nitrado fassını geçin artık 5 GB ram 50 kişi sunucumuz vardı lagdan oluyorduk plugin fazla hatası alıyorduk ki bu ram arttirinca kalkar 7 GB yaptım yine ayni lag yine ayni hata 14 GB yaptım hala fazla plugin plugin sayısında 50 ile 60 arasında 16 GB yaptım 2 gün önce yine ayni internet hızları yavaş ticketlarada bizle ilgili değil sizin yüklediğiniz pluginler bozar vs. konuşuyorlar halbuki pluginleri incigine cıncıgına ben ayarliyorum RAM değişmiyor bile kendi makinemi alıcam butcem yok bati host iyimi ne dersiniz nitrado göründüğü kadar da kaliteli değil chuck fix diye bir şey geliyor sunucular kapanıyor tüm nitrado sunucuları nitradodan bıktım

CleverMC

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nitrado fassını geçin artık 5 GB ram 50 kişi sunucumuz vardı lagdan oluyorduk plugin fazla hatası alıyorduk ki bu ram arttirinca kalkar 7 GB yaptım yine ayni lag yine ayni hata 14 GB yaptım hala fazla plugin plugin sayısında 50 ile 60 arasında 16 GB yaptım 2 gün önce yine ayni internet hızları yavaş ticketlarada bizle ilgili değil sizin yüklediğiniz pluginler bozar vs. konuşuyorlar halbuki pluginleri incigine cıncıgına ben ayarliyorum RAM değişmiyor bile kendi makinemi alıcam butcem yok bati host iyimi ne dersiniz nitrado göründüğü kadar da kaliteli değil chuck fix diye bir şey geliyor sunucular kapanıyor tüm nitrado sunucuları nitradodan bıktım
Batihost al kardeşim. Sanki Bilgisayar Satın Alıyormuşun gibi düşün :)

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bakın şimdi bir nitrado kullanıcıs olarak gayet mammunum hem batıhost malum dilenciler geçen gün serverime gelip bize geçin daha avantajlı diye reklam yaptılar bende bir almancıyım diyerek hayır cevabını verdim Sonra ısrar edince ban attım Herşeyden vaz geçerim NİTRADO dan Vazgeçmem Gün Gelicek herkes Nitrado cu Olucak Bunu Bilin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...