Nitrado mu BatıHost mu ?

İstediğim özelliklere göre Nitrado mu , Batıhost mu ?

• Nitrado

Kullanılan: 48 50.0%
  • BatıHost

Kullanılan: 48 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    96
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CrazyKiller07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bazı hatalar oluyor çökmeler fln ama nitrado sade ve iyi bir şirket.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
DDos koruması var ( Yabancı IP'lere kapalı ) Firewall kuruyorlar.
ddos koruması falan yok. O kada ucuza ddos olmaz zaten banada ddos atılmıştı nitradonun iyi olduğunu biliyorum ma batıhostu ucuz olduğu için seçicem

CleverMC

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
ddos koruması falan yok. O kada ucuza ddos olmaz zaten banada ddos atılmıştı nitradonun iyi olduğunu biliyorum ma batıhostu ucuz olduğu için seçicem
DDos dediğim internet ana ayarlarından yabancı IP'leri kapatmak gibi. DDos'un bu özelliği var bilgisayarın yabancı bilgisayarlara bildiriyor şuna saldırı yap diye o saldırıyor.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
DDos koruması pahalı mı ki o kadar fiyata satılsın? Sizin kullandığınız modemlerde bile DDos koruması bulunmakta. DDos koruması yapmak zor bir şeyde değil az programlama bilen herkesin yapabileceği bir şey, ping engellemek. Tabi ki her güvenliğin bir açığı olmak zorunda ki standart bir DDos korumasını kırabilecek Türk, Minecraft oynayan, Sunucu çökerten biri olduğunu zannetmiyorum. Nitrado DDos koruması vermektedir lütfen bilmeden sallamayınız.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
DDos koruması pahalı mı ki o kadar fiyata satılsın? Sizin kullandığınız modemlerde bile DDos koruması bulunmakta. DDos koruması yapmak zor bir şeyde değil az programlama bilen herkesin yapabileceği bir şey, ping engellemek. Tabi ki her güvenliğin bir açığı olmak zorunda ki standart bir DDos korumasını kırabilecek Türk, Minecraft oynayan, Sunucu çökerten biri olduğunu zannetmiyorum. Nitrado DDos koruması vermektedir lütfen bilmeden sallamayınız.
bilmiyorum sunucuma ddos atılmıştı nitrado iken.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Nasıl bir çökme yaşadın ?
sunucumda op verme yetkisi olan tek kişi ben ve arkadaşlarımdı.Sunucumdaki loglara baktığımda ben yokken kapanmış ve birisi op yapılmış.
Ben nitradonun korumasız oldunu vs. söylemiyorum konunun amacı o değil zaten

CleverMC

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucumda op verme yetkisi olan tek kişi ben ve arkadaşlarımdı.Sunucumdaki loglara baktığımda ben yokken kapanmış ve birisi op yapılmış.
Ben nitradonun korumasız oldunu vs. söylemiyorum konunun amacı o değil zaten
Ona DDos bile denmez kardeşim :) O hackı ben bile yapıyom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...