Neden Skype?

mrbobaking

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden hala skype kullanıyorsunuz? Skype iki kişilik konuşmalarda iyi ama daha fazlasında ses kalitesi falan düşüyor. Skype kullanmayın.
Alternatifler:
Discord
Tox

Tox'u tavsiye ederim. Tamamen gizlilik üzerine dayanıyor. Her şey şifreleniyor. Ayrıca sunucuları yok bilgisayar ve bilgisayar arasında gerçekleşiyor her şey. Ve açık kaynak kodlu. (Geliştirenler 4chan'de toplanmış)

Discord'da da şifreleme var. Ama sunucular onların. Fazla kişiyle aynı anda konuşabiliyorsunuz (Tox'ta o var mı emin değilim).

Eğer Tox'unuz varsa ekleyin beni: DEC9F8423E09E239E7465AA7EC755EAC4C0657EB8094EB175BDC725C6C7DFC64D10FC2762F0D

Detaylı bir şekilde açıklamayacağım her şeyi. Belki daha sonra.

SincapBey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Valla steam kullanıyorum orası daha güzel.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim arkilerin hepsi zengin, 10 kişi skype'da cam açmişliğimiz var, hiçbir sorun çıkmadi. Skype kötü değil sizin intler yavaş

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Skype tamamen internet hızına bağlıdır internetin süperse 7 8 kişi kamera açık bile sorunsuz konuşursunuz.

ImSolo

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Minecraft kitlesi çocuk oldugu için tek skype bılınıyor ve herkes skype kullanıyor bende dahil. Ama TS3 Raidcall ortamlarına yönelse minecraft kitlesi çok iyi olur.

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Güzelim msnyi kapatıp skype denen lanet şeye sattılar.

optin

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skype çok gereksiz,ve sorunlar oluyor.TeamSpeak 3 kullandım yıllarca.Hiçbir sorun görmedim.Teamspeak 3 <3

CheytacBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Teamspeak Skype Göre Oldukca güzel En iyisi TeamSpeak bence.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skype kullanılması çok kolay pratiktir.

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
İllegal işler yapmıyorsak şifreli bir istemciye neden ihtiyaç duyarız bilemedim. TeamSpeak ve Skype basit olduklarından daha kullanışlı geliyor bana. :)

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İllegal işler yapmıyorsak şifreli bir istemciye neden ihtiyaç duyarız bilemedim. TeamSpeak ve Skype basit olduklarından daha kullanışlı geliyor bana. :)

Dinlemeni öneririm. Kişisel güvenlik ve gizliliğin önemini çok iyi anlatıyor.

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2

Dinlemeni öneririm. Kişisel güvenlik ve gizliliğin önemini çok iyi anlatıyor.
Hocam kimsenin bugün hangi oyunu oynadığımın veya bugün forumda kime uyarı verdiğimin umrunda olacağını sanmıyorum. Ha tabi ki her konu için böyle değil ama benim örneğin Skype ve Teamspeak kullanma alanım bunları geçmiyor ne yazık ki :)

XectioNN

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
skype baya kolay karışık felan deqil Meyıinkraft vel@leri hep skypeye süzülür bu yüzden

bunuda atasım geldi ._.
i

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam kimsenin bugün hangi oyunu oynadığımın veya bugün forumda kime uyarı verdiğimin umrunda olacağını sanmıyorum. :)

Umrunda olması durum değil aslında. McAfee diyor ki; "Eğer sırlarımızı kimlere vereceğimizi seçemiyorsak uygarlığın temeli sarsılmıştır. Eğer biz neyi kimle paylaşacağımızı seçemiyorsak her şeyi seçebileceğimiz Demokrasi sistemi aslında yok demektir." Ben Skype'a tamamen karşı biriyim (Ama kullanıyorum heyhat.)

Isaac Newton'un bir sözü vardır çok severim; "Güvenlikleri için gizliliklerinden feragat edenler ikisini de hak etmez."

Güvenlik ve dinlemeler konusunda tüylerinizi diken diken edecek şeyler var. (Bunları dünyanın en iyi cyber-vigilante'si olan John McAffe açıklıyor.) İsteyen olursa detaylı bilgi veririm.