{MineHeal} TAKAS > SURVİVAL > 1.7.X > HEROBRİNE > İPEKSİ İLE SPAWNER !

MrSahin_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.Si,salak mısın ? Tr.gg'yi bedavaya alacağımıza senden parayla mı almamızı bekliyorsun ?
2.Si,ne kadar akıllısın sen öyle.Burada reklam yapılacak hazır yer bulmuşsun tabi hemen yerleş zaten.Burası Dingo'nun ahırı değil abi.Sen git WolfTeam oyna.
wolfteam oyna derken? :D bende wolf oynuyorum ara sıra

Melkor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayatımda gördüğüm en berbat server. Admin yan çar açmış vip yapmış oyuncuları hack ile birlikte kesiyor. Hack kullanmayan 1 kişi görsem evimi üstüne yapıcam.

MrSahin_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Rayzero61 Bu videoyu izle.Bu sefer ben başkasının claimli evini yıkıyorum.Bu videoyu izle bi kapak ol.Millete salak diyosun claim atmayı beceremiyor diyosun.Kac kişinin emeği gitmiştir acaba ya.

Rayzero61

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hangi sorunum? Giden itemler mi? Beş kez claim atmak mı? İki dakika geciktim veya o An aktif olmadığım için vipliği vermemek mi? Her ölünce sıfırlanan claim mi
Şu sorun, senin beynin yok çünkü 60 kişide sorun yokken birtek sende var! Senin amacın ve yolun belli. Artık burayı terket güzel sunucuyu ve kaybetmeyi sevmeyen çocuk. Bizim çocuklarla değil +15'lerle işimiz var.
server kapalı neden
Açık :)
Hayatımda gördüğüm en berbat server. Admin yan çar açmış vip yapmış oyuncuları hack ile birlikte kesiyor. Hack kullanmayan 1 kişi görsem evimi üstüne yapıcam.
Kardeşim öyledir biz yapmıyoruz satışları batihost yapıyor tamam anladım. VIP biziz :D Biz şizofreniz kendimize veriyoruz parayı kendimizi VIP yapıyoruz kuruculuk varken. Lütfen oyunda ölüp duruyorsunuz diye buraya gelmeyin. Git işine. Seninle uğraşamam.
@Rayzero61 Bu videoyu izle.Bu sefer ben başkasının claimli evini yıkıyorum.Bu videoyu izle bi kapak ol.Millete salak diyosun claim atmayı beceremiyor diyosun.Kac kişinin emeği gitmiştir acaba ya.
Hatılıryor musunuz? İlk bir sorun çıkmıştı? O sorunu düzelttik diyeli kaç gün oldu o klaim ilk güne giriyor. Bu sorunun çözülmesine karşın 60 kişi sunucumuzu doldurmaya devam ediyor. Şuandan itibaren hiçbir sorun yok. Artık ne sorunu yazarsanız nafile. Günah almaktan başka birşeye boyun eymiyorsunuz.

Sorunlar giderildi, Sorun artık yok. Tekrardan klaim at düzelir. He yediremediniz birde Admin VIP olmuş Oyuncuları kesiyor diyorsunuz çok iyi abicim. Ölün ölün itemleri kaybedin hırsınız buraya. Bundan sonraki kötü mesajlar bir şey yazmayacağım. Çünkü günahımızı almakla bize iyilik ediyorsunuz.

Hata Şuydu;
Yeni güncellenen plugin de tüm klaimleri çıktığınız an siliyordu "AllClaimDays: 0".
Expiration:
ChestClaimDays: 7
UnusedClaimDays: 14
AllClaimDays: 0

Şimdi onu düzelttik ve;
Expiration:
AllClaimDays: 30

30 Gün yaptık yani Sandıkla klaimlenen alan 7 gün girmezseniz otomatikmen silinecek, Kürekle klaimlediğiniz alan 14 gün boyunca girmezseniz silinecek, 30 gün boyunca hiç girmezseniz tüm klaimler kalkacak önceden 0'dı çıktığınız anda siliyordu.

İYİ GÜNLER!

Kutay_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hiçbir kötüleme yapmadım her şey kanıtlı. Atıp tutmuyorum da. Ve sen bana yaşımı bilmeden atıp tutuyorsun. En sonda yaptığın yorumu bana yapsaydın en azından daha seviyeli olurdu

Rayzero61

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hiçbir kötüleme yapmadım her şey kanıtlı. Atıp tutmuyorum da. Ve sen bana yaşımı bilmeden atıp tutuyorsun. En sonda yaptığın yorumu bana yapsaydın en azından daha seviyeli olurdu
Kutay şimdi bir dediklerini inceliyelim... "Giden itemler mi?" Kardeşim itemlerinin gitmemesini istiyorsan Survival oynamayacaksın bu 1. Spawndan çıkmayacaksın bu 2. bitti! İtemlerinin gitmemesini istiyorsan serveri bırakacaksın 3. Şu işe bak bababa :D Adam itemlerinin gitmemesini istiyor? Survival değil bu canım Creative. "5 kez claim atmak mı?" En son klaimlediğin yer hala claimli. Önceden adam gibi claim atamadıysan bu benim sorunum değil. Burada sen suçlusun ben değil! "İki dakika geciktim veya o An aktif olmadığım için vipliği vermemek mi" Yahu ben senimi beklicem birtek oyuncu senmisin kardeşim? Sen neyin kafasını yaşıyon? "Her ölünce sıfırlanan claim mi" Namepaxs burayı hızlıca terkeder.

http://store.****************/59/cc/00/59CC0042D808E3F37BFA47889461DA68.jpg

MrSahin_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu sorun, senin beynin yok çünkü 60 kişide sorun yokken birtek sende var! Senin amacın ve yolun belli. Artık burayı terket güzel sunucuyu ve kaybetmeyi sevmeyen çocuk. Bizim çocuklarla değil +15'lerle işimiz var.

Açık :)

Kardeşim öyledir biz yapmıyoruz satışları batihost yapıyor tamam anladım. VIP biziz :D Biz şizofreniz kendimize veriyoruz parayı kendimizi VIP yapıyoruz kuruculuk varken. Lütfen oyunda ölüp duruyorsunuz diye buraya gelmeyin. Git işine. Seninle uğraşamam.

Hatılıryor musunuz? İlk bir sorun çıkmıştı? O sorunu düzelttik diyeli kaç gün oldu o klaim ilk güne giriyor. Bu sorunun çözülmesine karşın 60 kişi sunucumuzu doldurmaya devam ediyor. Şuandan itibaren hiçbir sorun yok. Artık ne sorunu yazarsanız nafile. Günah almaktan başka birşeye boyun eymiyorsunuz.

Sorunlar giderildi, Sorun artık yok. Tekrardan klaim at düzelir. He yediremediniz birde Admin VIP olmuş Oyuncuları kesiyor diyorsunuz çok iyi abicim. Ölün ölün itemleri kaybedin hırsınız buraya. Bundan sonraki kötü mesajlar bir şey yazmayacağım. Çünkü günahımızı almakla bize iyilik ediyorsunuz.

Hata Şuydu;
Yeni güncellenen plugin de tüm klaimleri çıktığınız an siliyordu "AllClaimDays: 0".
Expiration:
AllClaimDays: 0

Şimdi onu düzelttik ve;
Expiration:

AllClaimDays: 30
30 Gün yaptık yani Sandıkla klaimlenen alan 7 gün girmezseniz otomatikmen silinecek, Kürekle klaimlediğiniz alan 14 gün boyunca girmezseniz silinecek, 30 gün boyunca hiç girmezseniz tüm klaimler kalkacak önceden 0'dı çıktığınız anda siliyordu.

İYİ GÜNLER!
Ben o videoyu dün çekmiştim ama düzeldi diyosan düzelmiştir.
Benim sorunum şu sana video attığım halde bana claim atmayı bilmiyor dedin hakaret ettin düzgünce konuşsayın 3.videoyu cekmeme gerek kalmazdı.

Rayzero61

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben o videoyu dün çekmiştim ama düzeldi diyosan düzelmiştir.
Benim sorunum şu sana video attığım halde bana claim atmayı bilmiyor dedin hakaret ettin düzgünce konuşsayın 3.videoyu cekmeme gerek kalmazdı.
Kardeşim birtek sen demiyorsun ki klaim atamıyorum diye? herkes diyor onu bilerek plugini türkçeleştirdik. Şimdi geleceğe bakacağız. Galiba oyuncu kaybettik ama çoğalmasını bekliyoruz. Tüm sorunlar halledildi ee yani birdaha klaim atarsanız gider ise o da sizden kaynaklı bir şey.[DOUBLEPOST=1407931229,1407917952][/DOUBLEPOST]

Kutay_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Atamıyorum demedim hiç. Kırılıyor dedim ve sorunu sizde bundan önceki mesajınızda söylediniz

Mcdikmen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdiğimde 50 claim bloğum vardı. Fakat bir alana sahip olabilmem için en az 100 claim alanına sahip olmam gerekiyor. Claim alanıda satın alamıyorsunuz. Kurucudan skype vermesini söylediğimde skypesinide alamadım. Oyuncularla ilgi ve claim konularında zayıf bir server.

Rayzero61

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdiğimde 50 claim bloğum vardı. Fakat bir alana sahip olabilmem için en az 100 claim alanına sahip olmam gerekiyor. Claim alanıda satın alamıyorsunuz. Kurucudan skype vermesini söylediğimde skypesinide alamadım. Oyuncularla ilgi ve claim konularında zayıf bir server.
Şöyle bir şey var. 60 kişi içersinde seni görmek zor olduğu için göremedim Oyun Nickini verirsen hallederiz. İlla skype diye bir şey yok!

Mcdikmen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şöyle bir şey var. 60 kişi içersinde seni görmek zor olduğu için göremedim Oyun Nickini verirsen hallederiz. İlla skype diye bir şey yok!
Yalnız bu sorunu ben değil bütün oyuncular yaşıyordur diye sanıyorum o yüzen sizden skype istedim.

Nickim: xLood