{MineHeal} TAKAS > SURVİVAL > 1.7.X > HEROBRİNE > İPEKSİ İLE SPAWNER !

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uff Harika. Tam İstediğim Ortam. Tek Gereken Boş Zaman. Büyük İhtimal 9-10 gibi girerim. Ama Ben Gelmeden Sakın Kapatmayın Kesinlikle Gelmeliyim :D

ProLeqend

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu Harika ^_^
Sunucu Harika ^_^
Sunucu Harika ^_^
Sunucu Harika ^_^
Sunucu Harika ^_^
Sunucu Harika ^_^
Sunucu Harika ^_^

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şunu söylemeliyim ki,Minepaxs'e o kadar çalışmanıza rağmen bu server Minepaxs'i ezer geçer :D

Rayzero61

Marangoz
En iyi cevaplar
0
biraz lag sıkıntısı var heralde ?
Lag Sıkıntısı Olmaması Lazım .
Şikayet Alırsak Ramı Arttırırız BatıHost Bizi Destekliyor Arkadaşım .[DOUBLEPOST=1407766002,1407764304][/DOUBLEPOST]Gelen Güncellemeler Konunun Altına Eklenecektir Arkadaşlar Bir Sorun Bulursanız Skype : Namepaxs

Fercehg

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben böyle dandik sw görmedim harbi diyorum. Serveri kötülemek amacım değil bakın 2 saatir oynuyorum 4-5 yıllık oyuncuyum. Sırf sadece bunları yazmak için giriş yaptım. Rehberler kendi kafasında adam kesiyorlar soru sorunca lag var görmedim diyorlar. Bi soruyu 500 kere sordum ancak cevap geldi. Claimli alanda 3 kere kesildim adam evi kırıyor pat dalıyor. kurucu diyor ki hayır ben bile giremiyorum ulan adam kesiyor beni nerde kıramıyon ? Lagdan vuramuyorsunuz bile. Diyorum lag olabilir mi rehber atar yapıp mute atıyor. Bu kadroyla 3 gün dayanmaz sw emeğime yazık durmayın.

Gördüğüm en berbat kadrolu swdi bu.

Rayzero61

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben böyle dandik sw görmedim harbi diyorum. Serveri kötülemek amacım değil bakın 2 saatir oynuyorum 4-5 yıllık oyuncuyum. Sırf sadece bunları yazmak için giriş yaptım. Rehberler kendi kafasında adam kesiyorlar soru sorunca lag var görmedim diyorlar. Bi soruyu 500 kere sordum ancak cevap geldi. Claimli alanda 3 kere kesildim adam evi kırıyor pat dalıyor. kurucu diyor ki hayır ben bile giremiyorum ulan adam kesiyor beni nerde kıramıyon ? Lagdan vuramuyorsunuz bile. Diyorum lag olabilir mi rehber atar yapıp mute atıyor. Bu kadroyla 3 gün dayanmaz sw emeğime yazık durmayın.

Gördüğüm en berbat kadrolu swdi bu.
İlk olarak 4-5 Yıllık Oyuncusunuz ve yazdıklarınızı bir inceliyelim... Rehberler tabi adam kesecekler canım cicim, rehberler diye adam kesmeyeceklermi Survival sunucu bu. Sen 4-5 yıllık oyuncu değilsin. Lag yok! İnternetine baktır sunucu İnternet hızını resimle çekip atıcam bir kapak ol, bir oyuncumuzsun ama bunları bana dedirttiriyorsun çünkü yalancısın buyur internet hızı makinanın;

Rehberlerimiz tek seninle ilgilenmiyor ki cevap gelsin? Claimli alan diye pvp kapalımı olacak? Faction mu bu??? Sen demiyormuydun alanımı klaimlemiyemiyorum tabi kırabilir. Sonra ben sana gösterdim ve klaim attın. "Diyorum lag olabilir mi rehber atar yapıp mute atıyor. Bu kadroyla 3 gün dayanmaz sw emeğime yazık durmayın." Kardeşim sunucuda ban yedin senin kadar yalancı senin kadar nankör birisi yok! Bu sunucu tek sana açılmadı!

Yalancı Power; %100
Amaç: Sunucuyu Kötülemek!

Gördüğüm en berbat kadrolu swdi bu. - Sizin düşünceniz iyi günler!