Minecraftta uçmak? Kanat ve Yeni botlar - Snapshot 15w41 Rehberi

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Oyunun içine ettiniz.
Her update bunu demek zorunda değilsiniz pistonlar ilk eklendiğinde de aynı şey villagerlar eklendiğinde de aynı şey atlar eklendiğinde de aynı şeyi söylediniz ve bir kaç gün sonra bunların ne kadar iyi olduğunu söylediniz ayrıca diline dikkat et!

lasetay

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her update bunu demek zorunda değilsiniz pistonlar ilk eklendiğinde de aynı şey villagerlar eklendiğinde de aynı şey atlar eklendiğinde de aynı şeyi söylediniz ve bir kaç gün sonra bunların ne kadar iyi olduğunu söylediniz ayrıca diline dikkat et!

son snapshot ile yeni enchantlar eklendi, tamir mekanigi degisti, artık bir enchant basarak xp toplarken esyamızın kendiliginden tamir olmasını saglayabiliyoruz.
ayakkabıya basılan bir enchant ustunde yürüdügümüz suyu buz tutturuyor

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben açıkça değişime karşıyım, Mesela WoW, adamlar çıkış tarihinden beri daha motorunu bile geliştirmedi. Bu oyunda sorun olan mantığının değişmesi. Tüm gününü PVP yada Faction serverde harcamanın bence mantığı yok Çoğu insan hep değişimden şikayet eder. Hatta öyleki yeni nesilden bile şikayet eden birsürü insan var.

Değişim demek bana göre sadece düşüşü hızlandıran bir eylem. Bence insanlar değiştirmek yerine o şeyi geliştirilmeli.

Kardeş valla ben fation serverleri severim ama oynamam çok zaman kaybı bu yüden tek kişilik modlu oynarım varsa isteyenlere mod paketimi atar beraber oynarız. Benim gibi yenilikçi insanlar için böyle güncellemeler gerçekten çok hoşuna gider. Mesela kanat gelmiş mutluluktan uçtum ya resmen. Yani simple Flight mod kullanmama gerek kalmadı. Tekne değişmiş. A D tuşlarına uzunca basılınca çok hızlı ve güzel gidiyor. Sağ sol mantığı gerçekçileştirilmiş. Mesela A tuşuna basıyorsun sağa gidiyor. Gerçektede öyle. Soldaki küreği çekince bot sağa dönüyor. Ve ek olarak JetMen diye bi adam var. Perdeli bir elbise giyerek aynı minecrafttaki gibi KM lerce yüksekten aşağıya kanatlı sincap gibi süzülüyor. Eski sürümleri seven arkadaşlar ise açıyorlar ilk sürümlerden bi sw. oynuyorlar. Şahsen ben gelen bu güncellemelerin hepsini modlu şekilde oynuyorum.

Lobby Gamesde Kanatla Uçup Adamla PvP Atar Gemi Kapışmaları Falan Yaparız Güzel Olur Bu Arada Tier 3 Diye bir şey Eklencek Bence @Rayandu

Tier 3 ne oluyo kardeş bi konuyu açarmısın :D

lasetay

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kanat taksada uçamaz bu adam :D

lasetay

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
en çok izlenen videolarımdan biri oldu bu

Musketeer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.7.2 çıktıktan sonra oyunla uzun süre ilgilenmeyip şimdi tekrar geri döndüğümde bu kadar yeniliği görünce şaşırmadım değil doğrusu, alışmak zor olacak gibi gözüküyor. :huh:

lasetay

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.7.2 çıktıktan sonra oyunla uzun süre ilgilenmeyip şimdi tekrar geri döndüğümde bu kadar yeniliği görünce şaşırmadım değil doğrusu, alışmak zor olacak gibi gözüküyor. :huh:

bende bir sene oynamamış sonra dönnce zorlanmıştım :) bir iki aya alışırsın yenilik gelmiyor diye sıkılmaya baslarsın :D

AhmetCanTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Video baya kaliteli bide pc yi kaç tl ye topladın merak ettim de?