Minecraftta uçmak? Kanat ve Yeni botlar - Snapshot 15w41 Rehberi

lasetay

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Son düzenleme:

lasetay

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
mod degil vanilla minecrafta ekleniyor :)

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uçmak çok hoşuma gitti.
Botlarda iyi olmuş ama üzerindeki moblar da sürse acayip güzel olurdu.
düşünsene sen bot sürüyorsun arkandan mob seni botla kovalıyor :D

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Adamlar öyle bi kabız olmuşki oyunun içine etmeyin yeterince ettiniz diyoruz adamlar inatla etmeye devam ediyor. Oyun zaten sandbox niye getirirler PVP anlamam ya. oyunun ne bi orjinalliği kaldı ne bi zevki bana göre.

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uçarak PVP yapılabilse ne güzel olur :olgun:

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda abi az pelerini ver uçayım derler şimdi.

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adamlar öyle bi kabız olmuşki oyunun içine etmeyin yeterince ettiniz diyoruz adamlar inatla etmeye devam ediyor. Oyun zaten sandbox niye getirirler PVP anlamam ya. oyunun ne bi orjinalliği kaldı ne bi zevki bana göre.
Bence oyundaki PVP sisteminin değişmeye gerçekten çok ihtiyacı vardı. Aslında bu olay 1.8 de planlanmıştı fakat 1.9 a sarkıttılar. Oyunun PVP sini 1.5 den beri oynuyorum ve oyuna gir, 2 - 3 ok at, strafe yap, kes mantığını uygulamaktan gerçekten sıkıldım. Hem pahalı ekipmanlara sahip olanlar ucuz ekipmanlı olanlara karşı üstünlüğünü kaybetti. Oyunun PVP mantığı "Spam click ve strafe" üzerinde kurulu iken 1.9 da tamamen "strateji" üzerine kurulu olacak. Profesyonel ve amatör arasındaki fark 0 a inecek. Elmas zırhın diğer zırhlara olan dominantlığı hissedilir derecede azalacak. Çünkü Mojang spam click ve strafe olayını kaldırdı ve 1.9 da kimse spam click ya da strafe yapamayacak. PVP de adalet sağlanacak. Yani demek istediğim şu. Hızlı vurmayı beceremeyen bir oyuncu balta ile tek vuruşta 2 kılıç vuruşu etkisi yaratacak.

Merak etmeyin ben şimdiden 1.9 çalışmalarına başladım : ) Yabancılardan önce siz en iyi şekilde öğreneceksiniz : )

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Bence oyundaki PVP sisteminin değişmeye gerçekten çok ihtiyacı vardı. Aslında bu olay 1.8 de planlanmıştı fakat 1.9 a sarkıttılar. Oyunun PVP sini 1.5 den beri oynuyorum ve oyuna gir, 2 - 3 ok at, strafe yap, kes mantığını uygulamaktan gerçekten sıkıldım. Hem pahalı ekipmanlara sahip olanlar ucuz ekipmanlı olanlara karşı üstünlüğünü kaybetti. Oyunun PVP mantığı "Spam click ve strafe" üzerinde kurulu iken 1.9 da tamamen "strateji" üzerine kurulu olacak. Profesyonel ve amatör arasındaki fark 0 a inecek. Elmas zırhın diğer zırhlara olan dominantlığı hissedilir derecede azalacak. Çünkü Mojang spam click ve strafe olayını kaldırdı ve 1.9 da kimse spam click ya da strafe yapamayacak. PVP de adalet sağlanacak. Yani demek istediğim şu. Hızlı vurmayı beceremeyen bir oyuncu balta ile tek vuruşta 2 kılıç vuruşu etkisi yaratacak.

Merak etmeyin ben şimdiden 1.9 çalışmalarına başladım : ) Yabancılardan önce siz en iyi şekilde öğreneceksiniz : )

İşte oyundaki PVP sistemi sorun. Eskiden ne faction vardı ne PVP. Arkadaşlarla girip oynardık. Ne oldu kanat eklendi, ne kazandık daha hızlı gidiyoruz. E zaten minecraft dediğin her yere yürüyerek gittiğin bi oyun. Ne oldu yere ayağını bile basmadan çıktın yukarı atladın. Sandbox adı üstü. 2. elde gelmiş ne değişti? Cavelere girerken elinde tutucan tutucan ışık yapıcak artık. Bu oyunu biz zaten hevesini koyduğum o kadar torchtan almıyormuyuz.? Benim özediğim oyun daha sesleri bile değişmemiş, Koşamadığın, Canını yemek yiyerek doldurduğun, İneklerden sadece deri, Tavuklardan sadece tüy, hatta chestlerin daha açılma efekti gelmediği oyun. Asıl bildiğim minecraft böyleydi benim.