Minecraft'ta kötü anlarınız

WhiteH4cker

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üstümde 64 tane demir varken birinin gelip beni öldürmesi :mad:

AreS.

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bi ara nethere girmiştim öyle unuttum uzaklaştığımı arkamdan meşale falanda bırakmamıştım sonra birden farkettim portal yoktu.sonra yanımda bi çakmaktaşı ve 10 tane falan (bi portal yapmaya yeticek kadar) obsidyen vardı onlarla yeni bir portal yaptım ve teleportlandım sonra beni bilinmeyen yeni bi yere götürdü tekrar girdim sonra başka bi portala geldim portaldan portala geçiş yapıyodum ve sonunda aklıma gelen şuydu ; Ölürsem belki yatağıma geri dönerim. ve lava atladım lavda öldüm ve tüm itemlerim gitti aynı zamanda evime dönmedim yine öyle ıssız bi yere döndüm yanımda fazladan obsidyende yoktu portal yapamadım sonradan bıraktım o mapı :D

Cooper

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bir envanter dolusu 64 inek eti kastım fakat evimi bulamayıp öldüm hepsi boşa gitti :(

minecraft_efsanecisi2012

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
diamond bulunca etrafında birsürü canavar olması en neftet ettiğim şey bide endermanların çok değerli eşya bulunca (örneğin zombilerin bazılarından düşen eşyalar) saldırmaları :mad:

minecraft_efsanecisi2012

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aaa ama şunları unuttum
1.endermanın yatağımın dibine ışınlanması
2.endermanın en sevdiğim evimin eşyalarını çalması
3.indirdiğim 4 herobrine modunu aynı anda yaşamam (önü herobrine arkası notvh olup beni tv den izlemesi 2.ucan herobrinelerin benim evime ateş açması 3.1 notch ve 2 herobrineyle kapışmam 4.endermanın sırtına binmiş bi herobrine clay herobrine soliderlerle bana saldırmas bunları aynı anda yaşamak oyyy)

herobrine147

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
evimi kaybettim arkamdan creeper patladı iskelet işimi bitirdi enderman peşime düştü daha kötüsü evimi korumak için çukur açtım velava koydum birden evime sıçradı evim yandı ama esyaları tamzamanında aldım bide koşarken arkamdan iskelet okatmasın nalları diktim son yiiiiiiiiiiiiiiihuuuuuuu:)
bu arada arkadaşlar noob olmaktan daha kötüsü vardır pro olup noobla dalga geçmek

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
tnt yaptım evin yanlışlıkla içine koydum sonra redstone torchla kırmaya çalışırken redstone torchuda yanına koydum ve patladı :)

sithyus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2 slot 64lük elmasım varken creeperin patlayıp beni öldürmesi

Xerberus

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyuna ilk basladigimda önümde creeper belirmisti yanına gittim ve boooooom :D

Silverxxx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bi sw de bi sürü malzeme toplamıştım satcaktım ama yarım kalp canım kaldı ve tam warp yapacakken bi yerden aşşağı düştüm geberdim

41biall

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nether portalimi ghastin parçalamasi

jemmyro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nether portalımın tam 5 tane beyaz yaratığın yanına çıkması