Minecraft'ta kötü anlarınız

herobrine147

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
desene kapak olmuş çünkü tnt creeper ın evcilleştirilmiş haligibidir sadice cansızdır

herobrine147

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
elmas bulmuştum yukardaydı onualırken bi baktım lav tepemden aşağa döküldü

herobrine147

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ghast ı öldürme tutkusu, evimde full sihirlenmiş elmas giydim ondansonra portala girdim ve ghast buldum ona ok atarken bibaktım yanımda 2 ok kalmış bende elmas kılıcımla öldürmeye gittim evden ok almayı unutmuştum tamda yere yaklaştığında tümsekten atladım ve ghast a uçarak
elmas kılıç la vurdum geberdi ve bende lavanın içine düştüm ghast a uçarkende elmas kılııııçççççç diye bağırdım :D :D :D

This_is_ SPARTA!

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
MC beta 1.8.1 de gold buldum alta dogru 2 taneymiş bi kazdım sora

FUCKING LAVA! :D

memocan7

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İlk başladığımda madendeyken çıkışı kaybettim yukarıya doğru kazıyordum sonra da zıplayıp altıma block koyuyodum öyle yaparken demir kıran aletim kırılmıştı 20 dakikada çok zor bir şekilde yukarı çıkmıştım.:mad:<-------Yüzüm o hale gelmişti.

shadoweagle98

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
minecraft oynuyordum ufak ama güzel bir evim ve biraz madenlerim vardı evimin üst katına lav dekarasyonu yapmaya çalışırken annem bişeyler sordu ona cevap verirken lav blocktan taştı ve yandım

ByMert

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Diamond'u Kazdıktan sonra lava düşmesi :mad: :eek: :bored:

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir gün kuzenle madendeydik tnt patlatiyorduk birden beyaz göz gecti korktum adida yoktu kuzen girmiş skinine ve isim görmemem plugini yüklemis
bende diyomki lan eray nerdesin :D

Sentor07

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Benim olay şimdi oldu anlatayım.:cry: Maden Bitti (altın)aramak için bi çukura indim.aniden Carasrasrasdas die sesler geldi bende Zombi SANDIM UMURSAMADIM Bi baktım aniden öldüm meğer o Enderman mış.Enderman'ın yanında item çalan kuşlar vardı.İzledim itemleri alıp lava attılar.

En iyi cevaplar
0
36 elmas 10 altı 2tane 64luk demir ve 5tane 64 luk komurle madende gidiyordum ayrıdaca 264 luk kızıltaş neyse gidiyodum kızıltaşı tam kazacak tıkm
lava düştüm ve bildihin ağlıyacaktım :'(

yusuf412

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir serverde okadar item yapıyordum 4-5 saat boyunca madende kaldım son giderken bir adam adam demek doru deyil kopegin biri arkadan oldurdu adam bana abi cekiyordu item verdiye hep veriyordum madendeyken okadar itemim var çantamda geldi arkadan gebertti aldı ustune ezk enayi serefsiz diye lakap takarak deli etti itemi bosverin arkadan oldurmesiyle ezk gibi lakaplar takıp suclu oldugu halde gm ye yalan atıp bana ban attırdı bu anda okadar kızdımki onume gelen herseye tekme attım Allah kimseyi o duruma dusurmesin.

PaRaZiT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Zararsız diye bildiğimiz domuzun beni kayalıklardan aşağı iterek öldürmesi...

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Domuz sürerken çok büyük bir tepeden düşmem ve üstümde dia set olmasi :( geri bulamadim cünkü clag sildi :mad:

Soulfly

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
minecrafta multipalyer serverde adam ban adia verdi admin geldi beni bedrockla kapatıp beni çakmakla yaktı orda sövcek durumdaydım