Minecraft'ta kötü anlarınız

xxxyağızxxx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ensinir olduğum bir mağrada dia ariodun 24 tane buludum yerde 4tane gördüm yeri kazdim sununcusunda kazdimda lava duştüm DX chestteki itmelde yanimdaydi iron set falan DX

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir swde arkiyle madendeydik elmas kazıyorduk lav çıktı önlemimizi almıştık elmasla lavı ayırıyorduk ayırırken arkadaş beni itince yüzü koyun lava yapıştım

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tam ender dragonu keserken bilgisayarın crash olması (birde hayatta kalma moduydu)

kralmani123

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yha 40 dia 1 dia kazma ve stek stek yemekler ve 20 lvl elması kazerken düştüm aglıcam resman yha :cry:

LightingDead

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
mağaradan çıkmak için yukarı kazınca lav gelmesi :bored:

-SilenT-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Almışım 23 elmas, çıkıyorum eve. 32 lvl. Bir örümcek gördüm aramızda da lav. Beni kendine doğru çekmesin mi!?

melihoz456654

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
altın ile kızıltas ve lapis lazuli toplayıp lava düşmek offffffffffff nerden demir bulcam ya

Undead

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
4 örümcek 4 yandan tecavüz heryerim diamond enchantlı bina yapmay gittimişken herşeyimi bıraktım ve zırhlarım bırakmayı unuttum odunları aldım giderken bina yapacağım yere dediğim 4 örümcek 4 yandan tecavüz bi türlü ölmüyom yumruklaya yumruklaya hepsini zar zor öldürdüm ve bundan sonra kılıcımı almaya karar verdim

LightingDead

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
yaşamadım ama minecrafttaki en kötü şey:ender dragonla savaşırken çok az canı kalmış bir darbede ölecek ama endermanlar bizi öldürür ve eşyalar gider,iki saat yine orayı ararsın strongholdu orda adam öyle bir küfür ederki....

StarTnT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
serverde iken adam pro4 set satıyom der 1 liraya der tpa çekersin öldürür seni
2. adama parayi atarsin adam eşyayı vermez
3. adam parayı attığını görmez :D

Darklaugh

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok uzun bir süre uğraştığım evimin kapısını bir anlık açık unutmam ile noluyo bile dememe izinvermeden ard arda patlayan 2 crepeera kurban gitmem.

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Karanlıkta Dolanırken Herobrine Gördüm ve The End :)