Minecraft'a İlk Başlandığınzdaki Acemilikleriniz?

DarkEnder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk başladığımda karlı bir biomdaydım o yüzden etrafımdaki koyunları kutup ayısı sandım :D
Çubuk'u asa sanıp geceleri zombilere büyü fırlatmaya çalışıyordum :D
Nether'e ilk gittiğimde Ghast'ın sesini duyar duymaz,korkup lavın üzerine atladım.
Domzuların havuç sevdiğini bildiğim için Nether'deki domuz adamlarada havuç vermeye çalıştım :D

BarbarGGB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
creative de ev yıkılır diye önce evi içi dolu yapıyor sonra içini kırıyordum( ne mantıksa) survival da hiçbirşey bilmiyordum iskeletleri dost zannedip yaklaştım saldırdılar ben de elimle toprağı ve taşı kazıp tünel yaparak içinde kalıp geceyi atlatıyordum crafting bilgim zaten yoktu:sırıtmak: enderdragonu cretive de kesip yumurtasından dragon çıkartmaya çalıştım:sırıtmak:

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Huyumdur bir oyuna başlarken asla wikisine ya da rehberlere bakmam. Kendim öğrenmek isterim ve öğrenirim.
Ama neydi o minecraft ya ? Hiçbir şekilde alet yapmadan 3 katlı kocaman bir ev pardon kutu yapmıştım :D.
Hiçbir şekilde anlamamıştım crafting table ın ne olduğunu. Ben ki deli gibi korku oyunu oynayıp "bu ne la ?" demiş insanım minecraftın pixel canavarlarından korkmuştum. Bir de oynadığım ilk gün yağmur yağmıştı. Hiçbir şekilde dışarı çıkmamıştım. Bir hafta boyunca aletsiz bir biçimce yaşamıştım. Sonradan yanlışlıkla pickaxe yapmıştım. Eh sallayınca da gerisi gelmişti...

Vretil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Demiri altın sanıp sevinmiştim
Tüyü canavarları gıdıklamak için kullanabileceğimi sanmıştım
Evimi topraktan yapmıştım
Zombiyi dost sanarak eve almıştım
Evin altına yünden barınak yapmıştım (Patlamaz diye :DSA)
Demir kapıyı sağ tıkla açmaya çalışmıştım
Elması yumrukla kazmaya çalışmıştım
Kazma bitince Çat sesi geldi diye Creeper sandım ve koşarak uçurumdan atladım

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
creative de ev yıkılır diye önce evi içi dolu yapıyor sonra içini kırıyordum( ne mantıksa) survival da hiçbirşey bilmiyordum iskeletleri dost zannedip yaklaştım saldırdılar ben de elimle toprağı ve taşı kazıp tünel yaparak içinde kalıp geceyi atlatıyordum crafting bilgim zaten yoktu:sırıtmak: enderdragonu cretive de kesip yumurtasından dragon çıkartmaya çalıştım:sırıtmak:

Çünkü ozaman bazı buglar sebebiyle bazı bloklar yan yana konamıyordu.
Ben ilk başladığımda creative oynuyordum.(Survival yoktu zaten.)İlk survival oynayışımda giantlardan kaçmıştım. :p

ezikleriezen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
.sabahları da canavarların spawnlandığını sanıp 1 ay filan oyunu barışcılda oynadım
.nethere gittiğimde portal tam lavanın üstündeymiş full aletlerim hepsi gitti
.kumdan ev yaptım çatısını yaparken kumlar düştüğü için üstünü toprak yaptım sabah uyandığımda toprak çim olmuş korkudan bilgisayarın fişini çektim XD

theheart66

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tnt ti boş elle yakmaya çalışıyodum büsürü böyle saçma sapan şeyler :Dd bide elması tahta kazmayla kazıyodum çıkmayıncada ne küfür editodum :D

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Demiri elle kazıp neden gelmiyor diye merak etmiştim.