Minecraft Ve Grafik. AF, AA, MipMap, Texture Pack, Shaders

Sizin için yararlı oldumu ?

• Evet. Süper olmuş

Kullanılan: 8 72.7%
  • Hayır. Geliştirilmeli

Kullanılan: 3 27.3%

• Kullanılan toplam oy
    11

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
GTX 750ti al hem enerji harcama seviyesi de küçük (Ama öyle bayağı küçük de değil :)) 400 TL civarı bir fiyatı var pamuk elini cebine atacaksın :D
:D GTX750 tmm 400 lira biriktiririm kolay iş o benden kaynak fışkırıyor bizim aile zengin :D Ama harçlık vermiolar :( mesela amcam fotografçı yanında çalışırsam maaş veriyor haftalık bazen 50 bazen 100 gerisini anlatamam çünkü yaşadığım il belli olur Peki GTX750 shader için uygunmu en fazla hangi shaderi donmadan kaldırır

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:D GTX750 tmm 400 lira biriktiririm kolay iş o benden kaynak fışkırıyor bizim aile zengin :D Ama harçlık vermiolar :( mesela amcam fotografçı yanında çalışırsam maaş veriyor haftalık bazen 50 bazen 100 gerisini anlatamam çünkü yaşadığım il belli olur Peki GTX750 shader için uygunmu en fazla hangi shaderi donmadan kaldırır
Battlefiel 4 'ü Ultra ayarlarda 1080p ile 45-60 fps oynatıyor sen düşün :D

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
720p ile oynadığını varsayarsak BF de 75fps bile görürsün (Rahat oynatır yani :)) Minecraft da bi 200 FPS görür diye düşünüyorum (shadersiz.)
:p Ben Shaderi donmadan kullanayımda en iyi shader hangisi ? mesala sadece seus deme onun standartı ultra dofu fln öle söyle

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim AMD Radeon 5600/5700 (tek ekran kartı da ismi böyle) nasıl dır (bazen yazdığımda 5670 diye çıkıyor nedendir bilmem)

(GTA 4 ü (kendime özgü ayar şeyim var) 20 fps de çalıştırıyor sanırsam ekran kartı değilde işlemcim falan kötü (ana kart: ASUS P5LD2 SE işlemci: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2.20Ghz 2.20Ghz (2006 dan kalma oyuncu kasası olmayan bir kasa (diğer kasayı iki cd birden koyunca çökertmişim bebekken. o mavi ekranda bilgisayarı tamir etmek adına saçma saçma dolanıp duruyordum sonra babam SP (Super Power isimli kasayı almıştı (modeli bilmem) GTA SA ı bir parçasını bile değiştirmeden kasmadan çalışıyordu sonra yıl 2012 babam pc ye format attıracaktı oyu seçiyordum formattan sonra boş kalmayayım diye sonra bir yarış oyunu seçtim yol falan şahane de arabalar gözükmüyordu adamlar dediler ekran kartı kötü diye değiştirdiler bu kartı aldık 200 Tl ye mi ne ahan şimdi aynı sistem duruyor arada bi bios pili bittiydi bide ekran kartı kötüydü onlarda düzeldi) (RAM:2.50 GB (tamamını kullana biliyorum) eskiden 512 ydi babam bir tane daha ram aldı 2 gb lık tam oturdu) (bildiğin bilgisayarın hayat hikayesini okudunuz mutlumusunuz)

Son düzenleme: