Minecraft Sorunlarınız Warsa Yazın Cewapliyim

pacenko

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
// 2 tane yapiosan olmaz zaten ama 1 tane yapıo san ne yazdıgına balı eger kod yazdıysan item kodu kabul etmio // 2 tane koyma
ben oyunun acemisiyim internetten izlerken rasladım comends lara denedim bi türlü yapamadım senin dediğin gibi tek slah lada deniyorum yine olmuyo yazımdada hata yok ne yapmalıyım

Jarvass

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin Bukkit Server Kurdum ama Malesef Servere Girince Failed to Login:null diyor lütfen yardım

ozang98

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba meliksah arkadasım, telefondan minecraft pocket edition oynuyorum(version 0.6.1). Tahta-taş-demir-altın kazma kürek herseyi yapabiliyorum. Fakat madenlerde en derine indigimde : Elmas ve kırmızı taş goruyorum. Bunları butun kazma cesitleri(pickaxe) ile denedim fakat hicbirinde elmas ve kırmızı tası ustume alamadım. Kırdıgım bosluga gıdıyor, altın gibi yere dusup alma olayı olmuyor. O madendeki kırmızı taş ve elması ne ile yapmam gerekiyorki ustume alayım, tum yolları denedim artık sabrım bitti lutfen yardım :( Tesekkurler

byboss55

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
meraba ben minecraftımı force update yaparken failed to launch hatası alıyorum cözümü nedir

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin Bukkit Server Kurdum ama Malesef Servere Girince Failed to Login:null diyor lütfen yardım

öncelikle kardeşim serverin sürümüyle senin oynadığın minecraft sürümüne bakarmısın ?[DOUBLEPOST=1371035713,1371035571][/DOUBLEPOST]
java hatası veriyor ne yapıcam ? :(

nasıl bir java hatası söylüyebilirmisin ?

meraba ben minecraftımı force update yaparken failed to launch hatası alıyorum cözümü nedir

öncelikle kardeşim minecraft silmen gerekiyor öyle dene.
Merhaba meliksah arkadasım, telefondan minecraft pocket edition oynuyorum(version 0.6.1). Tahta-taş-demir-altın kazma kürek herseyi yapabiliyorum. Fakat madenlerde en derine indigimde : Elmas ve kırmızı taş goruyorum. Bunları butun kazma cesitleri(pickaxe) ile denedim fakat hicbirinde elmas ve kırmızı tası ustume alamadım. Kırdıgım bosluga gıdıyor, altın gibi yere dusup alma olayı olmuyor. O madendeki kırmızı taş ve elması ne ile yapmam gerekiyorki ustume alayım, tum yolları denedim artık sabrım bitti lutfen yardım :( Tesekkurler

demo mu demoysa normal bişeydir yeni sürümleri çıkmıştır elbet yeni versiyon bulabilirsin onlarda dene.[DOUBLEPOST=1371036053][/DOUBLEPOST]
sorunun çözümüne yaklaştım fakat başka bir sorun çıktı ben kardeşimde aynı modemden internete bağlanıyorum(2 laptop) ben single player açıyorum orda esc menüsünden lanı açtım kardeşimimn laptopundan multiplayer menüsünden görüyor oyunu ama tıklayınca ikimizide atıyor baska bir bilgisayardan girdiniz diye yani sorun 2 laptopuda ayni goruyor ben mi eksik yapiyorum birseyi yardim edebilirmisiniz?(hamachi ve server exe kullanarak da denedim olmadi) yardimlar için şimdiden teşekkürler ....

öncelikle kardeşim ben abimle çok oynadım lan açıp sorun minecraftınızda olabilir büyük ihtimal başka isim vermedeğim bir internet sitesinden veya da burdan .jarını bulup indirip deneyebilirisiniz hata devam ederse lütfen resimli bir konu açın.
abi benim sorum önemli lütfen oku internette hiçbir yerde çözümü bulamadım ;
Ben oyuna giriyorum normalca singleplayeri açıyorum başlıyorum sonra oyun kendiliğinden kapanıyor her seferinde böyle olması çok garibime gitti ayarlarda çoğu şeyi değiştirdim yinede böyle , hiçbir tuşa basmıyorum oyun atmıyor sonra yürümeye başlayınca atıyor . Bilgisayarım laptop 512 mb ram var markası acer . Nollur yardım et

bence sorun bilgisayarında olabilir en iyisi sen bir format at ama diyosunki ben başka yol bulmam lazim ozamanda bir çözüm olabilir minecraft sil yeniden yükle devam ediyorsa bence bilgisayar eşyalarında bir takım sorun oluyor ve minecraft ı oradan sonra açmasına izin vermiyor.format veya bilgisayarının tozunu al tozunu almak herşeyin çözümü olabilir.
http://i46.tinypic.com/10wtgg8.jpg bu sorunu cozerseniz cok makbule gecer.

evet kendin çözmüşsün ancak ben eskiden açık olmuyordum artık her gün siteyi 5 den fazla kontrol ediyorum iyi forumlar.

umarım yardımcı olmuşumdur.

MertCan58

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
minecraft java virtual machine hatası veriyor

SEMH28

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR BEN SERVER KURUYORUM ŞEHİRİ WG LEDİM İLK BAŞTA ÇALIŞIYODU FAKAT SONRADAN WG BOZULDU HERKES ŞEHİRİ KIRABİLİYORDU SONRA WG Yİ KALDIRDIM BİR DAHA WG LEMEK İSTEDİĞİM ZAMAN AN ERROR HAS OCCURRED.SEE CONSOLE. HATASINI VERİYOR YARDIM LÜTFEN!!!!!!!

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
minecraft java virtual machine hatası veriyor

masaüstündeki bilgisayarıma sağ tıkla özelliklerden yukaridaki menüden gelişmiş e gir altta ortam değişkenleri var ona tıkla
yeni ye tıkla
Değişken Adı : _JAVA_OPTIONS
Değişken Değeri : -Xmx512
Tamam de ve çık minecraft giricektir.[DOUBLEPOST=1371053685,1371053606][/DOUBLEPOST]
ARKADAŞLAR BEN SERVER KURUYORUM ŞEHİRİ WG LEDİM İLK BAŞTA ÇALIŞIYODU FAKAT SONRADAN WG BOZULDU HERKES ŞEHİRİ KIRABİLİYORDU SONRA WG Yİ KALDIRDIM BİR DAHA WG LEMEK İSTEDİĞİM ZAMAN AN ERROR HAS OCCURRED.SEE CONSOLE. HATASINI VERİYOR YARDIM LÜTFEN!!!!!!!

pluginde bir takım hata çıkmış olabilir silip yeniden indirmeyi denersen mutlu olurum.

SEMH28

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
masaüstündeki bilgisayarıma sağ tıkla özelliklerden yukaridaki menüden gelişmiş e gir altta ortam değişkenleri var ona tıkla
yeni ye tıkla
Değişken Adı : _JAVA_OPTIONS
Değişken Değeri : -Xmx512
Tamam de ve çık minecraft giricektir.[DOUBLEPOST=1371053685,1371053606][/DOUBLEPOST]

pluginde bir takım hata çıkmış olabilir silip yeniden indirmeyi denersen mutlu olurum.

daha önce denedim olmadı hatta serveri baştan kurdum gene olmadı

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
daha önce denedim olmadı hatta serveri baştan kurdum gene olmadı

bilgisayarınızda bir programın indirdiğinizde değiştiriyo olabilir buda mümkün olabilir en iyisi siz bi windows güvenlik duvarınızı kapatın yine devam ederse bende pek anlamadım iyi forumlar.

MertCan58

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
9-a731557f3f887f4846db2df681fffdc7.jpg 6-b50ce3f733edae3a3f713a72a522589e.jpg 10-6afe18008a8d330889a63026261ceb5a.jpg melikşah hatayı böyle veriyor .Senin dediğini yaptım şimdi simgeye basıyorum hiç açmıyor