Minecraft Oynarken Korkuyorum!

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yalnızlık hissi beni korkutmaz daha çok sinirlendirir bu yüzden nükleer modunu indirip ortalığı uçuruyorum böylece ayakta duracak toprak parçası bilem kalmıyor :D :roflmao::D:laugh::cool:

pembepanter54

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biraz zor oluyor alışman lazım ilk seferlerde bende ürkmüştüm.Advanture Map filan oyna , Arkadaşlarla biraz multi oyna , bir ara cesaretini topla ormanın içinde dal (tüm itemlerini sandığa bırak.) , ve en önemlisi Minecraft'tan iyice ürkmemek için Herobrine denen tuhaf şey hakkında araştırma yapma!

Sefa_53

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu oyundaki korku bnde de vardı ama 3 katlı bi ev yaptm yani oyunu gerçek yaşama uyarlamaya çalıştım bi tekne yapdm her gün ormana gittm ağaç kestim maden kazdm tarm yaptm bir yere yerşeltim ordan neredeyse hiç ayrılmadım ve korku geçti uzun lafın kısası yerleşik hayata geç :D :D

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hileli modda dev bir kale yap içini ev ile doldur ev sayısı kadar köylü koy sonra hepsini doğra kes biç evlerini yak :D :D :D :D

RoelTorEs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bendede Aynısı Oluyor Survivalda Yalnızlık Canımı Sıkıyor Serverimdede Kimse Yok Sadece 1 Köpeğim Var :/

asdafdasx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aynen. seed için resim çekmek istiyorum oyuna tam girerken içimi bi sıkıntı kaplıyor. o yalnızlık başa bela.

XCrafterX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşım bende yanlızlıktan korkuyorum minecraft oynarken o yüzden ya hamchi serverimde arkadaşlarımla oynuyorum yada yerel ağda kardeşlerimle oynuyorum ama kurt nasıl evcilleştiriliyor ve 3-4 kurt evcilleştirebiliyormuyuz yardım ederseniz sevinirim bende ormandayken ve mağaradayken yanlızlıktan korkuyorum

MarussiA

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadan Azap HG aç ve creeper ve zombilerin üstüne git dostum ...!

RoelTorEs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşım bende yanlızlıktan korkuyorum minecraft oynarken o yüzden ya hamchi serverimde arkadaşlarımla oynuyorum yada yerel ağda kardeşlerimle oynuyorum ama kurt nasıl evcilleştiriliyor ve 3-4 kurt evcilleştirebiliyormuyuz yardım ederseniz sevinirim bende ormandayken ve mağaradayken yanlızlıktan korkuyorum
Kardeşim kurt evcilleştirmek çok kolay bir kurt bulup kurta kemikle sağ tıkla istediğin kadar evcilleştirebiliyorsun[DOUBLEPOST=1369043228,1369042981][/DOUBLEPOST]Ben yalnızlıktan herobrine mod yüklüyorum veya betada solar survival oynuyorum :D